Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 6
Ціна
Від до
Діапазон розмірів
Фильтры
Сортировка
Новинка
Вороток для мітчиків Matrix М3-М8 c тріскачкою (769059)
Код товара 67055
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Вороток для мітчиків СІБРТЕХ М3-М12 (76912)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Вороток для мітчиків СІБРТЕХ М6-М20 (76920)
Код товара 39630
Ціну уточнюйте

Мітчикотримачі для професійної роботи

Якісне виконання завдань по обробці заготовок неможливо без спеціалізованого інструменту. Так, якщо вашою метою є різьблення конструкцій певних типів, то відмінною підмогою для здійснення складних рішень стануть мітчикотримачі. Ці універсальні пристосування грають роль фіксаторів інструментів, за допомогою яких і можна максимально точно виконати роботу. мітчикотримачі(або комірчики) розрізняються між собою розмірами і конфігурацією. Певні моделі дозволяють надійно закріпити мітчики, мають різний розмір квадрата.

Конструкція мітчикотримача

Мітчики мають посадкову частину з круглим перетином і хвостовик квадратної форми, який відповідає за обертання інструменту. Виготовлення їх відбувається по ГОСТу, тому розміри цих частин не залежить від типу різьблення та інших факторів. Відмінності, які є в конструкціях мітчикоутримувачів, можуть стосуватися:

  • форми держателя - кутовий або плоский;
  • напрямку при обертанні мітчика - осьовий або радіальний;
  • можливості регулювання розмірів посадкового отвору;
  • кількості посадочних гнізд для хвостовиків.

Регульований універсальний мітчикотримач зазвичай оснащується 1-3 отворами з постійним розміром і одним регульованим отвором. Якщо воритки мають осьовий напрямок подачі мітчика, то вони називаються торцевими. За допомогою таких мітчикотримачі нарізають внутрішнє різьблення в обмеженому просторі.

Воротки з радіальним напрямком обертання мітчика, мають наступну конструкцію:

  • призматична рамка; знімна рукоятка, яка з'єднується з рамкою за допомогою штифта. Рукоятка може бути оснащена трещіткою, яка допомагає зафіксувати поточний стан метчикотримача при необхідності поміняти положення ручки;
  • нерухома рукоятка;
  • пара рухомих сухарів, які можуть рухатися в пазах рамки мітчикотримача;
  • гужон, який відповідає за фіксацію сухарів в певному положенні.

Т-образні Метчикоутримувачі мають іншу конструкцію, оскільки там необхідно нарощувати зусилля в процесі збільшення глибини нарізати різьблення. Саме тому такі моделі тримачів для мітчиків оснащені трещеткой, а корпус має тільки один отвір для кріплення. Завдяки трещітці вдається зафіксувати його в стабільному положенні в процесі перевстановлення поворотних рукояток.

Щоб домогтися стабільного показника крутного моменту, використовуються таровані ручні мітчикотримачі. Якщо в процесі обертання інструмент отримує підвищене навантаження, наприклад, при невідповідності діаметру отвору або при дуже високій твердості матеріалу, то він починає ковзати, захищаючи таким чином мітчик від поломки.

Тарований мітчикотримач складається з таких деталей:

  • корпус, який має наскрізні отвори для ручок;
  • дві ручки, що мають вигнуту форму;
  • нажимная рухома втулка, яка має квадратний отвір під хвостовик на протилежному торці;
  • поворотна пружина, яка налаштована під певний показник крутного моменту.

Регульований мітчикотримач: як використовувати?

Для регульованих мітчикотримачів характерна квадратна посадкова частина, куди можуть бути встановлені мітчики з хвостовиком 8х8 мм. Корпус має знімну кришку, яка прикриває механізм для зміни розмірів квадрата. В процесі вкручування гвинта до потрібної глибини, планки сухарів зсуваються. Для комфортного використання мітчикотримачів, поверхня гвинта забезпечується насічками.

Конструкція сухарів може складатися з двох або чотирьох частин. Останній варіант є більш функціональним, оскільки регулювання кожної зі сторін може виконуватися окремо. Послідовне переміщення елементів сухарной планки дозволяє рівноцінно змінювати всі сторони квадрата, що дає можливість надійно фіксувати мітчик в інструменті.

Точність воротка залежить від наступних показників:

  • Матеріалу сухарних планок. Якісні професійні тримачі для мітчиків виготовляються із загартованої інструментальної сталі категорії У8А і більш, яка після гарту має твердість 46 ... 50 HRC.
  • Пропорції довжини і діаметру посадкової частини: комірчики з плоскою, але широкою конструкцією погіршують спрямованість мітчика, через що великий ризик «закосити» різьблення і зіпсувати виріб. Якщо мітчикотримачі відноситься до нетарірованних, то в такому випадку поломка різьборіжучого інструменту вельми вірогідна.
  • Якість тарировки пружини: пружини великої товщини збільшують значення крутного моменту, а пружини з тонкого матеріалу підвищують тимчасові витрати на нарізку різьблення. Найбільш якісними є пружини зі сталі 60С2 або 65Г.

Мітчикотримачі від надійних виробників

На українському ринку найбільш затребуваними вважаються моделі інструментів від таких відомих виробників, як Сібртех і Matrix. Гостям інтернет-магазину «Трудовик» надається унікальна можливість дешево купити мітчикотримачі популярних брендів в режимі онлайн. Пропонуємо всім бажаючим замовити товар з доставкою. Посилка буде недорого відправлена ​​в Одесу, Дніпропетровськ, Київ, Харків чи інший, зазначений вами населений пункт в Україні. Точну вартість послуги дізнавайтеся у компанії-перевізника. 

Мітчикотримачі: головні характеристики

Вироби, представлені на сайті «Трудовик», відрізняються наявністю безлічі переваг, серед яких:

  • універсальність застосування;
  • приємна ціна;
  • легкість і простота у використанні - дозволяють максимально швидко змінити різьбонарізний інструмент певного розміру на інший;
  • довговічність - виготовлені з міцних високонадійних матеріалів.

Як правило, фахівці оснащують майстерню декількома моделями мітчикотримачів, що забезпечують здійснення вибору оптимального варіанту інструменту. Найвигідніше купувати універсальні пристосування, розраховані на кріплення різних за розміром пристроїв. У каталозі магазина «Трудовик» мітчикотримачі цього типу представлені в широкому асортименті. Це - вироби, розраховані на застосування для фіксації різьбонарізальних пристосувань наступних розмірів: M3-M8 і M5-M12 (Matrix), а також М3-М12 і М6-М20 (Сібртех). Мітчикотримачі забезпечують надійне утримання інструменту під час роботи, а також зручність і комфорт його використання. Якщо вам важко зорієнтуватися у виборі потрібної моделі, проконсультуйтеся з представниками нашого інтернет-магазину.

Читать далее