Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Розширювальні баки
Фильтры
Всього 21
Бренди
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Бак розширювальний Sprut FT10 324
Код товара 18414
5 отзывов
1 138 грн.
Новинка
Бак розширювальний Sprut FT12 324
Код товара 18415
3 отзывов
1 192 грн.
Новинка
Бак розширювальний Sprut FT6 324
Код товара 18412
3 отзывов
1 038 грн.
Новинка
Бак розширювальний Sprut FT8 324
Код товара 18413
3 отзывов
1 094 грн.
Новинка
Бак розширювальний Sprut VT / 1L
Код товара 18410
6 отзывов
359 грн.
Новинка
Бак розширювальний Sprut VT18
Код товара 18433
8 отзывов
1 003 грн.
Новинка
Бак розширювальний Sprut VT24
Код товара 36271
4 отзывов
1 130 грн.
Новинка
Бак розширювальний Sprut FT10 400
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Бак розширювальний Sprut FT12 400
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Бак розширювальний Sprut FT6 400
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Бак розширювальний Sprut R / FT10
Код товара 18425
2 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Бак розширювальний Sprut R / FT12
Код товара 18426
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Розширювальний бачок для опалення стабілізує тиск в системі

При нагріванні теплоносія в системі опалення відбувається збільшення його об’єму. Відповідно, також збільшується й тиск. Розширювальний бачок для опалення є одним із необхідних елементів систем обігріву. Основне завдання пристрою – поглинання надлишкового об’єму робочої рідини, який утворюється під час нагрівання теплоносія. Таким чином вдається стабілізувати тиск в системі. Розширювальний бак для опалення сприяє продовженню терміну служби обігрівального приладу, також такий пристрій дозволяє підвищити показники працездатності газового або твердопаливного котла, сприяє підвищенню стійкості приладів до корозії. Якщо теплоносієм в системі є вода, то за необхідності можна в будь-який момент відкрити засувку, щоб вивести зайве повітря з пристрою. Таким чином, якщо використовується розширювальний бачок для опалення, то це дозволяє знизити навантаження на прилади в результаті впливу на них кисню, що виділяється з води.

Розширювальний бачок для опалення – переваги

Чому варто купити розширювальний бачок для води:

  • ціна пристрою доступна в інтернет-магазині «Трудовик». А враховуючи, скільки переваг ви отримаєте при використанні даного обладнання, можна зробити висновки про суттєву вигоду такого придбання;
  • потрапляння повітря в систему обігріву через бак чи утворення «повітряних пробок» неможливе;
  • абсолютно герметична система (теплоносій не контактує з повітрям) вбереже ваші прилади від корозії;
  • низькі тепловтрати;
  • розширювальний бак можна встановити у будь-якому місці будинку або квартири.

В інтернет-магазині «Трудовик» представлений великий вибір надійного, довговічного обладнання. Скориставшись нашою пропозицією, ви можете обрати та купити у місті Львів чи інших населених пунктах України будь-який розширювальний бачок для опалення – ціна пристрою завжди буде доступною. Адже ми не співпрацюємо з посередниками, тому не включаємо у вартість продукції витрати на оплату їхніх послуг.

Розширювальний бачок для опалення – принцип роботи

За формою розширювальний бачок нагадує овал, таблетку або кулю. Простір всередині пристрою розділений еластичною мембраною на дві ємності – в одній знаходиться повітря, в інший поступає холодна вода. Тиск газу в одному відсіку бачка прогинає мембрану в бік. Вода при нагріванні теплоносія надходить всередину пристрою через різьбовий патрубок, а потім через нього і виходить. Мембрана під тиском води розтягується до середини. Розширювальний бачок, завдяки поглинанню надлишку рідини із системи, не лише допомагає зменшити навантаження на обігрівальні прилади, але й запобігає виникненню гідравлічних ударів при включенні насосу.

В інтернет-магазині «Трудовик» ви можете купити розширювальний бачок для опалення ємністю від 1 до 50 л. Для запобігання навантаження в системі водопостачання і руйнування її елементів достатньо можливостей пристрою ємністю 1 л. Розширювальний бачок можна встановити у будь-який момент. Представлені на нашому сайті моделі виготовлені із надійних, довговічних матеріалів. Для виробництва мембрани використовується гума високої якості, адже цей елемент пристрою повинен витримувати високу температуру робочого середовища, крім того, тиск у системі зазвичай підвищується протягом тривалого часу. Розширювальні бачки здатні витримувати температуру до +90 °C. Більшість моделей, які ви знайдете у нашому каталозі, оснащені змінними фланцями і мембраною. Це дозволить вам за необхідності відремонтувати розширювальний бачок, замінивши елементи, що вийшли з ладу. Хоча запевняємо – пристрої, представлені на нашому сайті, характеризуються довгим терміном служби. На будь-який бачок виробник надає гарантію строком на 1 рік.

Розширювальний бачок – особливості вибору

Обираючи розширювальний бачок для організації гарячого водозабезпечення, необхідно правильно провести розрахунок обсягу гарячої води в системі. Ємність пристрою не повинна бути менше 10% від загального обсягу води і 15% за наявності антифризу. Враховуйте також потужність опалювальних агрегатів. Плоский розширювальний бачок, що за формою нагадує таблетку, доцільно встановлювати в системах, де використовується опалювальне обладнання і газовий котел малої потужності. Щоб обрати оптимальний за характеристиками пристрій, проконсультуйтеся з нашими представниками.

Читать далее