Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 49
Ціна
Від до
Матеріал драбини
Фильтры
Сортировка
Новинка
Драбина приставна 10 ступенів Технолог
Код товара 69148
1 290 грн.
Новинка
Драбина приставна 7 ступенів Технолог
Код товара 71050
990 грн.
Новинка
Драбина приставна 8 ступенів Технолог
Код товара 43920
1 001 грн.
Новинка
Драбина приставна 9 ступенів Технолог
Код товара 71051
5 отзывов
1 205 грн.
Новинка
Драбина універсальна 5 ступені Технолог
Код товара 71053
2 отзывов
1 610 грн.
Новинка
Драбина універсальна 6 ступені Технолог
Код товара 71054
3 отзывов
1 598 грн.
Новинка
Драбина універсальна 7 ступені Технолог
Код товара 71055
5 отзывов
2 010 грн.
Новинка
Драбина 10 ступенів Технолог
Код товара 16979
5 отзывов
1 990 грн.
Новинка
Драбина 3 ступені Технолог
Код товара 16972
3 отзывов
880 грн.
Новинка
Драбина 9 ступенів Технолог
Код товара 16978
5 отзывов
1 810 грн.
Новинка
Драбина Elkop 3 ступені (37979)
Код товара 78691
1 772 грн.
Новинка
Драбина Elkop DHR 404 4 ступені (38233)
Код товара 130493
2 463 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5

Драбина для дому чи будівництва

Драбина є незамінним помічником не тільки в ремонтно-будівельних роботах, а й в побутових потребах. Зараз складно собі уявити приватний будинок або дачу без драбини. Такі сходи відрізняються легкістю використання, універсальністю, а також високою стійкістю і відмінним рівнем безпеки. Драбини можна купити й використовувати як універсальний виріб, оскільки більшість моделей відмінно підійде як для робіт всередині будинку, так і для садових (обрізки дерев, збору врожаю та іншого).

Розкладна драбина (стремянка): таке пристосування точно знадобиться

Стремянка функціональна та при цьому займає мало місця, її можна скасти. Невеличка стремянка-трансформер для побуту буде займати незначну частину простору в коморі, її без труднощів можна дістати за потреби.

Служитиме вам упродовж довгих років. Але для цього металева стремянка має бути виготовлена ​​з матеріалів високої якості. Дуже практична і зручна алюмінієва телескопічна драбина.

Алюмінієва розкладна драбина така ж надійна і стійка конструкція, як прості сходи, якщо звертати увагу також на фірму-виробника. Нормально з’єднані деталі, виготовлені без халтури - така стремянка придатна для тривалого використання. Чим вища вона, тим надійніше має бути складена.

Як розсувна, так і підставна чи інша алюмінієва стремянка, представлені тут, витримують до ста п'ятдесяти кілограмів! Розкладна металева драбина-трансформер або звичайна стремянка, яку можна купити в інтернет-магазині “Трудовик”, - це надійний товар.

Вибираючи сходи-драбину потрібно звертати також на деякі деталі. Це важливо для безпечного користування.

  1. Щоб нога не ковзала у хиткому становищі, сходинки мають рифлену поверхню. Конструкція сходів повинна бути стійка, перевірте, щоб вона не хиталася, а стояла надійно.
  2. Конфігурація драбини симетрична, має дійсно геометрично правильну форму, всі вузли надійно закріплені. Ніжки кожної металевої стремянки рівномірно прилягають до підлоги і не мають зазорів.
  3. На ніжках часто є накладки - вони не дадуть драбині ковзати і дряпати вашу підлогу. Це важливо для поверхонь, чутливих до подряпин, як то плитка з емалевим покриттям.
  4. Повинен бути надійний механізм захисту від виходу з робочого стану. Бувають на драбині також спеціальні ремені, які не дадуть сходах остаточно розкластися, якщо вона була погано закріплена.

Ціна драбини зазвичай залежить якщо не від фірми чи матеріалу, то від виду конструкції. Трьохсекційні розсувні чи підставні без зайвих деталей стремянки в широкому асортименті - оберіть свою під потреби побуту.

Алюмінієва драбина для побуту чи будівництва

Найпоширенішими є драбини, виготовлені з алюмінію. Це не дивно, адже вони відрізняються малою вагою і високим ступенем безпеки. До того ж алюмінієві драбини здатні витримувати досить значні навантаження. Такі драбини часто використовують в різних ремонтних і садових роботах, крім того драбини з невеликою кількістю сходинок часто застосовують в домашніх потребах - для прибирання, монтажу меблів, картин та іншого.

З технічних переваг алюмінієвих сходів (драбин) можна виділити наступні моменти: висока якість і відмінна витривалість алюмінію, надійність з'єднання сходинок з профілем, додаткові замки безпеки, а також антиковзні черевики, які додають стійкості сходах і безпеки користувача.

Металева стремянка: інші види

Металеві стремянки можна поділити ще на два підвиди. Відрізняються вони головним чином формою несучого профілю.

Сталеві драбини бувають з круглим профілем і з прямокутним профілем. Принципової різниці в них немає. Хороші сталеві драбини повинні бути оснащені рифленими широкими сходинками, пластинами, по яких не можна ковзати черевиками. Можуть бути додаткові шипи для більшої жорсткості. Головним чином і металеві драбини відрізняються від великою вагою і ширшими сходинками, на яких буде зручно і комфортно працювати тривалий час.

По суті, інші металеві стремянки використовують в тих же випадках, що і алюмінієві, за винятком, що їх складніше транспортувати за рахунок більшої ваги, тому мобільність все ж гірша.

Однак за рахунок широких сходинок на таких драбинах комфортно буде працювати навіть людям похилого віку та дітям. Тому як стаціонарний варіант металева драбина вважається зручною.

Драбина-трансформер: купити розсувну чи складну трисекційну стремянку у Львові

Драбини-трансформери зазвичай складаються з 3 і більше частин. Всі елементи з'єднані. Нагадує дитячий конструктор, але при цьому надійний і безпечний. З такої універсальної конструкції можна миттєво створити: драбину, підмостки, альфа-сходи и навіть драбину з консоллю. Можна просто висунути і отримати довгий приставний трап.

Складні, розкладні, роставні чи трьохсекційні - все це назви драбин, які можна об'єднати одним словом - універсальні. Вони хороші тим, що функціонують в декількох видах. Застосування таких споруд - багатозадачне: будівництво, ремонти, догляд за територією, монтаж та демонтаж різних конструкцій на висоті. Їхня зручність полягає ще й в тому, що встановлювати таку драбину можна на поверхні з перепадами висоти: на сходах, підйомах і спусках.

Інтернет-магазин “Трудовик” пропонує лише надійний у використанні продукт для дому чи будівництва.

Читать далее