Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 22
Бренди
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Свердло по склу Matrix 12х67 мм (726129)
Код товара 42949
164 грн.
Новинка
Свердло по склу Matrix 50х67 мм (726509)
Код товара 42959
405 грн.
Новинка
Свердло по склу Matrix 8х67 мм (726089)
Код товара 42948
109 грн.
Новинка
Свердло по склу Matrix 10х67 мм (726109)
Код товара 72020
Ціну уточнюйте
Новинка
Свердло по склу Matrix 20х67 мм (726209)
Код товара 70002
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Свердло для скла: типи, розміри, особливості вибору

Є певна категорія матеріалів, обробка і свердління яких потребує певного підходу. Йдеться про скло, кахлі й кераміку. Для утворення в них отворів застосовують особливий тип оснащення, який виготовляється з якісного сплаву сталі. Свердло для скла має гострий наконечник, зроблений із карбіду вольфраму. Саме завдяки йому зменшується вірогідність пошкодження матеріалу під час свердління.

Рекомендують застосовувати коронки для скла під час свердління на низьких оборотах. Також можна використовувати спеціальну охолоджувальну суміш, аби повністю нейтралізувати можливість появи тріщин чи відколів. У нашій статті ми розкажемо вам про наявні види свердел для скла, розповімо, як вибрати даний інструмент і де купити його за оптимальною ціною.

Свердло для скла та кахля: найпопулярніші види

Як ми вже вказували раніше, аби свердлити скло чи кахель стандартного свердла буде недостатньо. Потрібен особливий інструмент, який не пошкодить такий делікатний матеріал. Він має не просто свердлити, а шкребти поверхню, роблячи це поступово й без натиску.

Свердла для кахля і скла мають особливу будову й поділяються на декілька груп:

 • перо;
 • трубчасті свердла;
 • ріжуче перо;
 • діамантове свердло.

Перший вид свердла для скла — кращий варіант у тому випадку, коли необхідно зробити лунку, розмір якої складає від 3 до 12 мм. Даний прилад чудово зарекомендував себе під час робіт і з керамікою, і з кахлем. Краще застосовувати під час свердління охолоджувальну рідину. Тож ви отримаєте високоякісний ефект, не витрачаючи на це значних коштів.

Трубчасті свердла для скла застосовуються для отримання отворів від 12 до 80 мм. Про них більш докладно ми розповімо згодом.

Перове свердло по склу застосовують у тих випадках, коли потрібно зробити отвір значного розміру. Даний вид інструмента має центральний різак, який утворює заглиблення. З обох боків розташовані зубчики, що обертаються за діаметром отвору, який потрібно зробити.

Діамантові свердла по склу мають циліндричну форму та відрізняються спеціальною діамантовою вставкою або гальванічним напиленням. Такий інструмент працює дуже точно та продуктивно. У нього дуже гладкий наконечник, що робить точні прорізи скла та інших матеріалів.

Особливості діамантових коронок для скла

Найбільшою популярністю користуються трубчасті свердла для скла з діамантовим напиленням. Такі інструменти ще називаються коронками. Вони найкраще обробляють такі матеріали, як скло, порцеляну, кераміку та кахель. Водночас діамантові свердла для скла мають відмінний ресурс і відрізняються мінімальним навантаженням на інструмент.

Такі фрези поділяються на декілька видів:

 • спис;
 • свердло для скла з діамантовим напиленням у формі спису;
 • трубчастий інструмент невеликого діаметра;
 • трубчаста коронка великого діаметра.

Якщо ви шукаєте надійний і довговічний аксесуар для обробки крихких матеріалів, вам однозначно слід купити діамантове свердло для скла. Воно прослужить вам не один рік, а отриманий результат вас однозначно порадує.

У наш час такі свердла виготовляють декількома способами:

 • гальванічним;
 • вакуумним;
 • порошковою металургією.

За допомогою першого способу виготовляють свердла для скла мінімальних розмірів. Вони дуже швидкісні й максимально точно впливають на поверхню, що обробляється. Це дозволяє затрачувати мінімальну кількість часу на сам процес роботи з матеріалом.

Вакуумний метод виготовлення свердл для скла дозволяє отримати найякіснішу продукцію, що відрізняється міцністю й довговічністю. Його зараз найчастіше застосовують у процесі масового виробництва.

Третій спосіб дозволяє отримати вироби, строк експлуатації яких досягає середнього показника. Отже, такі свердла для скла відрізняються певною стабільністю в роботі й лише зрідка виходять із ладу.

Вибираємо найкращий варіант свердло для скла

Щоби підібрати оптимальний інструмент, який прослужить вам досить довгий час, слід насамперед звернути увагу на такі його характеристики, як:

 • тип хвостика;
 • діаметр;
 • довжина свердла для скла;
 • бренд виробника.

Щодо типу хвостика даний інструмент може бути круглим або шестигранним. Перший тип застосовуються для дрилі, а другий — для шуруповерта. Заміна свердла для скла із шестигранним хвостиком проходить у декілька разів швидше.

Діаметр інструмента залежить від величини отвору, який оператор хоче отримати в результаті. Чим довшим є свердло для скла, тим більшою буде глибина отвору, який ви збираєтеся отримати. Чим товщий матеріал, який ви збираєтеся обробляти, тим довшим має бути даний інструмент.

Також обов’язково слід звернути увагу на бренд виробника. Товари, які виготовляються відомими брендами, відрізняються високою якістю і великим строком експлуатації. Найпопулярнішими брендами серед виробників свердел для скла є Bosch, Intertool, Milwaukee, Matrix.

Купуємо інструменти для скла за оптимальними цінами!

Останнім часом покупки в інтернет-магазинах почали користуватися шаленою популярністю. Якщо вам потрібно купити свердло для скла, а водночас ви оперуєте обмеженим часом і бажаєте знайти найкращий товар, радимо вам звернутися в інтернет-магазин trudovik.com.ua. Ми гарантуємо швидку доставку в будь-яке місто України, великий асортимент товарів і високу якість. До того ж, ціна свердел для скла доступна для всіх покупців і в рази лояльніша, ніж у наших конкурентів!

Читать далее