Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Аксесуари для шуруповерта

Аксесуари для шуруповерта: біти і їх набори

Тим, хто затіває ремонт, потрібен шуруповерт. Без нього також важко обійтися при виконанні слюсарних, столярних і будівельних робіт. Для здійснення різного роду маніпуляцій даний пристрій доповнюють комплектуючими елементами. В інтернет-магазині «Трудовік» представлені аксесуари для шуруповертів, які стануть в нагоді для виконання тих чи інших операцій. З цими комплектуючими значно спрощується навіть важка робота.

Аксесуари для шуруповерта: основні характеристики виробів
Аксесуари для шуруповерта в більшості випадків універсальні. Вони підходять для всіх видів металів, пластмас і дерева. Однак виробляють їх з різних матеріалів. Наприклад, для виконання побутових робіт досить комплектуючих з нержавіючої сталі. Для виробничих потреб застосовуються аксесуари для шуруповерта з вольфраму, хрому і молібдену. Для запобігання іржі і швидкого стирання металу наносять покриття з вольфраму і карбіду.

Основна деталь шуруповерта - біти. Розрізняють їх залежно від декількох параметрів:

  • Тип наконечника: хрестової, шестигранний, шліцьовий і інші. На те, який саме варіант потрібно купити, впливає вибір кріпильних елементів.
  • Діаметр. Завдяки йому забезпечується щільність фіксації. Біти з потрібним діаметром добре прилягають, які не вібрують під час роботи.
  • Обмежувач. Даний елемент має аксесуари, призначені для роботи з гіпсокартоном. Обмежувач перешкоджає "провалювання" біти в матеріал.
  • Існують також варіанти з комбінованою конструкцією. Це передбачає наявність у одного аксесуара двох наконечників. Тобто за одну ціну ви отримуєте багатофункціональний елемент. Погодьтеся, це вигідно і дешево.
  • Хороший варіант для будівельників - набір біт для шуруповерта - готові, грамотно зібрані комплекти з різною кількістю аксесуарів. Це недорого і практично. До того ж є варіанти, що включають до 150 примірників. Вартість наборів не настільки висока, як окрема покупка кожного з елементів. Їх комплектація відрізняється в залежності від виробника. Перед покупкою потрібно детально вивчити його вміст.

Доставка комплектуючих елементів для шуруповерта

Замовити аксесуари ви можете самостійно і у консультантів інтернет-магазину "Трудовік". Ця послуга доступна жителям будь-якого регіону України. Для покупців з Києва актуальний самовивезення. Решта можуть скористатися послугою доставки. Вона здійснюється поштою і іншими кур'єрськими службами в Одесу, Житомир, Львів, Кропивницький, Харків, Дніпро та інші міста.

Читать далее