Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Навісне обладнання для мотоблоків

Великий асортимент навісного обладнання для мотоблоків

Якщо ви власник мотоблока і хочете використовувати можливості своєї техніки в повній мірі, скористайтеся нашою порадою і купіте різноманітне навісне обладнання для мотоблоків. Звичайно, деякі навішування вже йдуть в комплекті до агрегатів, проте дуже часто обійтися цим мінімальним набором досить складно. Додаткове навісне обладнання для мотоблока значно зменшує трудовитрати і робить непросту роботу по догляду за присадибною ділянкою приємним заняттям.

Що входить в поняття «навісне обладнання до мотоблоків»?

Подібне навісне обладнання для мотоблока є в широкому асортименті; функції, які воно виконує, не менш різноманітні. Але найбільш затребуваними навісними пристроями є:

 • Картоплекопач. Процес викопування картоплі є досить трудомістким. Дане навісне обладнання для мотоблока дозволить максимально оптимізувати цю роботу. Леміш даного плуга підкопується під картоплю, а спеціальні прути дозволяють очищати бульби від землі (грунт падає вниз через отвори між прутами).
 • Картоплесаджалка. Даний агрегат складається з контейнера на коліщатках, окунчіка і нарізувач борозни. Процес посадки картоплі дуже простий: пристрій проробляє борозну, далі з заданим кроком випадає з контейнера картопля, а окунчик зверху засинає його землею.
 • Косарка. Існують комплектуючі роторного і ножового (сегментного) типу. Перші - більш ефективні, але сегментні характеризуються хорошою маневреністю, з їх допомогою дуже зручно обробляти важкодоступні ділянки (наприклад, територію біля кущів, дерев).
 • Фреза (культиватор). Цей вид навісного обладнання до мотоблоків використовують для розпушування і перемішування грунту. Фрези обертаються в протилежну сторону руху агрегату, що перешкоджає заривання пристрою в землю, «тікання» в сторону при наїзді на тверді ділянки ґрунту;
 • Плуг. Ця насадка підійде для орання цілини. Вам, безсумнівно, знадобиться плуг для обробки великих територій землі. За допомогою такого навісного обладнання до мотоблоків дуже зручно робити грядки. Оборотний плуг здатний обробляти землю при русі вперед і назад. Для цього в агрегаті функціонують два плуга, які можна змінювати за допомогою спеціальної педалі. Дисковий плуг дозволяє розбивати тверду землю або перезволожений важкий грунт. Роторний плуг характеризується більш високою продуктивністю.
 • Окучник. Дане навісне обладнання для мотоблока має V-подібний леміш. Його використовують для посадки овочів, з його допомогою дуже зручно робити борозни.
 • Сівалка. Ця насадка функціонує так само, як картоплесаджалка. Але замість картоплі в борозни поміщаються насіння різних культур.
 • Борона. Таке навісне обладнання до мотоблоків необхідно для розбивання грудок землі, які залишаються після оранки. Існують ротаційні, пальчикові і дискові борони.
 • Роторна щітка. За допомогою такого навісного обладнання для мотоблока можна швидко підмести будь-яку ділянку. Воно відмінно працює і на газоні, і на асфальті, варто лише правильно налаштувати висоту.
 • Бульдозерний ніж. Таке навісне обладнання для мотоблоків використовується для переміщення сипучих матеріалів (пісок та ін.). За допомогою даної насадки можна швидко і ефективно розчистити територію від снігу.
 • Снігоприбиральник. Завдяки сталевому шнеку з зубами можна усунути навіть великі обмерзлі замети. В процесі розчищення території сніг викидається на двадцять метрів в сторону (напрямок можна регулювати).
 • Грунтозачепи. Ці насадки застосовуються для збільшення тяги при роботі на важкому грунті. Їх використовують замість коліс. Грунтозацепи забезпечують відмінне зчеплення з землею при проходженні важких ділянок.

Окремо варто відзначити адаптер. Саме таке навішування здатне перетворити мотоблок в мінітрактор. Це своєрідна задня (або ж передня) вісь, на якій розташоване сидіння для водія і панель управління. Для перевезення вантажів мотоблоки комплектуються спеціальними причепами. Дане обладнання може відрізнятися за формою, вантажопідйомностю та іншими особливостями.

Як зробити свій вибір?

Перш ніж купити навісне обладнання для мотоблока, потрібно визначитися, яку сільськогосподарську роботу ви хотіли б автоматизувати (і в якому обсязі). Для професійних фермерів варто вибирати більш потужні насадки, які впораються з обробкою великих ділянок території. В цьому випадку вам знадобиться кілька різних навісок. Для домашнього використання також можна підібрати оптимальний, недорогий варіант навісного обладнання для мотоблока. Якщо це буде вирощування картоплі або інших культур, тоді купуйте саджалку, окучувач, картоплекопалку та інше. Якщо вам необхідно заготовлювати на зиму сіно для худоби, то варто купити спеціальну косарку. Перед покупкою того або іншого пристрою не забудьте уточнити у продавця його сумісність з вашою моделлю мотоблока. Щоб не виникло проблем, намагайтеся брати навішування тієї ж фірми, що і сам агрегат.

Де можна недорого купити навісне обладнання для мотоблока в Україні?

Якщо ви не хочете займатися непростим трудомістким процесом підбору навісного обладнання для мотоблока в магазинах міста, а потім ще й турбуватися про те, як його доставити в потрібне місце, тоді вирушайте за покупками в Мережу. Однак пам'ятайте, що ціни на них не в кожному віртуальному маркеті знаходяться на прийнятному рівні. Інтернет-магазин «Трудовик» - це ідеальне співвідношення стабільно високої якості товарів та їх вартості.

Замовити те чи інше навісне обладнання для мотоблока ви можете так, як вам більше подобається: через сайт або по телефону. Не сумнівайтеся, наш магазин подбає, щоб ваша покупка дуже швидко була відправлена ​​з Києва в будь-яку точку України (Харків, Дніпро, Івано-Франківськ, Луцьк, Запоріжжя та ін.) І оперативно прибула на місце призначення. Ми здійснюємо продаж виключно якісних, фірмових пристроїв.

Читать далее