Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Насоси для басейнів
Фильтры
Всього 3
Бренди
Ціна
Від до
Потужність
Фильтры
Сортировка
Новинка
Насос для басейну Sprut FCP 1100
Код товара 18643
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос для басейну Sprut FCP 550
Код товара 18646
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос для басейну Sprut FCP 750
Код товара 18642
5 отзывов
Ціну уточнюйте

Насоси для басейнів: надійність і продуктивність в роботі

Блакитна гладь басейну і його кришталева чистота - це не тільки праця, а й ціла наука. При відсутності належного догляду вода через розмноження мікроорганізмів швидко мутніє, з'являється запах, а стіни покриваються нальотом. Водоймище з об'єкта захоплення дуже скоро перетворюється в брудне болото. Зміст басейнів вимагає використання спеціальних реагентів і обладнання. Але навіть їх наявність не є гарантією досягнення потрібного результату. Покупці повинні передувати строгі розрахунки. Насоси для басейнів - один з видів необхідного устаткування, яке застосовується при облаштуванні водойм. Купити їх можна в інтернет-магазині "Трудовик" за цінами від виробника (Sprut).

Особливості використання насосів для басейнів

Слід зазначити, що одна з переваг насосів для басейнів - їх багатофункціональність. Таке обладнання можна використовувати для різних цілей:

  • примусова циркуляція води під час фільтрації. Насос подає рідину до очисних пристроїв, звідки вона знову повертається в басейн;
  • забезпечення функціонування систем гідромасажу, подача озонової води в джакузі;
  • використання при будівництві водоспадів і гір;
  • при монтажі фільтрувальних установок;
  • для перекачування води з однієї водойми в інший тощо.

Замовити насоси пропонується з доставкою по Києву (в пункт видачі товару безкоштовно), а також в інші міста України (Харків, Суми, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ (Дніпро, Дніпро) та ін.). Вартість транспортування буде залежати від параметрів придбаного товару, але обійдеться недорого. У разі необхідності отримання кваліфікованої консультації пропонуємо зв'язатися з менеджерами. У нас можна купити все дешево, швидко і з гарантією!

Читать далее