Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 72
Бренди
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Амортизатор для бензопили Mega VS 2040S
Код товара 66062
14 грн.
Новинка
Дросель для бензопили Mega VS 2345S, VS 2545S
Код товара 66003
19 грн.
Новинка
Корпус бака для бензопили Mega VS 1430S
Код товара 66032
102 грн.
Новинка
Масляний насос для бензопили Mega
Код товара 65980
100 грн.
Новинка
Маховик для бензопили Mega
Код товара 65963
227 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6

Запчастини для бензопил: широкий вибір моделей

Часто під час тяжкої праці нам допомагає техніка. З роками вона вдосконалюється, стає більш складною. Наприклад, якщо наприкінці минулого століття майже всі користувалися звичайною пилою ручного типу, то в наш час більшість віддає перевагу бензопилі. Такий прилад швидко дає можливість розпилювати навіть великі стовбури, не потребує особливих зусиль та помічників.

Може статися так, що частина електроінструменту вийде з ладу. В такому випадку потрібно буде придбати запчастини для бензопили, щоб полагодити її. Ці комплектуючі продаються на нашому сайті. Ми пропонуємо купити запчастини до бензопил у Львові та інших містах. В каталогах ви побачите тільки якісні елементи пили, що підходять для тієї чи іншої моделі.

Запчастини до бензопил: особливості

Щоб підібрати відповідні запчастини для бензопили, потрібно розібратися, що вони взагалі собою представляють.

  1. Елементи двигуна. Сюди входять такі запчастини до бензопили, як колінвал, поршень, поршневі групи, сальники чи підшипники колінвала тощо. Тут можна придбати для бензопили блоки двигуна у зібраному стані, підібрати елементи запчастин до бензопил різного виробництва, і вітчизняного, і зарубіжного.
  2. Фільтри та паливні запчастини до бензопили. Сюди входять наступні деталі: насоси масла, приводи, карбюратори, фільтри палива, патрубки тощо. Вони взаємодіють із бензином чи дизельним паливом, дають можливість бензопилі працювати автономно, без підключення до електричної мережі.
  3. Кришка стартера. Окрім внутрішніх деталей, є також і запчастини зовнішнього боку. Наприклад, до них відносять кришку стартера, пружину, ручку тощо. Також можна купити зразу стартер для бензопили в повному комплекті та зібраному стані. Він може мати різні кольори (жовтогарячий, білий, зелений тощо).
  4. Запалювання. В цю категорію відносять наступні запчастини до бензопили: котушка запалювання, кнопка включення, ротор металевий міцний, кришечка свічна.
  5. Інші частини. Окрім цих запчастин, також є і маса інших, не менш важливих виробів. Не обійтися буває без амортизаторів, глушника (який допомагає зменшити шум працюючого мотора), зубців захвата, кришки для фільтра, прокладок, пружин амортизатора, гальма і т.д.

Також можна придбати окремо рукоятку для бензопили, яка має різноманітні кольори. Може бути і сірою, і салатовою, і червоною чи помаранчевою. Окремо продаються і ручки для гальма. Як бачимо, не складно за потреби придбати будь-яку запчастину до бензопили.

На що звертати увагу при виборі запчастин до бензопили?

Справа в тому, що обирати запчастини до бензопили також треба уважно та відповідально. Не всі елементи західних моделей підійдуть до вітчизняних, наприклад. Важливо завчасно поцікавитись параметрами запчастини, технічними характеристиками деталі, що вийшла з ладу, заміряти її чи сфотографувати. І тільки тоді вже обирати нову, максимально схожу чи таку ж саму.

Існують запчастини, що дають можливість відремонтувати більшість українських пристроїв: це насос для масла, котушка запалювання, поршень та циліндр. Їх важливо тільки купувати відповідного розміру, щоб елементи співпадали із габаритами бензопили, отворами для кріплення. Саме ці деталі частіше за все виходять з ладу і представлені в великому асортименті в нашому каталозі.

Не рекомендують спеціалісти гнатися за найнижчими цінами запчастин. Часто така продукція може бути не зовсім якісною. Підбирайте запчастини до бензопили в перевірених фірмах, що мають багато гарних відгуків.

Отже, у випадку, якщо ваша бензопила перестала працювати, скоріше за все потрібно підібрати для неї нові деталі замість зламаних. Пристрій розбирається, відбувається заміна. Після цього знову можна активно працювати.

Наш інтернет-магазин пропонує велику кількість товарів такого типу. Ми маємо різні запчастини до бензопил, розраховані на ті чи інші моделі за розмірами, потужністю та виробником. На сайті ви можете підібрати потрібні елементи, зробити замовлення. Ми швидко доставимо його вам. Якщо ви маєте питання, то професійні консультанти допоможуть зорієнтуватися в запчастинах, підібрати кращий варіант.

Читать далее