Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 8
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Масло для змащення ланцюга Mega 1 л
Код товара 9725
140 грн.
Новинка
Мастило Оleo-Мac для кущоріза  (001000677A)
Код товара 63875
3 отзывов
168 грн.
Новинка
Змазка для підшипника Husqvarna (5036212-01)
Код товара 12027
Ціну уточнюйте
Новинка
Масло для двохтактних двигунів Mega МОТО 2Т 1 л
Код товара 44396
Ціну уточнюйте
Новинка
Масло для двотактних двигунів Husqvarna HP (5878085-12)
Код товара 40632
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Масло для чотиритактних двигунів Husqvarna WP 4T SAE 30 (5774192-01)
Код товара 58725
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Мастило для кущоріза Husqvarna 225 гр (5025127-01)
Код товара 12028
Ціну уточнюйте

Моторне масло для бензотехіки: секрети вибору кращого змащуючого речовини

Щоб охолоджувати і покращувати роботу всіх ціліндропоршевих груп деталей, в різній Бензотехніка використовують спеціальні моторні мастила. Такі речовини підходять для бензинових і дизельних двигунів. Щоб вони були більш в'язкими і стабільними, крім масла, виступає їх основою, в їх склад входять ще і спеціальні присадки. На сьогоднішній день моторне масло для бензотехіки зовсім нелегко вибрати з-за величезної кількості існуючих пропозицій на ринку.

Ми підкажемо вам, як підібрати моторне масло для бензопили, триммера, бензокоси, мотокоси, редуктора і інший бензотехіки, розберемо, які його види існують, і проаналізуємо, на який саме мастилі варто зупинити свій вибір на співвідношенні ціни і якості. Також ми згадаємо поширені бренди, які випускають найякісніші моторні масла для бензотехіки сьогодні.

Види мастила для бензотехіки

Для двигунів внутрішнього згоряння моторне масло - один з незамінних елементів. Завдяки йому значно подовжується час експлуатації двигуна, поліпшується його ресурс і підвищується комфортність роботи. Але досягаються подібні показники тільки в тому випадку, якщо моторне масло для бензотехіки цілком відповідає всім механічним і хімічним властивостям. Воно повинно ідеально охолоджувати і змащувати не тільки двигун, а й ті деталі, які схильні до тертя і дотику під час роботи.

Моторні змазує речовини для бензотехіки умовно поділяють на кілька поширених видів, відштовхуючись від їх сезонності:

  • літні;
  • зимові;
  • всесезонні.

Літній моторне масло відрізняється в'язкістю і густотою. Його можна впізнати по маркуванню SAE від 20 до 60. Зимове моторне масло для бензотехіки має легко взаємодіяти з низькими температурами. У його позначеннях додається ще й буква W в кінці маркування, що вказує, що дана продукція призначена для використання взимку. Всесезонне моторне масло є чимось середнім між зимовими і літніми мастилами. Його винайшли спеціально для того, щоб удосконалити такий поділ і відкинути необхідність повністю міняти масло в Бензотехніка зі зміною пори року.

Що стосується бази моторного речовини, яка входить до його складу, проходить наступний розподіл на групи:

  • синтетичні;
  • мінеральні;
  • напівсинтетичні.

Синтетичні моторні масла для бензотехіки є найдорожчими. Однак їх ціна цілком сприятливо позначилася на якості самого продукту. Вони зберігають корисні властивості, максимально продовжують час експлуатації двигуна. При можливості фахівці рекомендують застосовувати саме такі мастила.

Мінеральні моторні масла для бензотехіки - самий бюджетний варіант даних речовин. Вони підходять в тому випадку, якщо ви не зможете купити більш дорогий продукт. Однак варто зазначити, що всі якість такого продукту виражено на найнижчому рівні.

Напівсинтетичні моторні масла для бензотехіки - оптимальний вибір в співвідношенні якості і вартості. Вони є перехідним етапом між «синтетикою» і «мінералкою». Такі моторні речовини відмінно взаємодіють з двигуном і деталями, які вимагають мастила. При цьому ви не розоритеся, купуючи дану продукцію для бензотехіки.

Особливості моторного масла для бензопили, її ланцюга і редуктора

У кожного виду бензотехіки є свій особистий паспорт, в якому вказується, яке змазують речовина підійде для неї найкраще. Для бензопили рекомендується використовувати виключно синтетичні моторні мастила, так як вони не утворюють нагару в циліндрах.

Варто бути дуже уважними з двотактними двигунами. Якщо в них раніше заливали «мінералку», то різкий перехід на «синтетику» категорично заборонений. В іншому випадку двотактний мотор може вийти з ладу, а на циліндрах утворюється нагар, який буде розмиватися по всьому двигуну бензотехіки.

Щоб ланцюг вашої бензопили змогла максимально тривалий час працювати без перебоїв, в бак даного інструменту варто заливати напівсинтетичне моторне масло. Воно зможе змащувати її в досить широкому температурному діапазоні. Якщо ви працюєте з бензопилою виключно в літній час, то вам достатньо застосовувати для її ланцюга мінеральне масло. Воно добре проникає в найдрібніші деталі і сполучні вузли. А ось в зимовий період краще брати синтетичне масло для ланцюга бензопили.

Також варто належним чином подбати про редукторі. Якщо цей механізм вийде з ладу, під великим питанням буде справність всієї вашої бензопили. Чим інтенсивніше працює цей механізм в Бензотехніка, тим частіше необхідно заливати масло в редуктор бензопили. При нормальній експлуатації, в результаті якої виробляється тепло, змазує моторне речовина досить швидко випаровується. Про це варто пам'ятати і вносити відповідні відомості в графік заміни моторного масла для бензотехіки.

Підготовка паливної суміші для тримерів і мотокос з двотактним двигуном

Найчастіше деталі в бензотехніке виходять з ладу в процесі застосування неякісного моторного масла. Щоб уникнути цього, необхідно заздалегідь підготувати особливу паливну суміш для двотактного двигуна, яка створюється на основі масла і бензину. З її допомогою також змащуються підшипники і поршнева група деталей в триммерами. Тому таке моторне масло для мотокоси має добре згоряти, повністю розчинятися в бензині і відрізнятися відмінними змащувальні властивості.

Якщо ж моторне масло для тріммера або мотокоси підібрано неправильно, то на стінках їх деталей утворюється нагар. Він в подальшому призводить до зазорам, починає працювати, як абразив, стирає покриття.

Моторне масло для бензокоси: головне - дотримуватися точність
У кожного виробника паливної суміші різні рекомендації по її підготовці. Якщо моторне масло для бензокоси підібрано неправильно, то нічого дивного немає в тому, що з часом в моторі починає виникати занадто сильне тертя. Якщо цей процес в Бензотехніка не припиняється, то починають виникати зазори і щербини в деталях бензокоси. Якщо ж масла занадто багато, то утворюється нагар.

Саме тому варто точно витримувати пропорції паливної суміші і не займатися самодіяльністю. Тоді вона буде йти тільки на користь вашому двигуну бензотехіки. Загальноприйнята співвідношення: 1: 0,002 (на один літр бензину 20 міліграм змащуючого матеріалу).

Найпопулярніші види масел для бензотехіки і мастил для 2Т: Stihl / "Штиль", Husqvarna / "Хускварна"
Сьогодні існує два найпопулярніших і затребуваних бренду, які виготовляють моторні масла і синтетичні суміші. Якщо ви плануєте купити масло для бензопили або інший бензотехіки, краще звернути свою увагу на продукцію «Штиль» і «Хускварна». Також, продукція даних брендів актуальна для тих, хто планує придбати масло 2Т для бензокоси.

Шведські виробники масла для бензопили Husqvarna вельми вимогливо ставляться до якості своєї продукції. Їх останнім винаходом стала особлива формула, яка компенсує поганий склад палива в Бензотехніка, що дуже актуально в наш час.

Масло для бензопили Stihl повністю екологічне і безпечне для навколишнього середовища. Воно підходить для тих двигунів, які постійно перебувають в роботі і витримують значні навантаження. Також воно відмінно поводиться у взаємодії з Бензотехніка навіть при низькій температурі.

Якщо ви плануєте придбати змазує матеріал максимально вигідно, радимо вам звернутися в інтернет-магазин trudovik.com.ua. У ньому ви зможете зробити самі вдалі покупки, не виходячи з дому! Також тут ви можете купити масло для змащення ланцюга бензопили за ціною, яка в рази менше роздрібної.

Читать далее