Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 37
Ціна
Від до
Зернистість круга
Материал круга
Фильтры
Сортировка
Новинка
Брусок "човник" Україна (18-982)
Код товара 68219
105 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4

Круги шліфувальні - як вибрати?

Кола для шліфування використовуються останнім часом все частіше, причому не тільки в професійних цілях, але і домашніми майстрами. Щоб правильно підібрати і купити круги шліфувальні, важливо заздалегідь знати, де вони застосовуються, які види краще купувати в тому чи іншому випадку.

Сучасні круги шліфувальні вийде купити за прийнятною ціною через Інтернет. Доставка здійснюється в різні міста України, наприклад, Київ чи Харків.

Особливості застосування кіл шліфувальних в якості частини верстатів і ін.

Дані комплектуючі частини являють собою різальний інструмент, який застосовується в поєднанні з шліфувальними машинами, при ручній роботі або в якості елемента спеціальних верстатів. Зазвичай кола - це пористі тіла, в яких є так званий абразивний матеріал і інші елементи.

В одному колі може бути дуже багато зерен, які виконують функції, схожі з пилкою. З їх допомогою виходить робити поверхню ідеально рівною, очищати її від сміття і нальоту. Крім усього іншого, за допомогою кіл шліфувальних можна нарізати цеглу, шифер для покрівлі, бетонні блоки і багато іншого. Також зерна допомагають робити надрізи, пази або поглиблення в різних поверхнях.

Класифікація кіл шліфувальних

Так як є маса варіантів шліфувальних кругів, то важливо знати, для чого певні з них використовуються. Адже від цього буде залежати, наскільки якісно вони стануть виконувати покладені на них функції.

Наприклад, є варіанти такі: кільцеві, конічні, з різними виточками (з одного або двох сторін, маточинами). Також відрізняються за наявністю кріпильних елементів, формі чашок і т.д.

Однак щоб запам'ятати інформацію простому покупцкві були придумані інші класифікації, більш прості і зрозумілі:

  1. На липучці самазачепні круги шліфувальні. Вони зазвичай використовуються для шліфувальних машин. На поверхні цієї частини інструменту є спеціальний матеріал, який міцно скріплюється з основою приладу і допомагає без проблем їм працювати.
  2. Пелюсткові круги. Такі моделі мають підвищений рівень еластичності, прекрасно обробляють під час шліфування різні поверхні. Щоб простіше було працювати, конструкція такого кола виглядає як набір з'єднаних пелюсток. Вони мають абразивний матеріал, який допомагає при шліфуванні. Подібні частини допомагають уникнути вторинних задирок. Найчастіше використовуються ці моделі для роботи з трубами. А їх різновиди з розрізаними ламелями прекрасно справляються із завданням шліфування дерев'яних поверхонь.
  3. Круги шліфувальні по металу. Дані варіанти прекрасно себе показують при роботі зі звареними швами на металевих поверхнях. Такі круги шліфувальні сприятимуть очищенню задирки. Вони робляться міцними і надійними, щоб витримувати при роботі великі навантаження.
  4. Фіброві. Щоб використовувати дані круги шліфувальні, потрібна спеціальна опорна тарілка на машинці. Робиться даний комплектуючий елемент за допомогою паперу, вулканізованого в кілька шарів. Прекрасно показує себе в разі роботи з деревом, металом, нержавіючими покриттями, сталлю і іншими матеріалами.
  5. Алмазні круги шліфувальні. Вони в більшій мірі застосовуються вже при фінальних роботах з поверхнею або деталлю. У порівнянні з іншими абразивними колами шліфувальними, ця модель найбільш ніжна і тендітна.

При покупці виробу важливо приділяти увагу маркуванні, яке розповість про його тип, особливості та класифікації. Однак звести всі дані воєдино досить проблематично. Тому були придумані основні позначення, які і говорять про характеристики кіл шліфувальних.

Ось основні параметри, що мають значення при підборі варіанта: це наявність зернистості (її особливості), застосовуваний на цій частині вид абразиву, параметри зв'язку (може бути вулканітова, бакелітова і т.д.). Крім цього має значення розмір і форма виробу, його параметри по точності і врівноваженості, твердості, можлива швидкість обертання при виконанні робіт.

Різні виробники роблять круги шліфувальні, в яких намагаються враховувати всі вищеназвані параметри. Їх відображають на етикетці або наклейці на самому виробі. У деяких випадках більшою мірою має значення тип абразиву, а в інших - рівень твердості і параметри структури. Якщо маркування повне, то в ній вказуються всі параметри, а вже покупець серед них вибирає ті, що йому найбільш важливі.

Щодо діаметра кола шліфувального виділяють варіанти, починаючи від 58 міліметрів і закінчуючи досить великими моделями в 450 міліметрів. Внутрішній діаметр може бути від 32 мм і до 203 міліметрів. Варіюється і товщина. Зазвичай вона становить від 6 і до 63 мм.

Особливості зернистості

Важливою характеристикою, від якої часом залежить, наскільки поверхня буде чистою і гладкою, є зернистість круга шліфувального. Саме вона також стає визначальним фактором при продуктивності, зношуваності і тому подібне.

При виборі важливо спиратися на матеріал і результат, тобто, що саме ви будете таким кругом шліфувальним обробляти і настільки гладкою повинна стати після цього поверхня. Звичайно чим дрібніша зернистість є на колі, тим більш рівною буде оброблена ділянка. Однак дрібнозернисті варіанти слід застосовувати дуже обережно. При невмілому поводженні вони можуть стати причиною швидкої зношуваності обладнання і зниження продуктивності роботи.

Отже, круги шліфувальні - це незамінні комплектуючі частини до спеціальних верстатів або приладів, які допомагають зробити практично будь-яку поверхню рівною і гладкою. Вони мають масу параметрів і особливостей, які варто враховувати при виборі.

Щоб купити шліфувальні круги, досить зайти на наш сайт і підібрати оптимальний варіант для виконуваних вами робіт. Вартість вони мають прийнятну. При цьому у нас діє система знижок для постійних покупців. Ми здійснюємо швидку доставку і будь-який кінець України, гарантуємо високий рівень якості.

Читать далее