Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Снігоприбирачі
Фильтры
Всього 13
Бренди
Ціна
Від до
Висота захоплення снігу
Фильтры
Сортировка
Новинка
Снігоприбиральник Hyundai S 6561
Код товара 76861
23 999 грн.
Новинка
Снігоприбиральник Mega DL 7m
Код товара 45473
13 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Снігоприбиральник Hyundai S 500
Код товара 77108
Ціну уточнюйте
Новинка
Снігоприбиральник Hyundai S 5556
Код товара 133073
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Hyundai S 7066
Код товара 133074
Ціну уточнюйте
Новинка
Снігоприбиральник Karcher STH 8.66 W (1.335-201.0)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Снігоприбиральник Mega DB 7m
Код товара 56058
1 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Снігоприбиральник Mega DL 11em
Код товара 51044
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Снігоприбиральник Mega DL 13em
Код товара 45476
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Снігоприбиральник Mega DL 15em
Код товара 51036
13 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Снігоприбиральник Mega DL 6.5ml
Код товара 51035
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Снігоприбиральник Mega DL 6.5ms
Код товара 56057
12 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Снігоприбирач — надійна, потужна техніка для догляду за прибудинковою територією взимку

Незамінна техніка в довгі зимові місяці, яка дозволяє ефективно доглядати за прибудинковою територією — це снігоприбирач. Потужний пристрій значно скоротить час, що витрачається на очищення ділянки від снігу. До того ж, щоби підтримувати охайний вигляд подвір’я, ви будете прикладати зовсім мало зусиль, якщо для прибирання снігу будете використовувати функціональний снігоприбирач, замість звичайної лопати. Снігоприбиральна машина призначена для прибирання заледенілого, спресованого снігу, який може займати чималу площу. Така техніка значно полегшує процес його прибирання. При цьому людина не прикладає ніяких фізичних зусиль, вона просто направляє техніку в необхідному напрямку.

Снігоприбирач — основні переваги

Головними перевагами техніки, представленої в інтернет-магазині «Трудовик», є такі:

 • снігоприбирач витримує великі навантаження й може експлуатуватися довготривалий час без перерви;
 • не вимагає від оператора додаткових зусиль, техніку потрібно лише направляти, щоби снігоприбирач рухався в потрібному напрямку;
 • управління машиною не вимагає якихось спеціальних навичок і може виконуватися недосвідченим користувачем;
 • снігоприбирач простий в обслуговуванні й нескладний у ремонті;
 • 5 швидкостей роботи;
 • можливість регулювання дальності викиду снігу;
 • снігоприбирачі оснащені скребками для снігу;
 • розвантажувальний жолоб виготовлений із металу, що гарантує довговічність деталі.

Використовуючи для догляду за подвір’ям чи прибудинковою територією з великою площею потужний снігоприбирач, ви заощадите чималі кошти, які витратили б на оплату послуг професійної техніки.

Снігоприбиральна машина — види мінітехніки

Снігоприбирачі можна поділити на 4 основні групи:

 1. Електричний снігоприбирач. Ці машини не дуже користуються попитом передусім через досить низьку продуктивність. Електроснігоприбирачі відрізняються невеликою потужністю й недовготривалою роботою.
 2. Бензинові несамохідні. Суттєві переваги: мобільність і відсутність прив’язки до електромережі. Снігоприбиральна машина такого типу — оптимальний варіант для прибирання снігу перед гаражем або на невеликих ділянках.
 3. Бензинові самохідні на колісному ходу. Це найбільша група снігоприбиральної техніки. Якщо ви захочете очистити ділянку від глибокого, злежаного снігу, то у вас буде можливість переконатися на ділі в ефективності й перевагах цих снігоприбирачів. Є варіанти з ручним і автоматичним запуском.
 4. Снігоприбирачі на гусеничному ходу: мають досить велику прохідність, а якісне зчеплення гусениць із поверхнею дозволить вам працювати навіть на невеликих схилах.

Уся снігоприбиральна техніка класифікується також за типом двигуна (електричний, бензиновий), характером переміщення (гусеничний, колісний, самохідний, несамохідний). Також машини розрізняються комплектацією й системою викиду снігу (роторні або шнекові). Оптимальним варіантом для розчищення прибудинкових територій визнана міні снігоприбиральна техніка. Для регулярного розчищення невеликих рівних ділянок підійде колісний несамохідний снігоприбирач, а для великих площ, особливо якщо доводиться прибирати важкі пласти снігу, краще використовувати самохідну гусеничну модель.

Снігоприбирачі — кращі сезонні працівники

Характеристики окремих моделей снігоприбиральних машин можуть відрізнятися шириною та висотою захвату снігу, потужністю двигуна, наявністю додаткових опцій і габаритними розмірами. Професійна техніка може експлуатуватися довготривалий час, тоді як призначена для особистого користування розрахована для прибирання невеликих територій. Двигун снігоприбирача такого типу не розрахований на великі навантаження. Щоби мотор не перегрівся, час від часу давайте техніці перепочити.

Щоб обрати снігоприбирач оптимального виду, враховуйте такі фактори: площу вашої території, приблизну кількість снігу, частоту прибирання. Комфорт під час роботи забезпечують додаткові опції, наприклад, підігрів ручок. Купити снігоприбиральну машину з оптимальними характеристиками ви можете в інтернет-магазині «Трудовик». На нашому сайті представлений вибір мінітехніки від перевірених виробників Karcher та Mega. Ціни на колісні та гусеничні снігоприбирачі цілком доступні. Обираючи техніку, пам’ятайте, що для довготривалої роботи доречно використовувати більш потужний пристрій. Двигун такого снігоприбирача може витримувати високі навантаження та працювати досить довготривалий час без перепочинку. В інтернет-магазині «Трудовик» на продаж представлені моделі потужністю від 6,5 до 15,0 к. с. Обирайте оптимальний варіант і залишайте заявки на нашому сайті.

Читать далее