Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 14
Ціна
Від до
Ударний механізм
Фильтры
Сортировка
Новинка
Ударний мережевий гайковерт Makita 6905H
Код товара 72400
12 857 грн.
Новинка
Ударний мережевий гайковерт Makita 6953
Код товара 70945
5 000 грн.
Новинка
Аккумуляторный гайковерт Makita DTW 1001 RTJ
Код товара
6 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Аккумуляторный гайковерт Makita DTW 450 Z
Код товара 75814
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTW285Z
Код товара 73418
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTW450 RFJ
Код товара 72000
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Ударний акумуляторний гайковерт DeWALT DCF899N
Код товара 147838
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Ударний мережевий гайковерт DeWALT DW292
Код товара 70236
Ціну уточнюйте
Новинка
Ударний мережевий гайковерт Makita 6906
Код товара 72396
Ціну уточнюйте
Новинка
Ударний мережевий гайковерт Makita TW0350
Код товара 30651
6 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Гайковерт: типи, особливості, секрети вибору найкращого інструмента для активного застосування

Монтажні роботи дуже складно уявити без такого сучасного приладдя. Гайковерт використовують для закручування і викручування деталей, а також збору й розбору з’єднань із відповідною різьбою. Завдяки йому можна значно пришвидшити даний процес, підвищивши його якість і надійність. Саме через те відповідне устаткування стало бажаним атрибутом роботи вдома й на виробництві.

На жаль, не всі знають, як він правильно працює, які види гайковертів бувають і на що варто звернути увагу першочергово під час вибору цього інструмента. Ми розкажемо, чим саме він відрізняється від звичного для всіх шуруповерта й де в Україні купити гайковерт максимально вигідно.

Особливості конструкції гайковерта

Зовні даний інструмент дійсно схожий на шуруповерт. Проте, візуально відразу можна помітити відмінність, що виражається в різних патронах, що застосовуються в подібному устаткуванні. Застосовують гайковерт для відкручування та закручування болтів зі значною силою.

Головні відмінності цього інструмента (від шуруповерта):

  • наявність ударно-імпульсної муфти, зусилля якої спрямоване вздовж напрямку обертання патрону;
  • високий крутний елемент;
  • невеликий час безперервної роботи (понад двадцять хвилин).

Отже, стає зрозуміло, що застосування гайковертів — це досить вузька спеціалізація. Не слід заміняти ними шуруповерти чи інші прилади.

Найпопулярніші види гайковертів

На даному етапі є кілька популярних типів гайковертів, серед яких варто виділити:

  • електричні (мережеві);
  • акумуляторні;
  • пневматичні;
  • гідравлічні;
  • бензинові.

Два останні застосовуються рідше, ніж електро- й акумуляторний гайковерт, тому ми більш детально розповімо про них. Електричний (мережевий) інструмент такого виду фактично не має ніякої вібрації. Він працює завдяки підключенню до джерела струму. Майже всі моделі електричних гайковертів мають у своїй конструкції спеціальний вентилятор, що охолоджує пристрій під час його довготривалого використання. У результаті оператор може досить довго використовувати інструмент для ще більш ефективної роботи.

На відміну від електричного, акумуляторний гайковерт не потребує мережевого підключення. Головною його перевагою є мобільність і зручність використання. Такі гайковерти ідеально підходять для використання на будівництвах і в інших місцях, де відсутня стаціонарна мережа. Єдина проблема полягає в тому, що працює такий пристрій доки його акумулятор повністю не розрядиться.

Останнім часом почали з’являтися моделі акумуляторних гайковертів, що мають змінну батарею. Допоки ви використовуєте одну, іншу можна заряджати від мережі й навіть мобільного пристрою. У такий спосіб ви не перериваєте процес роботи й не потребуєте постійної наявності джерела струму.

Пневмоінструмент приходить у свій робочий стан із допомогою спеціального шланга, через який проходить повітря. У таких гайковертах відсутній двигун. Цей ударний прилад застосовують у тих випадках, коли використання звичайного мережевого гайковерта просто недопустиме. Наприклад, у приміщеннях із підвищеною вологістю або певним рівнем вибухонебезпечності.

Секрети вибору найкращого гайковерта

Підібрати даний інструмент зовсім не складно, якщо ви чітко розумієте у якій саме сфері будете його застосовувати. Саме орієнтуючись на цю особливість гайковерта варто визначитися, скільки обертів має в ньому бути. Для домашнього вжитку вам вистачить інструмента з кількістю обертів 25–45. А ось для професійного застосування цього буде замало. Ліпше звернути увагу на прилади, кількість обертів яких становить мінімум 1500 кожної хвилини.

Після цього необхідно вирішити, де найчастіше буде застосовуватися гайковерт. Якщо ви не плануєте використовувати його в місцях без наявності джерел струму, то краще зупинитися на електричних моделях. У випадку виїзної роботи краще вибрати акумуляторний гайковерт.

Обов’язково звертайте увагу на виробника даного інструмента. Якісні бренди завжди користуються популярністю, піклуються про своїх покупців і надають гайковерти високого рівня. Можна виділити таких виробників, як Makita, BOSCH, DeWALT, Metabo.

На відповідну якість інструмента впливає наявність перемикача зворотного ходу, можливість регулювання обертання й можливість швидкісної зупинки під час експлуатації. Саме такі характеристики гайковерта повністю відображають його надійність. Найкраще надавати перевагу моделям, які оснащені металічним корпусом.

Не останню роль відіграє зручність використання даного інструмента. Візьміть гайковерт до рук, спробуйте, чи зручно вам його тримати, адже саме ви будете здійснювати роботу з ним протягом досить довготривалого часу.

Купуємо гайковерт максимально вигідно і швидко!

В інтернет-магазині trudovik.com.ua представлений широкий вибір інструментів, що відрізняються високою якістю й доступною ціною. Ми здійснюємо швидку й надійну доставку в Київ, Львів, Дніпро, Харків та інші міста України фактично відразу після оплати вашого замовлення.

Якщо ви шукаєте електричний гайковерт за ціною, яка нижча від ринкової, сміливо звертайтеся до нас. Ми співпрацюємо на пряму з виробниками, тому й не відлякуємо наших покупців значною націнкою або товаром маловідомих брендів. З нами ви зможете підібрати надійний інструмент, що прослужить вам протягом довготривалого часу!

Читать далее