Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 46
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Пістолет для нафтування INTERTOOL PT-0704
Код товара 12917
266 грн.
Новинка
Пістолет для продувки і мийки Miol 81-513
Код товара 19454
3 отзывов
359 грн.
Новинка
Пістолет для продування 210 мм INTERTOOL PT-0801
Код товара 12969
138 грн.
Новинка
Пістолет для продувки Miol 81-500
Код товара 19448
5 отзывов
142 грн.
Новинка
Манометр для шин Thorvik, 3-х функціональний (ATIG2)
Код товара 133741
Ціну уточнюйте
Новинка
Пістолет для накачування коліс INTERTOOL (PT-0504)
Код товара 68000
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4

Пневмопістолети: найбільш затребувані моделі на нашому сайті

Пневмопистолет може використовуватися в різних сферах життя звичайних людей. Широкий спектр застосування інструменту обумовлений наявністю безлічі варіантів його виконання. Пневмопистолет - це не тільки інструмент, який використовується для продувки стисненим повітрям невеликих отворів або великих поверхонь. Пневмопістолетами називають вироби, які експлуатуються людиною для досягнення різних цілей. Величезний вибір інструментів даного виду за доступною ціною можна побачити в каталозі інтернет-магазину «Трудовик».

Бажаєте купити пневмопистолет? Наш інтернет-магазин до ваших послуг!

Купівля товарів у віртуальному режимі позбавила зайнятих людей від необхідності жертвувати відпочинком заради шопінгу. Інтернет-магазин «Трудовик» створювався нами з урахуванням потреб і побажань користувачів. В результаті ви отримали доступ до величезного асортименту найрізноманітніших товарів, купити які можна в онлайн-режимі, а ми, в свою чергу, - нескінченний потік вдячних клієнтів. Якщо вам потрібен якийсь інструмент - наприклад, пневмопістолети - ви легко знайдете найбільш підходящу модель на сторінках нашого сайту. До уваги гостей магазину представлений найбільш популярний товар. Що стосується вибору пневмопистолетів, то тут зібрані найбільш затребувані моделі, що відрізняються не тільки високою якістю, доступністю ціни, а й ефективністю використання.

На ваш вибір:

 • Пневмопістолет піскострунний: є варіанти економ-класу (справляється з очищенням поверхонь від фарби, іржі, стійких забруднень), а є високопродуктивні моделі. Другий варіант інструменту стане в нагоді вам, коли виникне необхідність в обробці металу, залізобетонних виробів. Пневмопістолет такого типу впорається не тільки з нальотом, іржею, корозією, а й допоможе видалити старі багатошарові лакофарбові покриття.
 • Пістолет пневматичний для підкачки автомобільних шин.
 • Пневмопістолет продувочний.

Вибирайте будь-який з представлених вашій увазі варіантів продукції.

Основні особливості піскоструйного пневмопістолету

Піскоструйний пневмопістолет - це інструмент, який використовується для очищення і знежирення металевих деталей, а також для матування масла. Оскільки подача абразивного матеріалу для очищення поверхонь здійснюється через цей вид пневмопістолету, то варто грунтовно підійти до вибору приладу. Слід пам'ятати, що його продуктивність безпосередньо залежить від роботи компресора. Потужний компресор не так просто відшукати. У тому випадку, якщо не вдалося придбати відповідний по потужності апарат, тоді можна скористатися гаражним пристроєм на 220 В. Але його коефіцієнт корисної дії не повинен перевищувати 300 л / хв.

Стандартний пневмопістолет піскоструйний складається з спускового гачка і сопла, крізь яке здійснюється подача абразивного матеріалу і стисненого повітря. Завдяки цьому поверхня очищається. Повітря подається за допомогою шланга, приєднаного через штуцер до піскоструйного пістолета. Під час натискання на курок відбувається подача повітря в сопло під високим тиском. Як абразивний матеріал найчастіше використовується просіяний пісок. Пневмопістолет цієї моделі призначений для:

 • обробки цілої робочої поверхні;
 • точкової очищення деталі;
 • декоративного оздоблення різної поверхні.

Вибір і покупка подібного пристрою залежить від особливостей його використання. Залежно від цього піскоструйні пневмопістолети діляться на два види:

 • модель зі шлангом: абсолютно не використовується без компресора і характеризується наявністю двох підведень. Один з яких призначений для подачі повітря, а другий відповідає за подачу абразивного матеріалу. При цьому склад для обробки необхідної поверхні утворюється прямо в самому пістолеті;
 • виріб з бачком: пристрій актуальний тоді, коли піскоструй використовується для очищення невеликих поверхонь. Найчастіше така модель експлуатується на станціях технічного обслуговування з метою видалення дефектів з автомобілів.

У тому випадку, якщо ви ще не визначилися, яку з моделей піскоструйного пневмопістолету купити в Україні, тоді рекомендуємо звернути увагу на наступні технічні характеристики пристрою:

 • обсяг повітря;
 • швидкість подачі повітря;
 • робочий тиск.

Піскострумний пневмопістолет стане хорошим помічником в процесі очищення поверхні або її декору, в разі правильного вибору, а також відповідність сертифікатам якості.

Характеристика пістолета пневматичного для підкачки шин

Пневмопістолети для накачування коліс користуються особливою популярністю серед фахівців шиномонтажу, станцій техобслуговування і вулканізації, заправних станцій і автомайстерень. Ці моделі пневмопістолетів застосовують для підкачки автомобільних коліс і вантажних машин, велосипедних покришок, шин інших видів транспорту, а також різних гумових виробів (спальних або водяних матраців і інше.). Найчастіше вони оснащені манометрами, які контролюють тиск у гумових покришках. Пневмопістолет для шиномонтажу з манометром дозволяє протягом короткого часу (кілька хвилин) накачати колеса стисненим повітрям. Якщо у вас виникла необхідність купити пневматичний пістолет для накачування, зверніть увагу на наступні параметри:

 • інтервал вимірювань манометра: для легкових автомобілів досить діапазону в 10 бар, а для вантажного транспорту варто зупинитися на приладах з інтервалом 12 - 15 бар;
 • ціна поділок шкали манометра: для здійснення точних вимірювань використовуйте прилад з ціною поділки 0,1 бар;
 • довжина гнучкого шланга, яка повинна бути достатньою, щоб з'єднати пістолет з шиною.

Купити пневмопистолет для накачування коліс ви можете як з цифровим, так і з механічним манометром. Ціна на пристрій з електронним манометром трохи вище, але результати будуть точніше.

Особливості використання продувочного пневмопістолету

Пневмопистолет продувочний - це пневматичний прилад, який служить для продувки контрольованим потоком стисненого повітря. Він ще називається обдувочной. З його допомогою здійснюється продування і миття трубопроводу незначного діаметру, а також капілярних трубок і шлангів. У тому числі подібний пристрій використовується з метою обробки різних забруднених поверхонь. Мийні пневмоінструменти широко застосовуються в будівельній сфері, шиномонтажних та автомайстерень, на виробництвах. У процесі шліфування або розпилу з'являється досить пилу або стружки і, щоб її видалити, стане в нагоді продувочний пневмопистолет. Також він допоможе підготувати виріб до фарбування, очистивши його від забруднень.

Пневмопистолет для мийки і продувки надійно з'єднується з повітряпровідним рукавом за допомогою різьблення або рознімного кріплення. Принцип його роботи полягає в натисканні на курок, розташований на рукояті, для включення або виключення подачі повітря зі спеціального вихідного отвору пневмоінструменту. Як генератор тиску в повітряному пістолеті для продувки використовується повітряний компресор. Він підключається за допомогою гнучкого шланга до рукояті через штуцерний або швидкознімне з'єднання. Дулом пістолета є спеціальний носик. Для роботи в малодоступних місцях важливо, щоб була можливість його заміни. Для продувки або чищення внутрішніх поверхонь труб, мийки деталей зі складною геометрією підійде довгий і вузький носик. А якщо стоїть завдання в обробці поверхонь великих площ, то стане в нагоді короткий носик з соплом, що видає широкий струмінь повітря.

Продувний пістолет має такі переваги:

 • якщо прилад оснастити манометром, то він може застосовуватися для накачування автомобільних коліс;
 • якщо до пістолета приєднати агрегат з абразивом, то він перетворюється в піскоструйний пневмоінструмент, повітряний потік якого характеризується наявністю частинок піску, металу або скла.

Купити в Україні пневмопістолети продувальні з можливістю заміни носика або плавним регулюванням тиску повітря можна, відвідавши сайт trudovik.com.ua. Ціни на них вас приємно здивують. Весь товар високої якості, виготовлений відомими, які користуються довірою споживачів виробниками - СІБРТЕХ і Matrix. Ми подбаємо про доставку вашого пневмопістолету за вказаною вами адресою. Ви можете замовити продукцію, як в Києві, так і в будь-якому іншому місті України. Вартість послуг можна дізнатися у представників компанії-перевізника.

Читать далее