Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 21
Ціна
Від до
Точність вимірювання
Фильтры
Сортировка
Новинка
Далекомір лазерний Stromo SLDM-60
Код товара 80376
1 091 грн.
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH GLM 120 C + BT 150 (0601072F01)
Код товара 82988
Ціну уточнюйте
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH GLM 250 + штатив BS 150 (061599402J)
Код товара 81854
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH GLM 30 Professional (0601072500)
Код товара 67645
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH GLM 40 Professional (0601072900)
Код товара 77975
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH GLM 50 (0601072200)
Код товара 74734
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH GLM 50 С Professional (0601072C00)
Код товара 80008
Ціну уточнюйте
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH GLM 80 Professional (0601072300)
Код товара 39230
Ціну уточнюйте
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH GLM80 + R60 Professional (0601072301)
Код товара 85327
Ціну уточнюйте
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH PLR 25 (0603672520)
Код товара 80017
6 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Далекомір лазерний BOSCH PLR 40 C (0603672320)
Код товара 76048
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Далекоміри (лазерні рулетки) - надійні помічники у багатьох сферах діяльності

Важко собі уявити будівельний майданчик у Києві чи Львові без таких пристроїв, як лазерні далекоміри. Ці дуже зручні і універсальні електронні рулетки можуть забезпечити точні вимірювання за короткий час. Вони можуть не тільки вимірювати відстань, але також визначати кути нахилу, площу та об'єм. За допомогою однієї кнопки ви можете легко почати і завершити процес вимірювання і отримати при цьому найточніші показники. Лазерні далекоміри корисні у багатьох професіях і використовуються у різних ситуаціях. Вони стали незамінними у будівництві, в армії, при фотографуванні об'єктів, полюванні, у лісовому господарстві і навіть у спорті.

Основні характеристики лазерного далекоміра (дальноміра) або електронної рулетки

Найважливішими параметрами будівельних лазерних лінійок є діапазон, точність і якість вимірювань. Їм слід приділяти особливу увагу:

  • діапазон: чим більший діапазон, тим більша ймовірність відхилення від значень, зазначених лазерним далекоміром. Це також пов'язано з труднощами ідеального вирівнювання. Високоякісні пристрої здатні вимірювати до півкілометра з великою точністю, але зазвичай діапазон в кілька десятків метрів для більшості лазерних лінійок є цілком достатнім;
  • якість і точність: дешеві лазерні далекоміри, на жаль, характеризуються слабкою вимірювальною та оптичною системою. Щоб забезпечити правильну точність, краще інвестувати кошти в моделі відомих брендів з хорошою репутацією. Це також пов'язано з більш тривалим терміном служби та іншими функціями лазерного далекоміра, які полегшують вимірювання;
  • розмір лазерної плями: чим менший, тим точніший вибір конкретної точки вимірювання. Розмір плями лазерного далекоміра буде збільшуватися із збільшенням відстані, на якій проводиться вимірювання. На відстані 100 метрів діаметр плями може бути навіть кілька десятків міліметрів.

Оскільки електронна система лазерних рулеток чутлива до низьких температур, також варто звернути увагу на умови та температуру зберігання такої рулетки. Важливе значення має термін служби батареї. Він має бути зазначений у технічних параметрах лазерного далекоміра.

Функції і конструкція далекоміра (лазерної лінійки)

Лазерні далекоміри гарної якості коштують дорого. Ціни на такі лінійки досягають більше 10 тисяч гривень. Найдорожчі елементи - це оптична система. На ціну лазерного далекоміра також впливає міцна конструкція та розширена кількість функцій, а саме:

  • обчислюючий обсяг і площа кімнат;
  • вимірювання кутів нахилу;
  • тригонометричні функції;
  • безперервний метод вимірювання;
  • альтиметр, заснований на теоремі Піфагора;
  • пам'ять недавніх вимірів.

Деякі лазерні далекоміри оснащені технологіями, які дозволяють підключатися до смартфона або планшета. Це дозволяє здійснювати негайне виконання планів, ескізів або фотодокументації на основі надісланих вимірювань. Звичайно, всі ці функції використовуються в будівництві, але якщо вони дійсно знадобляться, їх слід розглядати індивідуально. Тому перед тим як купити дорогий лазерний далекомір, варто подумати, чи дійсно вам потрібна така велика кількість опцій.

Одак лазерні далекоміри використовуються в складних умовах, тому вони повинні бути міцними, стійкими до пилу і вологи. Простота використання однаково важлива, оскільки лазерні далекоміри є портативними пристроями, вони повинні бути легкими, а корпус повинен бути відповідним чином профільований і виготовлений з міцних матеріалів.

Підводячи підсумок, слід зазначити, що вибір правильного лазерного далекоміра пов'язаний з узгодженням індивідуальних переваг і рівнем витрат, які ви готові взяти на себе. Зрозуміло, не варто вкладати кошти в обладнання, можливості якого не будуть повністю використані. З іншого боку, придбання дешевого пристрою з поганою продуктивністю - безглузде. Тому слід купити лазерний далекомір, який відповідає вашим потребам.

Інші типи далекомірів

Ультразвукові далекоміри також називаються електромагнітними. Вони працюють на основі радіопередавача і приймача. Одночасно вони мають певну частоту. Звук, що виходить з нього, відбивається від об'єкта і повертається в приймач. В результаті відстань буде розраховуватися на основі виміряного часу між емісією та прийомом звукової хвилі. Такі далекоміри частіше за все використовуються в радіонавігації і радіолокації, а також у будівельній галузі.

Перевага ультразвукових рулеток - нижча ціна, ніж у лазерних моделей, а також можливість вимірювання прозорих об'єктів, включаючи воду. До недоліків таких рулеток можна віднести невеликий діапазон вимірювання і набагато меншу точність. Крім того, ультразвукові далекоміри вимагають більше знань про обладнанні, концентрацію під час вимірювання. Вони працюють тільки в порожніх кімнатах або на відкритому просторі, тому що присутність інших об'єктів може заважати процессу.

Оптичні далекоміри виготовлені зі спеціальних лінзових систем, розташованих майже паралельних одна одній. Вони встановлюються так, щоб зображення з обох лінз перекривалися в одному. Таким чином, вимірювання проводиться шляхом обчислення кута паралакса оптичних осей від двох лінз. Оптичні далекоміри (як і раніше) використовуються в армії, особливо у флоті та артилерії.

З трьох версій вимірювальних приладів видно, що найбільш популярними є лазерні далекоміри. Вони характеризуються високою точністю, швидким вимірюванням і досить великим діапазоном. Крім того, лазерні далекоміри часто представляють собою компактні пристрої, які надзвичайно прості у використанні і транспортуванні. Підібрати потрібне устаткування ви завжди зможете в нашому онлайн-магазині.

Читать далее