Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 33
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Дискова пила BOSCH GKS 190 (0601623000)
Код товара 49456
3 отзывов
6 029 грн.
Новинка
Дискова пила BOSCH GKS 65 G (0601668903)
Код товара 49457
4 отзывов
7 240 грн.
Новинка
Дискова пила Makita HS7601
Код товара 60693
3 отзывов
6 000 грн.
Новинка
Дискова пилка Vega Professional VC-2650
Код товара 84931
3 отзывов
4 485 грн.
Новинка
Дискова пила BOSCH GKS 85 G (060157A900)
Код товара
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Дискова пила Hitachi C6MFA
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Дискова пила Hitachi C7MFA
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Дискова пила Makita 5008MG
Код товара 72384
Ціну уточнюйте
Новинка
Дискова пила Makita 5704R
Код товара 30665
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Дискові пили та їхні особливості

Одним із найпопулярніших інструментів у наш час є циркулярна пила. Вона має велику потужність та високу продуктивність, допомагає людині в різних сферах діяльності. Перед тим як обрати дискову циркулярну пилу, важливо мати уявлення про її різновиди, особливості та параметри.

Циркулярна дискова ручна електрична пила

Такий електричний інструмент можна купити через Інтернет, у спеціалізованому магазині тощо. Краще за все в місті Львів замовляти на сайті електропили по дереву, де вони є гарантовано якісними, перевіреними та мають не дуже дорогі ціни.

Взагалі циркулярна пила застосовується для розрізання (повздовжнього чи поперечного) різноманітних матеріалів. Це може бути дерево, метали, пластик, ДСП, фанера тощо. У порівнянні з іншими подібними інструментами, дискові пили можуть працювати із дуже товстими матеріалами. При цьому зріз буде рівним, точним та якісним.

Щоби підібрати та купити найкращий варіант, потрібно розбиратися у видах циркулярних пил. Класифікують їх за різними параметрами. Залежно від технічних особливостей розрізняють наступні:

  1. Циркулярна пила ручна із малою потужністю. Вони мають потужність до 800 Вт. Такі пристрої забезпечують розпилювання завглибшки не більше сорока п’яти міліметрів. Частіше за все застосовуються при оформленні матеріалів, розрізанні фанери, ДСП, інших нетовстих дощок.
  2. Середня за потужністю ручна циркулярна пила. Ці варіанти електричних пристроїв мають двигуни до 1.4 кВт. Глибина пропилювання в такому випадку буде становити до шестидесяти міліметрів. Прекрасно працює циркулярна пила із дерев’яними дошками, не твердими металами, гарно підходить для побутових цілей, можна її купити для дачі чи приватного будинку.
  3. Велика циркулярна пила. Ці пристрої мають вищу потужність. Вона може досягати 2.2 кВт. Такі масивні інструменти мають можливість працювати із дошками товщиною до 130 міліметрів. Такі моделі купують для професійного застосування, вони дорогі та пристосовані для роботи на будівництві, виробництві тощо. Мають значну вагу.

Стосовно джерела живлення розрізняють варіанти циркулярних пил ручних акумуляторні та мережеві. Перші мають можливість працювати без постійного контакту з електричним током із мережі. Вони підходять для роботи на вулиці. Натомість зустрічаються такі моделі дискових циркулярних пил рідко та мають велику ціну. Мережеві використовуються більш активно і продаються майже всюди. Можна придбати таку циркулярну пилу ручну й у нашому інтернет-магазині.

На що звертати увагу при виборі циркулярних пил?

Щоб отримати найкращий дисковий циркулярний пристрій, який буде задовольняти всі ваші потреби та стане надійним помічником, варто звертати увагу на деякі моменти. Зокрема, потрібно зупинитися на технічних параметрах.

  1. Якщо розглядати потужність, то краще обирати середні варіанти циркулярних пил ручних, що видають показники від 1.2 до 1.4 кВт. Вони мають невелику вагу, можуть виконувати безліч різних за складністю завдань. Така дискова циркулярна пила забезпечить глибокий та рівний пропил.
  2. Важливим моментом буде кількість обертів диска. Вона зазвичай становить від 1.8 до 5.5 тисяч обертів за одну хвилину. Якщо ви обираєте однакові за потужністю, але різні за даним показником пили циркулярного типу, то краще віддати перевагу моделі, що має більше обертів. У середньому якісна пила, що буде довго працювати, має розвивати від 3.5 до 4.5 тисяч обертів за хвилину. Такі показники дають оптимальний пропил.
  3. Звертайте увагу на систему управління. Існує варіант циркулярних пил із плавним пуском двигуна. Це допомагає підвищити робочий ресурс приладу. Також є циркулярний інструмент із плавним регулюванням кількості обертів диска. Це дає можливість зробити оптимальний режим для роботи з тим чи іншим матеріалом. Дуже гарно, якщо циркулярна пила буде продовжувати роботу при зміні навантаження. Інакше розпил може стати нерівним, а електродвигун швидко вийде з ладу.
  4. Обов’язково перевірте, чи оснащений двигун системою автоматичного відключення при підвищенні сили струму. Наявність таких функцій у пилі циркулярного типу допоможе зберегти її двигун від перегрівання.

Також варто при виборі звертати увагу на фірму виробника. Справа в тому, що якісна перевірена брендова циркулярна пила буде працювати значно довше та покаже себе краще, аніж маловідома. До того ж, найдешевші моделі на завжди будуть якісними. Перед покупкою циркулярного інструмента почитайте відгуки про товар, попитайте в знайомих, якими моделями вони користуються.

При роботі не варто забувати про техніку безпеки. Краще обирати моделі, що мають спеціальні кнопки, які запобігають випадковому включенню інструмента. Також краще придбати захисний кожух для циркулярних пил. Він убереже від потрапляння до диска сторонніх предметів, частин одягу, пальців тощо.

Також часто сучасні пристрої оснащуються спеціальними насосами, що звільняють робочий простір від тирси та дають можливість людині легко дихати, запобігають появі пилу в повітрі.

Придбати циркулярну пилу можна в нашому магазині. У каталозі товарів представлена велика кількість моделей, що мають різну потужність, розмір та вагу, можуть використовуватися вдома чи на виробництві. Ми забезпечуємо швидку доставку, гарантуємо якість роботи інструмента. При цьому в нас демократичні ціни на найкращі сучасні моделі провідних брендів.

Читать далее