Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 31
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Свердло по дереву Alpen PLT 4x75 мм (0061600400100)
Код товара 23129
Ціну уточнюйте
Новинка
Свердло по дереву ALPEN PLT 6х93 мм (0061600600100)
Код товара 23131
Ціну уточнюйте
Новинка
Свердло по дереву BlueGroovePower IRWIN 20,0 мм (10507715)
Код товара 23143
Ціну уточнюйте
Новинка
Свердло по дереву BlueGroovePower IRWIN 22,0 мм (10507716)
Код товара 23144
Ціну уточнюйте
Новинка
Свердло по дереву HSS ALPEN 12,0 мм (0062001200100)
Код товара 51557
Ціну уточнюйте
Новинка
Свердло по дереву спіральне Matrix 12х460 мм (70120)
Код товара 39360
Ціну уточнюйте
Новинка
Свердло по дереву спіральне Matrix 14х230 мм (70104)
Код товара 39345
Ціну уточнюйте
Новинка
Свердло по дереву спіральне Matrix 16х230 мм (70106)
Код товара 39347
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Спіральні свердла по дереву - гарантія якісної роботи

Щоб якісно просвердлити отвір в дерев'яних виробах, необхідно правильно підібрати відповідний інструмент і режими роботи. При виборі свердла необхідно враховувати, не тільки характеристики оброблюваного матеріалу, особливо його твердість, але і тип отвору, який необхідно просвердлити. Найчастіше в побуті застосовують спіральні свердла, що дозволяють виконати акуратні і точні отвори. Підібрати спіральне свердло для роботи по дереву на сучасному ринку не складе особливих труднощів. Інтернет-магазин «Trudovik» готовий запропонувати вам широкий асортимент даної продукції, в різної цінової категорії.

Спіральні свердла: особливості роботи та переваги використання

Будь-якому досвідченому майстрові відомо, що робота з деревиною має свою специфіку. На відміну від металу, вона більш рихла і неоднорідна. Тому під час свердління такого матеріалу, ріжучакромка інструменту по-різному буде знімати стружку в поздовжньому і поперечному напрямку. Місцями можуть утворюватися відколи і задираки. Наконечник спірального свердла для роботи по дереву виконаний у вигляді тризуба, в центральний шип якого має різьблення, що дозволяє міцно зафіксувати насадку в потрібному місці. Шип легко проникає в деревину і не дає спіральному свердла зміщуватися в процесі обертання. Саме це і гарантує високу точність свердління. Бічні зуби гвинтового свердла підрізають крайню частину отвору, а ріжучакромка акуратно знімає решті шар матеріалу. В результаті, отримане отвір має рівну і гладку поверхню.

Особливістю гвинтових свердел є те, що вони:

  • дозволяють працювати з вологою деревиною;
  • головна ріжуча кромка гвинтових свердел є трикулачні різьбовій вершиною, що дає можливість надійно зафіксувати інструмент;
  • завдяки досить широким спіральних канавках, стружка без проблем відводиться навіть при роботі з вологим матеріалом;
  • надійно фіксуються в патроні, завдяки своїй шестигранною формі хвостовика;
  • мають високий запас міцності.

Гвинтове свердло Левіса також відносяться до категорії інструментів застосовуються під час свердління деревини. Вони використовуються для виконання глибоких і великих отворів. До конструктивної особливості свердла Левіса можна віднести масивну спіраль, що оперізує центральний стрижень інструменту. Щоб таке гвинтове свердло простіше занурювалось в оброблюваний матеріал, на його наконечнику є спеціальна різьблення. Ще однією відмінністю цього інструменту є невеликий кут нахилу канавки, за допомогою якої стружка відводиться із зони свердління.

Спіральні свердла по дереву - гарантія бездоганних результатів
Для отримання заглиблень і отворів в твердих матеріалах використовується такий ріжучий інструмент, як спіральне свердло по дереву. Воно являє собою циліндричний стрижень, який забезпечений двома спіралевіднимі канавками і заточеними крайками на кінці. Закріплюється цей елемент за допомогою конічного хвостовика в шпинделі або кулачковому затиску.

Спіральні свердла по дереву має особливу конструкцію, завдяки якій отвори виходять акуратними і з рівними крайками. Канавки, розташовані на циліндричній стрижні, одночасно є і ріжучими частинами, і елементами для відводу стружки. Користуватися гвинтовим свердлом по дереву дуже зручно, що і пояснює популярність даного аксесуара серед новачків і професійних майстрів. Вартість таких виробів прийнятна для багатьох споживачів.

Спіральні свердла: правила свердління деревини

Невеликий отвір можна просвердлити гострим свердлом навіть без допомоги електроінструменту. Якщо ж ви використовуєте електричну дриль, тоді необхідно уважно стежити за кількістю оборотів. Швидкість свердління необхідно вибирати обернено пропорційній діаметру використовуваного свердла. Для свердління отворів великого діаметру необхідно користуватися потужною дрилем, так як при цьому використовують досить важкі спіральні свердла, які слабкий електроінструмент не в змозі провернути навіть в холостому режимі.

Якщо необхідно просвердлити наскрізний отвір, то щоб уникнути утворення відколів зі зворотного боку дошки, спочатку необхідно скористатися насадкою меншого діаметру, а потім отвір розширити по обидва боки спіральним свердлом необхідного діаметра. Дерев'яний брусок, щільно притиснутий до місця виходу наконечника свердла, також може поліпшити якість свердління. При необхідності висвердлити НЕ наскрізний отвір, а поглиблення, доцільніше скористатися спеціальними обмежувачами, які кріпляться або на дриль, або на ріжучу частину спірального свердла.

Хвостова частина спірального свердла, призначеного для роботи з деревом, зазвичай має циліндричну форму, але є моделі з хвостовиками іншій конфігурації: трикутними, конічними, шестигранними. Тип хвостовика слід вибирати в залежності виду інструменту, що використовується для свердління отвору.

На що звернути увагу при виборі спірального свердла по дереву?

Якщо ви хочете доукомплектувати свій електроінструмент важливими в роботі майстра деталями, слід розібратися в ряді моментів. Гвинтове свердло по дереву здатне створювати отвори різної ширини, при цьому діаметр самого виробу відповідає розміру майбутнього поглиблення. За допомогою такого пристосування можна легко просвердлити різні породи деревини, фанеру, пластикові і деревно-стружкові панелі, що дуже розширює можливості майстра при виконанні ремонтно-будівельних робіт. Виготовляється воно з швидкорізальної сталі, завдяки чому знижується ймовірність утворення відколів. Перш ніж купити спіральне свердло по дереву, слід звернути увагу на такі критерії:

  • довжину вироби, яка відповідає 230 і 460 мм;
  • діаметр гвинтового свердла по дереву, який коливається в межах від 12 до 52 мм.

Недорого замовити спіральне свердло для дрилі пропонує інтернет-магазин "Трудовик". У каталозі представлений великий вибір аксесуарів Matrix, серед яких ви зможете підібрати найбільш підходяще за ціною і технічними параметрами виріб для свого електроінструменту.

Також на нашому сайті споживачі досить дешево можуть купити свердло Левіса по дереву, здатне створювати максимально глибокі отвори в твердих матеріалах. Доставку аксесуарів для дриля здійснює "Нова пошта", а також інші кур'єрські служби до Львова, Одеси, Києва, Харкова, Дніпро і інші міста України.

Читать далее