Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 40
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Пальник газоповітряна "ДОНМЕТ" ГВ 231 6 (231.000.31)
Код товара 9166
3 отзывов
735 грн.
Новинка
Пальник газоповітряна "ДОНМЕТ" ГВ 250 9 (250.000.04)
Код товара 9183
4 отзывов
1 875 грн.
Новинка
Пальник газоповітряна "ДОНМЕТ" ГВ 231У 9 (231.000.36)
Код товара 9189
3 отзывов
985 грн.
Новинка
Пальник газоповітряна "ДОНМЕТ" ГВ 250У 9 (250.000.00)
Код товара 9182
4 отзывов
2 060 грн.
Новинка
Пальник "ДОНМЕТ" ГВ-232 (232.000.03)
Код товара 61941
1 239 грн.
Новинка
Пальник  "ДОНМЕТ" ГВ-232У (232.000.00)
Код товара 9190
1 475 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4

Газозварювальні пальники - що ж вибрати?

Щоб з'єднувати разом кілька частин металевих труб, створювати складні міцні каркаси, будувати різні машини і будівлі, використовують зварювальні апарати. Вони мають різний принцип дії. У загальному вигляді - це змішання газу разом з киснем, що дає полум'я. З його допомогою майстра можуть здійснювати роботи і зварювати метал або інші матеріали між собою.

Основною частиною газозварювального обладнання є пальник. Купити пальник не складе труднощів. Для цього потрібно підібрати потрібний варіант на сайті і зробити замовлення в будь-який кінець нашої країни. На щастя, сучасні виробники надають широкий вибір моделей газозварювальних пальників для виконання будь-яких за складністю робіт. Розглянемо, якими ж бувають газозварювальні пальники, на що звертати увагу при їх купівлі та з чого ж вони полягають.

Види газозварювальних пальників

При роботі з газоповітряними сучасними пальниками відбувається нагрів країв металу. Вони розплавляються і з'єднуються між собою. Коли температура знову стає нижче, місце пайки застигає і утворює міцний шов.

Високу температуру підтримує запалена газова суміш. Буває так, що під час плавки металу утворюються порожнечі. Для їх суміщення використовують спеціальний присадний дріт.

Газозварювальний пальник - це не просто невелика трубка, як може здатися на перший погляд. Даний механізм складний і має свої особливості. Вона дозволяє контролювати потужність, довжину і обсяг полум'я при роботі і тримати його в певних необхідних межах.

Щодо параметрів конструкції виділяють такі моделі газово-повітряних пальників: інжекторні і безінжекторні. За особливостями застосовуваного газу є: ацетиленові, пропанові, бутанові і т.д. По черзі застосування класифікують ручні і машинні.

Також є й інші класифікації. Наприклад, пальники можуть мати в своїй основі не тільки власне газ, але і рідини (гас, бензин та інші). Залежно від сфери використання, фахівці виділяють спеціалізовані газозварювальні прилади (вузькопрофільні) і універсальні (які можна застосовувати в різних сферах).

Щодо потоків вогню є варіанти з одним полум'ям або пагатопламенні. Газозварювальні пальники ділять по потужності: це можуть бути слабкі (з витратою до 400 літрів на годину), середні (до 2800 літрів на годину) і апарати високої потужності (до 7000 літрів на годину).

Особливості конструкції зварювальних пальників

Для початку варто розглянути інжекторні варіанти і безінжекторні газозварювальні пальники. В даному випадку використовується струменевий насос. Його застосування визначається ступенем тиску подачі пального (пропану, бутану). Якщо тиск високий, то паливо самостійно подається вгору і допомагає газозварювальному пальнику працювати. При низькому рівні тиску газу потрібно в кілька разів більше, так як його примусово подають в пальник. Щоб здійснювати цей процес  потрібно так званий інжектор. Усередині зварювального апарату відбувається змішування газу і кисню.

Без інжектора газосварочная пальник має більш просту конструкцію. Паливо і звичайне повітря подаються через спеціальні шланги, крани та вентилі. Потім вони змішуються і створюють якісне високе по температурі полум'я. Щоб вогонь не втрачав своєї насиченості, важливо, щоб тиск постійно було в нормі. Якщо швидкість подачі в газозварювальнму пальнику стане перевищувати зазначені норми, але полум'я згасне. При низькій швидкості газ всередині газозварювальнго пальника може просто вибухнути. Зазвичай швидкість подачі варіюється від 70 і до 160 метрів в секунду.

У газозварювальних пальниках з високим тиском використовуються наступні суміші: це водень або метан. Вони не дуже складні в застосуванні, але не так поширені на ринку.

А ось моделі з низьким тиском і наявністю інжектора купуються майстрами більш активно. Такі газозварювальні пальники мають кисень, який під тиском надходить всередину пальника через ніпель і спеціальний регульований кран. Потім він проскакує на великій швидкості інжектор. Це призводить до появи низького тиску в газозварювальному приладі і допомагає засмоктувати використовуваний газ. Він надходить через систему вентилів в камеру інжектора. Змішується з киснем і відправляється на вихід з газозварювальної пальника, щоб підтримувати полум'я.

Іноді використовуються варіанти зварювального обладнання, робота якого заснована на горючих рідких речовинах. Наприклад, це може бути бензин.

На що звертати увагу?

Сучасні газозварювальні пальники повинні відповідати всім вимогам норм безпеки. Адже в даному випадку мова йде про роботу з газом, який під час вибуху може завдати шкоди не тільки недбайливому майстру, але і оточуючим.

Варто пам'ятати, що полум'я має бути конкретної форми. Його важливо регулювати в межах норми. В іншому випадку воно може розплавити призначені для цього деталі.

Газозварювальна пальник повинен відповідати всім нормам безпеки, бути несприйнятливою до зовнішніх впливів. Крім усього іншого, конструкцію варто вибирати таку,щчоб її зручно було тримати і використовувати, не боячись, що пальник випадково випаде.

Має значення і призначення газозварювального пальника. Моделі відрізняються не тільки конструкцією, але і сферою застосування. Так що перед тим як купити газоповітряний прилад, важливо визначитися, для яких саме робіт він знадобиться. Адже різні метали обробляються при своїх температурах. Наприклад, для міді або інших тугоплавких металів використовуються спеціалізовані прилади.

Що ж, бачимо, що існує маса варіантів газозварювальних пальників, які можна придбати без особливих проблем. Вони варіюються в залежності від конструкції, використовуваного газу або взагалі речовини, складності виконуваних робіт і сфері застосування.

Купити пальник для зварювання (на пропані, бутановую та ін.) Не складе труднощів через Інтернет. У нас на сайті представлені сучасні моделі, які можуть виконувати різні види робіт. Ми здійснюємо швидку доставку і відповідаємо за якість.

Читать далее