Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 68
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Рукавички робочі Werk WE2102 (39373)
Код товара 138653
11 грн.
Новинка
Рукавички робочі Werk WE2103 (39374)
Код товара 76229
16 грн.
Новинка
Рукавички робочі Сталь 21104 (52051)
Код товара 73722
27 грн.
Новинка
Шкіряні рукавички SACLA 0150
Код товара 23877
Ціну уточнюйте
Новинка
Шкіряні рукавички SACLA 0270
Код товара 23879
Ціну уточнюйте
Новинка
Шкіряні рукавички SACLA 1110
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Рукавички з ПВХ-малюнком DOLONI 526
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Рукавички Werk WE2114 (39385)
Код товара 131554
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6

Робочі рукавички для захисту рук від можливих травм

Сучасне промислове виробництво, як і сільське господарство, за нинішньої оптимізації праці все ще пов'язане з певним ризиком для життя і здоров'я людини. Так, на вулиці двадцять перше століття, в будівництві, хімічній промисловості, в сільському господарстві повсюдно застосовуються сучасні технології, але добитися повної безпеки в роботі ми поки не можемо. Тому життєво важливо при багатьох видах діяльності використовувати необхідний захист: спецодяг і аксесуари. А сьогодні ми поговоримо про спеціальні рукавичках для захисту рук.

Робочі рукавички: трохи історії

Слово рукавичка походить від старослов'янського перст - палець і дуже точно відображає суть предмета - аксесуар для пальців. Його історія сягає в далеке минуле. Найбільш давню рукавичку знайшли в гробниці Тутанхамона. У ті часи вона була символом влади. У минулому цей аксесуар міг багато розповісти про людину. Суворо регламентувалися матеріали, вироби з яких могли дозволити собі купити ті чи інші стани. У Персії людини навіть могли стратити за те, що він насмілився з'явитися до царя без рукавички.

В античні часи рукавички тимчасово втратили своє важливе значення: їх використовували переважно під час застілля, щоб не обпектися гарячими продуктами. Гладіатори мали на руках подобу рукавичок при проведенні бою.

За часів середньовіччя рукавички стають невід'ємним елементом лицарського костюма. Їх виготовляли з металевих пластин і шкіри. Пізніше їх стали робити цілком зі шкіри.

Іменем королівської рукавички давався дозвіл на торгівлю, випуск грошей, збір податків, правосуддя. У Франції королі носили рукавички з павутини. Секрет їх виготовлення ретельно охоронявся.

За допомогою рукавички чоловіки викликали суперників на дуель, а жінки дарували рукавичку як знак особливої ​​прихильності. Цю деталь костюма прикрашали дорогоцінними каменями, вишуканою вишивкою, для шиття використовували дорогі тканини.

Хто б міг подумати, що з предмета розкоші рукавичка трансформується в необхідний захисний елемент для наших рук і її застосування буде записано в робочі правила техніки безпеки України.

Категорії робочих рукавиць

Спеціальні робочі рукавички можуть захистити ваші руки не тільки від травмуючих механічних, але і температурних, а також іншого роду впливів. Наприклад, латексні рукавички - ідеальний варіант захисту для рук при здійсненні будівельних, оздоблювальних робіт, а також в умовах роботи з фарбами, деревиною, склом, алюмінієвим профілем і іншими матеріалами. А рукавички з ПВХ-точкою знадобляться вам, якщо є необхідність у виконанні вантажно-розвантажувальних робіт. Вироби такого типу так само, як і рукавички трикотажні, мають протискользящі властивості.

А тепер докладніше розглянемо наступні категорії рукавичок, які можна купити в нашому інтернет - магазині:

 • шкіряні;
 • комбіновані;
 • зі спеціальним покриттям
 • трикотажні;
 • трикотажні з ПВХ-точкою;
 • господарські.

По застосуванню вони поділяються на

 • антіразрезні;
 • антиковзні;
 • жаростійкі;
 • для загальних робіт;
 • для точних робіт;
 • стійкі до хімії;
 • господарські.

Матеріали, використовувані при виготовленні захисних рукавичок

Перш за все хочеться сказати, що сучасні робочі рукавички виготовляють переважно комбінованим способом. Основа і внутрішня сторона складається з трикотажних матеріалів. Дуже популярна суміш бавовняної нитки і поліестеру в співвідношенні 7: 3. Безпосередньо робоча частина складається з тих матеріалів, які забезпечують найбільший комфорт при проведенні тих чи інших дій (шкіряні, гумові, латексні).

Так купити антирозрізні рукавички можна як гумові, так і з ПВХ або нових синтетичних матеріалів на основі спеціального високоміцного поліетилену, наприклад TAEKI® 5. Вони не тільки захищають від порізів, але, в більшості випадків, і від високих температур. При цьому руки в них зберігають непогану чутливість.

Для антиковзаючих рукавичок характерно нанесення на трикотажний матеріал нековзних ПВХ-елементів у вигляді спеціальних точок або комбінованих візерунків в області долоні і тильної сторони пальців.

Ви зможете купити жаростійкі рукавички виготовлені з спилковий шкіри, тобто з матеріалу, який отримують при поділі шкіри в процесі її підготовки до використання. Внутрішня сторона захищена вовняний підкладкою. А жаростійкі властивості посилюються за рахунок покриття матеріалом Kevlar. Кожен зварювальник зверне увагу на цей надійний захисний аксесуар.

Рукавички для загальних робіт найбільш представлені в нашому інтернет-магазині, адже область їх застосування не обмежується одним або кількома виробничими процесами. Тому великий і перелік матеріалів, з яких ці рукавички виготовляють. Залежно від виду робіт можна придбати шкіряні моделі з підкладкою з бавовни. Є вироби з прогумованої бавовни, брезентові, силіконові.

Рукавички для точних робіт поєднують в собі м'якість (для осібливої чутливості) і міцність. Виготовляються вони з антистатичних матеріалів наприклад нейлоново - карбонової пряжі. Іноді наноситься додаткове покриття - поліуретан.

Особливо хочеться звернути увагу на хімічностійка рукавички. В даний час професійні роботи з агресивним середовищем ведуться повсюдно, тому необхідні дійсно надійні матеріали. Для виробництва таких рукавичок використовуються стійкі до хімічного впливу латекс, силікон і неопрен. Для господарської роботи найбільш підходящі гумові моделі з трикотажною основою.

Весь асортимент виробів в нашому інтернет-магазині відмінно підійде для будівельних, зварювальних, різноманітних технічних, господарських або садових робіт.

Де замовити господарські рукавички в Україні недорого?

Клієнти інтернет-магазину «Трудовик» - це по-справжньому зайняті люди, які цінують кожну вільною хвилиною свого часу. Посудіть самі: навіщо витрачати сили і час на здійснення покупок на ринку або в звичайних магазинах, якщо можна замовити будь-який необхідний вам товар з доставкою? Продаж робочих рукавиць здійснюється нашим магазином в онлайн-режимі. Тому ви, оформивши замовлення відповідної продукції на сайті інтернет-магазину «Трудовик», зможете купити робочі рукавиці в будь-який зручний для себе час. Причому купити робочі рукавички у нас можуть як жителі Києва або Черкас, так і люди, що живуть в будь-якому іншому українському місті.

Робочі рукавички, представлені в каталозі інтернет-магазину «Трудовик», - це продукція від виробників SACLA, Gross, DOLONI. Поряд з привабливою вартістю, вироби цих марок відрізняються гарною якістю і надійністю. Вашій увазі представлений великий вибір гумових, в'язаних, шкіряних, з латексним покриттям і іншого виду рукавичок. У нас ви також можете купити жаростійкі робочі рукавички, які захистять ваші руки від впливу високих температур. Виріб такого типу можна використовувати також для виконання вантажно-розвантажувальних і робіт з ріжучими поверхнями.

Деякі споживачі вважають, що робочі рукавички - це вироби з особливим призначенням і застосовуються вони лише для вирішення специфічних завдань. Насправді робочі рукавички - це універсальний матеріал, який можна широко використовувати і в побуті, наприклад, при догляді за кімнатними рослинами, чищенні поверхонь різними агресивними хімічними засобами і інше.

Якщо ви остерігаєтеся, що якісні робочі рукавички коштують досить дорого, поспішаємо вас запевнити в зворотному. Переконайтеся самі: перегляньте наш каталог, і ви зможете дізнатися ціну будь-якого, що цікавить вас виробу. А ми відповімо на всі ваші запитання і невідкладно здійснимо доставку по Києву, до Харкова, Одеси та інших регіонів України.

Читать далее