Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 54
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Зварювальний маска Хамелеон Forte MC-3500Е
Код товара 147998
0 отзывов
865 грн.
Новинка
Маска зварника НН-С-У1 Профі
Код товара 33095
4 отзывов
270 грн.
Новинка
Зварювальний маска Хамелеон Forte MC-2000
Код товара 57644
10 отзывов
775 грн.
Новинка
Зварювальна маска Хамелеон Forte MC-3000 (43633)
Код товара 77817
4 отзывов
890 грн.
Новинка
Зварювальний маска Хамелеон Forte MC-3500
Код товара 70190
4 отзывов
1 075 грн.
Новинка
Зварювальна маска Хамелеон Forte MC-4100
Код товара 72079
3 отзывов
1 450 грн.
Новинка
Маска зварника НН-С-405-У1 №2 Комфорт
Код товара 69907
Ціну уточнюйте
Новинка
Маска зварника Хамелеон DECA WM 28
Код товара 68127
Ціну уточнюйте
Новинка
Маска зварника Хамелеон DECA WM 35 LCD
Код товара 77126
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Маска зварника Хамелеон Limex Expert  MZK-500D
Код товара 75585
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4 5

Зварювальні маски — запорука надійного захисту оператора під час роботи

Зварювальні апарати та обладнання використовуються на виробництві, в автомобільних майстернях, приватних гаражах та в побуті для ремонту та будівництва. Взаємодія з ними пов’язана з певними ризиками для оператора, тому важливо оперувати спеціальними засобами захисту. Перший і найголовніший із них — маска для зварювання, яка захищає очі, обличчя та дихальні шляхи зварювальника.

У каталозі інтернет-магазину Trudovik доступні три варіанти зварочних масок:

  • стандартні з фіксованим світлофільтром;
  • маски для зварювання з підйомним світлофільтром;
  • зварювальні маски-хамелеон з автоматичним світлофільтром.

Найбільш популярні серед замовників (в основному для побутових операцій) стандартні моделі. У них проста конструкція. Вони підходять для здійснення нескладної та короткочасної роботи. Та й купити зварочні маски такого типу можна недорого. До того ж стандартні моделі оптимальні для виконання MMA-зварювання. Їхній захисний фільтр складається з кількох прошарків скла з різними властивостями. Якщо потрібно перевірити якість шву, варто підняти маску. Аби її повернути на місце, достатньо кивнути головою, і вона знову буде на обличчі. Є ще й версії стандартних масок для зварювання з ручкою, коли вони прикладаються до лиця під час роботи. Проте працювати доведеться однією рукою. Зручнішою та практичнішою є модель із підйомним світлофільтром. З нею очі та обличчя майстра захищені навіть тоді, коли світлофільтр піднятий. Тобто одразу можна вправлятися з болгаркою чи займатися очищенням від шлаку.

Зварювальні маски-хамелеон — специфіка та рекомендації щодо вибору

Якщо зварювання — ваша основна діяльність, то найкращий варіант — маска хамелеон. Основна її перевага — в автоматичному світлофільтрі. Він реагує на зміни інтенсивності світіння. Спрацьовує миттєво, тому забезпечує максимальний захист очей. Гарний світлофільтр має багатошарову структуру: 2–3 прошарки типу LCD (рідкокристалічні). Проте ціни на зварювальні маски-хамелеон вищі у порівнянні з попередніми виробами. Тому, аби обрати виріб з оптимальними властивостями, звертайте увагу на:

  1. Час спрацювання світлофільтра. Добре, коли це відбувається менше, ніж за 1 мілісекунду. Хоча за низьких температур та в темних приміщеннях світлофільтр спрацьовує дещо повільніше. Різниця в мілісекундах.
  2. Можливість налаштування маски для зварювання. Це може бути регулювання ступеню затемнення, чутливості (залежно від температури нагрівання металу чи електроду), часу відкривання на завершальному етапі зварювання. Такі налаштування можуть бути степеневими та плавними. Вважається, що саме під час плавного регулювання можна досягти оптимального рівня затемнення.
  3. Розмір оглядового скла маски для зварювання. На перший погляд здається, що чим більше скла, тим краще. Проте це не так, бо зі збільшенням видимої частини світлофільтр стає крихкішим. Але чим більше оглядове скло, тим менше доводиться повертати головою.
  4. Тип світлофільтра. Кожний із них призначений для визначеного виду зварювальних робіт. Звісно, є і універсальні маски-хамелеон. Наприклад, моделі, призначені для захисту під час аргонно-дугової зварки, можна використовувати для ручної дугової зварки MMA чи для автоматичної та напівавтоматичної — MIG/MAG.
  5. True color. Спеціально розроблені фільтри дають змогу сприймати робочу область у реалістичних відтінках. З такою технологією оператор бачитиме весь процес без кольорових викривлень.
  6. Вага зварювальної маски. Цей параметр індивідуальний, але не менш важливий, ніж інші. Бо ж ефективність та продуктивність роботи залежить від комфорту оператора.

Отже, якщо ви займаєтесь зварювальними роботами постійно, обирайте маски з максимальним рівнем безпеки. Це актуально для захисту очей від надто яскравого світла, обличчя та дихальних шляхів від крапель розпеченого металу. Коли ж роботи зі зварювання ви проводите час від часу, можете замовити більш доступні версії, з меншим рівнем захисту. У будь-якому випадку, звертайтеся за консультацією до співробітників інтернет-магазину Trudovik та обирайте маску для зварювання з оптимальними параметрами.

Читать далее