Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту - гарантія вашої безпеки

Якщо ви працюєте на виробництві з небезпечними речовинами, часто перебуваєте в запилених приміщеннях або в умовах підвищеного шуму, вам обов'язково потрібно подбати про свою безпеку. Звичайно, звести нанівець всі негативні впливи практично неможливо, але ось мінімізувати їх допоможуть засоби індивідуального захисту. Якщо правильно підібрати такі вироби, то працювати стане набагато безпечніше і комфортніше. На сайті Trudovik.com.ua ви знайдете все необхідне для забезпечення оптимальних умов роботи.

Основні засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту вам знадобляться під час ремонту, будівництва будинку, облагородження дачної ділянки, а також при виконанні різного виду робіт на виробництві. Основні засоби індивідуального захисту можна розділити на такі типи:

  • Рукавички. Вони стануть в нагоді не тільки на виробництві, але навіть в побуті. Вони просто незамінні при роботі з колючими предметами і токсичними речовинами (наприклад, лакофарбові роботи). Рукавиці вкриють шкіру рук, вбережуть її від опіків, порізів і подряпин. Сьогодні можна купити антиковзні, антипорізні, хімічно і жаростійкі моделі. Для загальних робіт підійдуть рукавички з відкритими пальцями з бавовняної тканини. Вона забезпечує оптимальний повітрообмін. Можна працювати в таких рукавичках цілий день, не знімаючи їх. Для захисту від нетоксичних забруднень дані вироби цілком підійдуть. При виготовленні рукавичок також використовують латекс, нейлон і нітрит. Такі вироби високоякісні і більш зносостійкі, ніж бавовняні аналоги. Якщо ви часто контактуєте з водою, то варто використовувати латексні рукавички. При роботі з хімічними, токсичними речовинами варто надягати рукавички зі спеціальним покриттям (ПВХ). Діелектричні гумові рукавички просто незамінні під час робіт з високою напругою. Якщо потрібно розвантажити або здійснити завантаження товару, то краще використовувати вироби з ПВХ підвищеної міцності. У зоні долонь нанесено спеціальне ребристе тиснення для уникнення ковзання рук і забезпечення міцного обхвату. Для людей, які працюють з високими температурами, випускають спеціальні засоби індивідуального захисту з жаростійкого матеріалу. Якщо ваші рукавички порвалися, то їх негайно потрібно замінити новими. При шкірних захворюваннях дані засоби індивідуального захисти варто прати після кожної роботи.
  • Респіратори. Даний вид ЗІЗ призначений для захисту органів дихання під час роботи в запилених приміщеннях, а також при контакті з аерозольними розпилювачами. Врахуйте, що їх не можна використовувати там, де вміст кисню в повітрі становить менше 17%. Міняти ж респіратори потрібно приблизно через кожні 3 зміни. Ціна подібних пристроїв невелика, тому їх покупка не вдарить по кишені. Використання таких засобів індивідуального захисту дуже широке.
  • Маски. Маски і щитки оберігають голову, обличчя і очі. Вони запобігають потраплянню в них сторонніх часток, пилу і газів. Часто подібні пристосування використовують в комплексі з іншими ЗІЗ для більш високого рівня захисту.
  • Наколінники. Доводиться часто працювати в сидячому положенні або спираючись на коліна? Обов'язково захистіть свої ноги і колінні чашечки за допомогою наколінників.
  • Навушники. Купити засоби індивідуального захисту подібного роду рекомендуємо людям, які працюють в цехах або з важкими інструментами. Так, до поразок слуху і пошкоджень барабанних перетинок призведе звук силою в 160 децибел. А, наприклад, пневматичний перфоратор «шумить» з силою 105 децибел. Рівень шуму, який перевищує прийняті норми, негативно діє не тільки на органи слуху, але і на нервову систему. 85 децибел - це максимально допустимий рівень шуму, які може витримати працівник на виробництві протягом восьмигодинного робочого дня.
  • Окуляри. Такі засоби особистого захисту убережуть ваші очі від механічних впливів, пилу, твердих частинок, різних газів і крапель рідини. Часто їх слід використовувати в комплекті з навушниками або респіратором. Якісні окуляри можна сміливо вдягати поверх медичних очок для поліпшення зору.

Також ви повинні подбати про забезпечення належних умов зберігання засобів індивідуального захисту. Всі вироби необхідно зберігати нарізно, в окремих сумках. Одноразові засоби необхідно викинути після використання.

Властивості, якими повинні володіти засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту забезпечують захист людини від різних травмуючих і небезпечних факторів зовнішнього впливу. Наприклад, у сфері виробництва такі вироби захищають від механічних травм, від термічних і хімічних опіків, теплових ударів, ураження електричним струмом та ін. Список потенційно небезпечних ситуацій досить великий. Але на сьогодні виробники пропонують великий вибір спеціальних засобів для захисту працівників. Дані вироби відрізняються такими властивостями:

  • Міцність. Засоби індивідуального захисту повинні бути виконані з якісних матеріалів. Це забезпечує легкість, міцність і зручність при використанні таких виробів. Фасон повинен сприяти працівникові під час виконання ним своїх функціональних обов'язків. Що стосується кольору, то він не повинен дратувати. Деякі види виробів повинні бути виконані в певних кольорах, які вказані в пропонованих нормах.
  • Практичність. Засоби індивідуального захисту повинні бути максимально комфортними у використанні. Необхідно мінімізувати дискомфорт від їх використання. Такі вироби ні в якому разі не повинні заважати виконанню робочих завдань, а навпаки максимально сприяти вирішенню поставлених завдань.

Тому якість засобів індивідуального захисту має велике значення. У звичайних торгових точках нерідко можна побачити вироби, які не здатні забезпечити безпеку роботи в належній мірі. Вони будуть заважати працівникові виконувати свої обов'язки. Краще купити засоби індивідуального захисту в спеціалізованих точках продажу. Так ви забезпечите надійний захист своїм співробітникам.

Недорогий спецодяг і засоби захисту для вашої безпеки

При виборі засобів індивідуального захисту варто як слід розібратися в особливостях кожного виробу. В іншому випадку можна помилково підібрати екіпіровку, а це вплине на рівень безпеки виконуваних співробітником робіт. Зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаним на сайті номером телефону. Вони допоможуть вам зробити правильний вибір. В інтернет-магазині «Трудовик» ви можете замовити і купити якісні засоби індивідуального захисту.

Пам'ятайте, що найчастіше слід застосовувати відразу кілька видів ЗІЗ для максимального захисту. Доставка проводиться в будь-яку точку України (Вінниця, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інших міст), а жителі Києва можуть забрати свою покупку самостійно в точці самовивозу. Не варто ризикувати безпекою працівників. За допомогою найпростіших виробів ви зможете легко забезпечити комфортні умови праці на виробництві. А це неодмінно позитивно вплине на продуктивність роботи співробітників.

Читать далее