Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 107
Бренди
Ціна
Від до
Маркування
Фильтры
Сортировка
Новинка
Різець відрізний ВК8 25x16x140 ЧИЗ
Код товара 17784
5 отзывов
113 грн.
Новинка
Різець відрізний Т15К6 25x16x140 ЧИЗ
Код товара 17785
113 грн.
Новинка
Різець відрізний Т5К10 25x16x140 ЧИЗ
Код товара 17790
3 отзывов
113 грн.
Новинка
Різець підрізної відігнутий ВК8 40x25x200 ЧИЗ
Код товара 131844
0 отзывов
240 грн.
Новинка
Різець прохідний прямий ВК8 25x16x140 ЧИЗ
Код товара 17783
6 отзывов
113 грн.
Новинка
Різець прохідний прямий Т15К6 25x16x140 ЧИЗ
Код товара 17791
124 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Токарні різці – основа обробки металу

Обробка металів за допомогою різки представляє собою технічну операцію, під час якої вдається отримати деталь необхідної форми, за допомогою зняття частини матеріалу із заготовки. Для такої обробки застосовуються різці по металу, які встановлюються на токарні, стругальні, довбальні та інші види станків. Токарні різці по металу є найбільш широко розповсюдженими на сьогоднішній день.

В інтернет-магазині Trudovik представлений широкий асортимент токарних різців. У нас можна купити різці по металу, виготовлені із різноманітних матеріалів та різної форми, що підходять для обробки заготовок зі сталі, чавуна, кольорових металів. Завдяки високій якості, інструмент суттєво спрощує робочий процес. А невисока ціна на токарні різці допомагає кожному майстру купити необхідні моделі для різних видів обробки.

Конструкція токарного різця

Конструкція токарного різця по металу складається із пари основних елементів:

 • державки, за допомогою якої інструмент фіксується у токарному станку;
 • робочої головки, яка відповідає за обробку металу.

Робоча головка різця по металу формується із декількох площин, а також ріжучих кромок, які заточуються під певним кутом, що залежить від особливостей матеріалу заготовки та типу обробки. Державка може мати прямокутний чи квадратний поперечний переріз.

Враховуючи особливості конструкції, токарні різці по металу можна розподілити на такі види:

 • прямі – різці, у яких державка разом із робочою головкою розташовується на одній осі або на двох, що знаходяться паралельно одна до одної;
 • вигнуті – у боковій проекції державка має вигнуту форму;
 • відігнуті – подивившись на інструмент зверху, можна помітити, що робоча головка різця відігнута по відношенню до осі державки;
 • відтягнуті – такі різці мають робочу головку меншої ширини, аніж ширина державки. Вісь робочої головки може або співпадати з віссю державки, або бути зміщеною.

Різноманітні види різців застосовуються для вирішення різного роду задач по обробці металу. Кожен із видів має свої особливості та сферу застосування. Незалежно від конструкції, токарні різці можуть розподілятися на певні категорії по матеріалу виготовлення, напрямку руху та типу обробки.

Класифікація токарних різців по металу

Токарні різці класифікуються у відповідності із вимогами певного ГОСТу. Згідно з положеннями цього документу, різці по металу можуть належати до однієї із наступних категорій:

 • Цільний інструмент, повністю виготовлений із легованої сталі. Також існують різці по металу, що виготовляються суцільно із інструментальної сталі, але вони є дуже рідкісними у використанні.
 • Різці, на робочу головку яких напаюється пластина, що виконана із особливого твердого сплаву. Такий вид інструменту є найбільш розповсюдженим.
 • Різці зі змінними твердосплавними пластинами, що закріплюються на робочій головці за допомогою гвинтів або спеціальних зажимів.

Також різці по металу можуть класифікуватися за іншими параметрами. Серед них можна виділити напрямок руху інструмента, різновид обладнання, на якому виконуються роботи, призначення та ін.

Як правильно обрати токарний різець?

Вибирати токарні різці по металу необхідно, відштовхуючись від ряду факторів. Тільки із правильно підібраним різцем можна буде досягти якісної обробки матеріалу. Дотримуючись невеликого переліку правил, можна легко обрати підходящий варіант токарного різця:

 • Перед тим, як купити токарні різці по металу, необхідно з’ясувати, з яким матеріалом буде здійснюватися робота, які навантаження будуть на нього здійснюватися та які операції по обробці стануть проводитися.
 • Дізнатися, наскільки довго токарний різець повинен зберігати зносостійкість та наскільки важливо це для виконання робіт.
 • Визначити, який показник буде пріоритетним для різця по металу – точність виконання лінійних розмірів деталі чи якість обробки поверхні. Враховуючи цей вибір, токарні різці обираються відповідно до певних класифікуючих ознак.

В інтернет-магазині Trudovik можна купити токарні різці по металу для обробки різних матеріалів. Перевірені виробники забезпечують високу якість та довгий строк служби інструменту. Доставка замовлень відбувається по всій території України.

Читать далее