Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Устаткування для газового зварювання
Устаткування для газового зварювання

Устаткування для газового зварювання в широкому асортименті

Якісне та ефективне газозварювальне обладнання надає широкі можливості для здійснення складних робіт, зокрема з'єднання деталей зі створенням міцного, стійкого до тріщин шва або обробки металевих заготовок великої товщини. Комплект такої техніки дозволить вам реалізувати цілі, які раніше були недоступні. Сучасне газозварювальне обладнання відрізняється ергономічністю, мобільністю, високою надійністю та ефективністю. Пристрої, створені відомими виробниками (Донмет, Proxxon), наділені функціями, що дозволяють виконувати складну роботу в лічені хвилини.

Устаткування для газового зварювання: види затребуваного інструменту

В Україні багато спеціалізованих магазинів пропонують в реалізації агрегати для професійного використання. Але пошук певних видів пристроїв в офлайнових точках продажів вимагає наявності вільного часу. Щоб придбати потрібне газозварювальне обладнання в комфортних умовах до того ж за привабливою ціною, загляньте в інтернет-магазин «Трудовик».

Тут ви зможете недорого купити:

 • редуктори - використовуються для контролю тиску робочого газу, який подається з балона в регулятор, і підтримки постійних витрат аргону під час харчування електрозварювальних агрегатів і постів;
 • різаки - обладнання, що дозволяє працювати з металевими заготовками товщиною від 100 мм і більше;
 • газозварювальні пальники - активно використовуються як в професійних цілях, так і в побуті. Мають функцію примусової подачі газу і підсмоктування повітря з атмосфери.

Пристрої, представлені в продажу в каталозі інтернет-магазину «Трудовик», - це продукція популярних в Україні виробників. Техніка відрізняється високою якістю, ефективністю застосування, зручністю використання і довговічністю. Вся продукція виготовлена ​​відповідно до встановлених норм.

Газозварювання побутового та промислового призначення

Газозварювання використовується в багатьох сферах, наприклад, в житлово-комунальному господарстві, при прокладці труб, в автомобільних майстерень. Її також застосовують в різного роду ремонтно-монтажних роботах, сільському господарстві. Устаткування для газового зварювання в Україні популярно завдяки високій якості обробки металу. Грубо кажучи, шов виходить тонким, акуратним і міцним. До того ж, користуватися газозварюванням дуже зручно. Роботи можна проводити навіть під стелею, в умовах з обмеженим доступом.

Газове зварювання підходить для з'єднання різних видів металів:

 • тонкостінних - 0,2-5 мм;
 • кольорових;
 • чавуну, який покривається тріщинами при різкій зміні температури;
 • сталей, які вимагають повільного нагріву і такого ж охолодження.

Устаткування для газового зварювання дозволяє якісно і швидко виконати роботи по твердій пайці мідних сплавів, корозійних сталей і наплавленні. Найважливіша його частина - пальник. Вона постійно перебуває в руках у майстра, тому повинна бути легкою, ергономічною. Принцип роботи пальника газосварки полягає в тому, що гази в ній змішуються до однорідної консистенції. Ця суміш підпалюється, створюючи полум'я необхідне для розігріву кромок металу.

Пальник зварювального апарату повинна виконувати такі вимоги:

выдавать огонь определенной формы и температуры;

 • видавати вогонь певної форми і температури;
 • точно регулюватися;
 • підтримувати заданий режим протягом усього часу роботи;
 • володіти високою міцністю;
 • бути легкою;
 • відповідати нормам технічної безпеки.

Всі ці вимоги виконуються за умови правильної конструкції пальника газосварки. Важливе значення має матеріал виготовлення. Вона проводиться з мідних і латунних сплавів, які витримують високі температури. Сопло пальника газосварки роблять з червоної міді. Температура плавлення цього матеріалу близько 1100 градусів. Полум'я газосварки не перевищує 700 градусів.

Можна купити газозварювальне обладнання з двома видами пальників - інжекторними і безінжекторние. З інжекторним пальником зварнику доведеться коригувати режим подачі газу. При цьому витрата кисню залишається стабільним. Безінжекторні моделі менш затребувані через непопулярність суміші водню і метану - газів, використовуваних в даній технології. Хоча результат використання газосварки з цими пальниками ідентичний. Взагалі, робота газозварювального апарату має характерні особливості:

 • температура плавлення дроту вище, ніж у оброблюваного металу;
 • пруток газосварки повинен бути чистим - без масла, іржі, лакофарбового покриття;
 • дріт плавиться спокійно, без розбризкування іскор.

Другий за важливістю елемент зварювального апарату - редуктор. Він надівається на балон з киснем і забезпечує його рівномірну подачу до пальника. Тиск О2 в газозварюванні не повинно перевищувати 3-4 атмосфер. Разом з кисневим рукавом до пальника або різака підключається ацетиленовий. Кисень створює велике розрідження і засмоктує ацетилен з меншим тиском. Гази з'єднуються в камері пальника і крізь сопло виходять назовні. Ще одна складова газосварки - різак. Його вибір обумовлюється тим, який газ використовується (пропан, ацетилен, бензин або гас). Найбільш популярний ацетилен, але пропан - має доступну ціну. Якщо газозварювання призначене для побутових потреб, досить пропану. Різак для цього газу впорається з чорним металом товщиною 3-4 мм. Для різання товстостінних виробів потрібно підвищити тиск і встановити мундштуки більшого розміру. Тобто різні різаки одного виробника впораються з металом будь-якої товщини. Вибираючи ці елементи газосварки, звертайте увагу на такі ознаки:

 • Привабливість. Різак повинен виглядати естетично, щоб з ним приємно було працювати.
 • Легкість. Хороший різак газосварки має невелику вагу, зручно лягає в руку.
 • Достатня довжина. Відстань між рукою і жалом полум'я має становити 25 см. Відповідно, для побутових потреб і виконання нескладних робіт в майстерні досить довжини в 485 мм. Причому потрібно пам'ятати, що цей показник розраховується від мундштука аж до штуцера. Тобто потрібно відняти ще 10 см.

Інтернет-магазин «Трудовик» давно займається продажем газозварювального обладнання. За цей час його співробітники придбали необхідний досвід і знання. Вони допоможуть вибрати газозварювання з оптимальними параметрами. Завдяки сайту вам не доведеться їхати в спеціалізований магазин газозварювального обладнання до Києва чи Харкова. Досить визначитися з моделлю і почекати кілька днів. Завдяки доставці по Україні газозварювання в короткі терміни буде у вас. Так, ви убезпечите виробництво від простоїв, зможете самостійно виконати прості зварювальні роботи.

Устаткування для газового зварювання на українському ринку

Не шукайте дешеві варіанти установок. Головна вимога, яку ви повинні пред'являти для газозварювального обладнання, - якість і надійність. Хоча це зовсім не означає, що вартість такої техніки повинна бути високою. «Трудовик» надає всім жителям України можливість недорого замовити якісне газозварювальне обладнання по більш ніж привабливою ціною з доставкою додому. Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Київ - вкажіть потрібне місто і чекайте свою посилку незабаром.

Читать далее