Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 68
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Зварювальний інвертор SSVA-160-2
Код товара 52713
4 отзывов
11 466 грн.
Новинка
Зварювальний інвертор SSVA-350
Код товара
0 отзывов
19 080 грн.
Новинка
Зварювальний інвертор SSVA-mini Самурай
Код товара 51060
8 отзывов
7 644 грн.
Новинка
Зварювальний інвертор ПАТОН ВДИ-160E DC MMA
Код товара 59661
8 отзывов
5 999 грн.
Новинка
Зварювальний інвертор ПАТОН ВДИ-160P DC MMA / TIG
Код товара 57048
16 отзывов
10 499 грн.
Новинка
Зварювальний інвертор ПАТОН ВДИ-250P DC MMA / TIG (4001131)
Код товара 62274
16 отзывов
15 999 грн.
Новинка
Зварювальний інвертор ПАТОН ВДИ-MINI (4002958)
Код товара 65712
14 отзывов
4 999 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6

Про зварювальні інвертори простими словами

До недавніх пір, процес зварювання потребував неабияких зусиль, зважаючи на необхідність професійної підготовки, а також об’ємність та важкість зварювальних трансформаторів, генераторів, випрямлячів. Але навіть у цій галузі прогрес не стоїть на місці. Аби полегшити життя професійному зварювальнику, а також будь-кому, хто виконує зварювальні роботи, варто використовувати зварювальний інвертор. Це електричний пристрій, за допомогою якого формується вихідна напруга та регулюється струм зварювання.

Переваги та недоліки використання сварочного інвертора

Переваги сварочного інвертора над габаритною трансформаторною технікою очевидні, адже у використанні вони значно практичніші:

  • Мають значно менший розмір. Внаслідок цього мобільні та легкі у використанні.
  • Енергоефективність. Споживання електричного струму цим приладом на є меншим, ніж у іншого обладнання для зварювання.
  • Регулювання струму зварювання. Внаслідок цього інвертор впорається з будь-якими видами зварювальних робіт: від вертикальних швів до роботи з металом різної товщини.
  • Високий коефіцієнт корисної дії. Ефективні, адже майже 90% енергії спрямовані безпосередньо на зварювальну дугу.
  • Широкі можливості застосування. Для зварювання застосовуються електроди постійного і змінного струму, що має значення при роботі з кольоровими металами та чавуном.

Попри всі переваги існує й кілька недоліків. Сварочні інвертори бояться пилу і потребують періодичного чищення від нього, а також псуються в умовах понижених температур. Ще одним вагомим недоліком може стати відносно висока вартість, що в 2-3 рази перевищує ціни на аналоги.

Принцип дії зварювального апарата інверторного типу

Необхідні умови для роботи приладу – напруга змінного струму 220 або 380 вольтів з частотою 50 Гц. Побутовий інвертор працює від підключення у звичайну розетку. Струм, що потрапляє в інвертор, проходить крізь фільтр і стає постійним. Отримана електрична енергія прямує через блок транзисторів, в результаті знову отримується змінний струм зі значно вищою частотою – 20-50 кГц. На виході з інвертора, напруга струму знижується до 70-90 вольт. Зниження напруги зумовлює підвищення сили струму, яка на виході рівна 100-200 ампер. Це і є сила струму зварювання.

Саме висока частота струму – головна технічна відмінність зварювальних інверторів. А попереднє перетворення електроенергії дозволяє використовувати в інверторах невеликі трансформаторні блоки.

Варто пам’ятати, що якими б характеристиками не володіла певна модель інверторного зварювального приладу, принцип його дії, що базується на використанні імпульсного перетворювача, залишається незмінним.

Зварювальні інвертори можна сміливо використовувати у таких видах зварювальних робіт:

  • ручна дугова зварка;
  • аргонно-дугова зварка;
  • напівавтоматична зварка;
  • плазмово-дугова різка.

Роботи будь-якої складності під силу зварювальному інвертору, важливо лише правильно обрати його вид.

Як не помилитись у виборі зварювального інвертора

Купити сварочний інвертор легко, розуміючи з якою метою вам необхідно його використовувати. Зварювальний апарат інверторного типу існує різних видів, що відрізняються тривалістю безперервної роботи.

Побутовий інвертор підключається до розетки з напругою принаймні 210 В. Його максимальний струм зварювання складає 160 А. Після роботи упродовж 20-30 хв, інвертору необхідна перерва на протязі години. Проте його цілком вистачить для виконання поодиноких зварювальних робіт в домашніх умовах.

Професійний інвертор здатний безперебійно працювати 8-годинний робочий день.

Також існують промислові інвертори, пристосовані до важких умов експлуатації.

Чим довша тривалість безперебійної роботи сварочного інвертора, тим більша його вартість.

Особливості зварювального інвертора "Патон"

Інвертор сварочний "Патон" – прилад для професійного використання з додатковими регулюваннями “Форсажу” та “Підпалу”. Висока напруга дозволяє безперервно працювати з електродами перетином до 4 мм. Інвертор "Патон" належить до зварювальних інверторів українського виробництва. Його якість нічим не поступається закордонним аналогам. А додаткові налаштування дозволяють використовувати його для різноманітних зварювальних цілей. Ціни на зварочні інвертори коливаються залежно від функціональності, проте широкий асортимент сварочних інверторів "Патон" дозволить обрати модель, що необхідна саме для ваших умов використання. Купити зварювальний інвертор "Патон" можна у Львові.

Обираючи зварювальний інвертор "Патон", ви маєте змогу економити на споживанні електричної енергії, полегшити транспортування зварювального обладнання до місця проведення робіт та якісно виконати зварювальні роботи внаслідок плавного регулювання струму зварювання. Якщо ви бажаєте купити сварочний інвертор у Львові, звертайтесь до нас.

Читать далее