Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 27
Ціна
Від до
Діаметр свердла, мм
Фильтры
Сортировка
Загрузить еще
1 2 3

Сверло для плитки, яке значно полегшує всі ремонтні роботи

Сьогодні одним із найпопулярніших методів оздоблення ванної кімнати залишається викладання плитки. Можна запросити для цього спеціальних фахівців, які зможуть максимально швидко реалізувати ваші ідеї. А можна самостійно почати ремонтні роботи. Однак, якщо ви взяли на себе таку місію, то вам просто необхідне спеціальне сверло для плитки. До вибору даного інструменту слід підійти дуже відповідально, адже якщо воно підібране неправильно, то замість бажаного результату ви отримаєте купу проблем.

Існує кілька найрозповсюдженіших видів свердл для плитки, серед яких:

  • кругові (ще їх називають «балеринками»);
  • списоподібні;
  • твердосплавні.

Вибираючи необхідне сверло, треба насамперед орієнтуватися, в яких саме ремонтних роботах воно буде застосовуватися. Слід пам’ятати, що чим сильніше ви притискаєте інструмент зі сверлом до плитки, тим менше обертів він має здійснювати. Інакше ви можете пошкодити плитку або зламати інструмент.

Не допускайте значного нагрівання місця свердління. Щоби плитка не тріснула через дію температури, періодично припиняйте роботу і змочуйте саме свердло для плитки водою, а ділянку, яку обробляєте — просто обприскуйте. Найважче працювати з глазурованою плиткою через особливості її текстури. Будь-яке сверло для плитки просто «їздить» по ній.

Особливості використання списоподібних сверл для плитки.

Списоподібні сверла невибагливі в зберіганні, підходять для роботи навіть новачкам. Їхня ціна цілком відповідає якості інструменту. Списоподібні сверла зазвичай застосовуються саме на кахельній плитці. Дриль під час роботи необхідно встановлювати на низькі оберти.

Вагомими перевагами списоподібних сверл для плитки є:

  • можливість застосування для всієї керамічної продукції відповідного типу;
  • відмінне свердління отворів до 14 мм;
  • мінімальний фізичне зношення інструменту;
  • міцність і довговічність.

Найкраще списоподібні свердла для плитки працюють у комплекті з надпотужними дрилями. Наразі це один із найдешевших інструментів, за допомогою якого можна обробляти тверді матеріали.

Коли слід застосовувати коронки для плитки?

Якщо у вас достатньо структурний великий матеріал, із яким складніше працювати, можна використовувати спеціальні коронки для плитки. Їхній діаметр зазвичай не перевищує двадцяти сантиметрів. За допомогою такого типу сверл для плитки вирізають значні отвори високої точності. Однак такі інструменти краще застосовувати не в комплекті з дрилем, а зі спеціальним станком. У протилежному випадку якість проведених робіт значно погіршується.

Для робіт із керамічною плиткою використовують два типи коронок:

  • карбідо-вольфрамові;
  • алмазні.

Алмазні коронки відрізняються достатньо високою вартістю, порівнюючи зі сверлами для плитки. Така ціна зумовлена особливостями їхнього складу з алмазним напиленням. З їхньою допомогою можна свердлити навіть керамограніт. І то не один раз.

Для оздоблення приміщень найчастіше використовують вольфрамові коронки. Такі сверла для плитки допомагають просвердлити отвори для поличок і кріплень на кахлі. Завдяки особливостям будови коронок вольфрамового типу, для них потрібно вибирати найпотужніші дрилі.

Яким виробникам сверл для плитки слід надати перевагу?

На вітчизняному ринку функціонує надзвичайно багато компаній, які займаються виготовленням найрізноманітнішого типу сверл для плитки. Серед них слід виділити такі бренди, як Matrix, Sparta, Spitce. Всю продукцію перерахованих вище виробників об’єднує висока якість, довговічність і помірна цінова політика. Якщо ви бажаєте, щоби ваші ремонтні роботи закінчилися швидко і вдало, то без вагань купуйте продукцію саме цих брендів.

Де найкраще купувати сверла для плитки?

Досвідчені майстри найчастіше купують потрібні інструменти на ринку або в спеціалізованому магазині, витрачаючи купу часу в пошуках необхідного. Наш інтернет-магазин «Трудовик» пропонує вам унікальну альтернативу. На нашому сайті ви зможете швидко знайти необхідні сверла для плитки й купити їх за декілька «кліків». Якщо у вас виникають певні труднощі, наші консультанти допоможуть зробити максимально правильний вибір, навіть не виходячи з дому! Зверніться до нас і відчуйте різницю!

Читать далее