Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Подовжувачі для торцевих головок
Фильтры
Всього 40
Ціна
Від до
Квадрат
Фильтры
Сортировка
Новинка
Подовжувач 1/2" 900мм Jonnesway (S24Н4236)
Код товара 28130
1 299 грн.
Новинка
Подовжувач 1/2"DR 75 мм Jonnesway  (S24H475)
Код товара 28132
115 грн.
Новинка
Подовжувач 1/4" 50мм Jonnesway (S21H2150)
Код товара 71924
62 грн.
Новинка
Подовжувач 3/4"DR 100мм TOPTUL (CAAO2404)
Код товара 83291
363 грн.
Новинка
Подовжувач 3/4"DR 150 мм Jonnesway (S24H6150)
Код товара 28134
475 грн.
Новинка
Подовжувач гнучкий 1/4 150 мм KING TONY (2312-06)
Код товара 72409
96 грн.
Новинка
Подовжувач кулеподібний 1/2"DR 75 мм Jonnesway (S21H4175)
Код товара 67074
5 отзывов
140 грн.
Новинка
Магнітний гнучкий подовжувач KING TONY 565 мм (2121-18)
Код товара 80377
Ціну уточнюйте
Новинка
Подовжувач  1"DR 200 мм Jonnesway (S24H8200)
Код товара 70330
Ціну уточнюйте
Новинка
Подовжувач 1/2 125 мм KING TONY (4251-05R)
Код товара 129938
Ціну уточнюйте
Новинка
Подовжувач  1/2 75мм KING TONY (4251-03R)
Код товара 71972
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4

Подовжувачі для торцевих головок: особливості вибору

Набір торцевих головок, воротків, подовжувачів - обов'язковий комплект в записнику інструментів професійного майстра. Часто виникає необхідність потрапити у важкодоступні місця, де запал болт. Щоб якісно виконати роботу, необхідно правильно підібрати не тільки тип інструменту, але і деякі його деталі. До таких відносяться подовжувачі торцевих головок - допоміжні елементи, завдяки яким можна значно полегшити ремонтні роботи.

Типи подовжувачів для торцевих головок

Існує широкий асортимент подовжувачів, які використовуються для торцевих головок. Вони розрізняються як за матеріалом виконання, так і за призначенням, формою профілю та іншим фізичним характеристикам. В цілому виділяють два підвиди подовжувачів для головок: жорсткий і гнучкий.

Перший - це подовжувач, який використовується для торцевих головок, у вигляді жорсткого стержня. Він не дає великої свободи дій, не дозволяє дістати до самих важкодоступних місць, але має безліч своїх переваг. Жорстка деталь, призначена для головки, вважається більш надійною і зносостійкого. Вона витримує великі навантаження і часто дозволяє працювати на повну потужність, що видається інструментом, що не зменшуючи її. Такий елемент для головки може навіть застосовуватися в якості імпровізованого важеля в потрібний момент. Деякі жорсткі подовжувачі, потрібні для торцевих головок, можуть навіть виконувати функцію воротка.

Гнучкі подовжувачі, які призначені для торцевих головок - більш популярний тип деталі. Вони наділяють майстра широкою свободою дій, мають високу рухливість і здатні працювати під кутом. У деяких випадках навіть під кутом в 180 градусів. Гнучкі елементи, які використовуються для торцевих головок, виконані зазвичай з металевої спіралі. Головним недоліком цього типу є заниження потужності роботи інструменту, неможливість повністю передати імпульс в робочу зону.

Як правильно вибрати і купити подовжувачі для торцевих головок?

Щоб підібрати підходящу деталь для головки, варто врахувати чимало важливих факторів:

  1. Використовувана система вимірювання. Може бути представлена в дюймах або міліметрах. Метричну систему вимірювання зручно використовувати, коли ви збираєтеся купити подовжувачі головок східного або вітчизняного виробництва. Західні ж виробники користуються дюймами. Тому варто бути гранично обережним, щоб купити підходящі саме вам подовжувачі торцевих головок. Адже фізичні параметри інструменту в даному випадку відіграють основну роль.
  2. Подовжувачі з твердосплавних матеріалів. Подібні насадки на торцеві головки вважаються більш зносостійкими і надійними. але вони розраховані на дуже великі навантаження. Таке оснащення може знадобиться тільки тим, хто професійно займається ремонтами та будівництвом. Для інших елементи для інструменту з твердосплавних матеріалів будуть зайвими - не варто переплачувати за рівень якості, в якому ви не потребуєте.
  3. Перш ніж купити кілька деталей для торцевих головок в набір, варто упевнитися, що вони будуть дійсно корисні. Бувають вкрай специфічні випадки в ремонті, тому варто бути готовим до всього. І купити не тільки стандартні елементи інструменту, але і більш рідкісні моделі. Так можна убезпечити себе від непередбачуваних випадків в роботі. Якщо ж потрібно подовжувач як деталі на торцеву головку для якоїсь конкретної роботи, варто точно знати, чи підходить довжина інструменту.
  4. Розмірний ряд квадрата для кріплення на торцеву головку - основний параметр, випустити з уваги який не вийде. Він завжди позначається в дюймах і може бути стандартно від ¼ "до 1". Щоб знайти тип подовжувача, що підходить під торцеву головку, варто уважно вивчити параметри цих деталей інструменту.
  5. Форма профілю - ще один показник, без якого не обійтися. Бувають шести- і дванадцятигранники. Подовжувачі, які використовуються для торцевих головок, можуть мати також нестандартний профіль, але це вже залежить від виробника. Якщо це про ваш випадок, підібрати і купити правильну деталь для головки можна тільки тієї ж марки, що і в інших частинах інструменту. Але подібне буває вкрай рідко, а в основному всі деталі цього типу мають форму в межах стандарту і легко можна знайти підходящий варіант.

Підібравши в свій набір відповідні подовжувачі для головок, будь-який майстер помітно розширить свої можливості в ремонтних і будівельних роботах.

Купити подовжувачі для торцевих головок за низькою ціною - доступно кожному

Інтернет-магазин "Трудовик" - кращий друг майстра. Тут можна знайти тільки перевірені і надійні деталі до інструментів, вибрати найбільш підходящі з широкого асортименту і одночасно з цим заощадити гроші. Адже тут найдемократичніші ціни на ринку. Адже наша мета - це якісний інструмент в кожен будинок.

Читать далее