Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 70
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Стабілізатор напруги ARUNA SDR 1000
Код товара 41172
3 отзывов
1 740 грн.
Новинка
Стабілізатор напруги ARUNA SDR 8000
Код товара 139627
10 295 грн.
Новинка
Стабілізатор напруги LUXEON SVR-2000 чорный
Код товара 28316
3 020 грн.
Новинка
Стабілізатор напруги LUXEON SW-2000 (белый)
Код товара 81907
3 020 грн.
Новинка
Стабілізатор напруги LUXEON VK-1000E
Код товара 83758
1 500 грн.
Новинка
Стабілізатор напруги Sturm PS930051RV
Код товара 83392
1 702 грн.
Новинка
Стабілізатор напруги Элекс Ампер У 12-3/32 v2.0
Код товара 149533
56 500 грн.
Новинка
Стабілізатор напруги Luxeon AVR-500 D чорний
Код товара 28329
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Стабілізатор напруги ARUNA SDR 10000
Код товара 139628
Ціну уточнюйте
Новинка
Стабілізатор напруги ARUNA SDR 3000
Код товара 82459
Ціну уточнюйте
Новинка
Стабілізатор напруги ARUNA SDR 5000
Код товара 82460
Ціну уточнюйте
Новинка
Стабілізатор напруги ARUNA SDR-2000
Код товара 82458
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6

Стабілізатори напруги – запорука якісного енергозабезпечення

Стабілізатор напруги є невід'ємним елементом будь-якої електромережі. Цей пристрій коригує та гарантує стабільну подачу електрики, захищає електроприлади від виходу з ладу та збоїв у роботі. Використовувати стабілізатор варто хоча б тому, що більшість сучасної техніки є чутливою до перепадів напруги. Йдеться про комп'ютери, холодильники, мікрохвильові печі та інше обладнання. 

Зверніть увагу: електронний стабілізатор напруги працює лише у разі потреби. Тобто тоді, коли виникають перепади в мережі. Якщо ж усе функціонує стабільно, пристрій переходить в режим очікування. Коригувати роботу вручну не потрібно.

Стабілізатор напруги для дому буває:

 • Сервопривідним (електромеханічним). Такий пристрій гарантує точність напруги на виході, але є досить громіздким. Також сервопривідний стабілізатор не забезпечує високу якість стабілізації. Основна перевага – низька ціна.
 • Ступінчастим, або релейним. “Плюси” такого варіанту – широкий діапазон вхідної напруги, стабільна робота, середня вартість. Саме такий стабілізатор напруги для квартири є найбільш популярним.
 • Симісторним. Надійний, точний та довговічний пристрій, який може працювати навіть за умови частих збоїв в електромережі. Та відповідь на питання, скільки коштує стабілізатор напруги такого типу, трохи розчаровує. Це – найдорожчий варіант з нашого списку. 

Зверніть увагу: встановлення додаткового механізму стабілізації – обов'язкова умова не лише для квартир та будинків, а й для офісів, промислових об'єктів, торгових центрів, магазинів. Обладнання необхідне усюди, де є електричні прилади. 

Стабілізатори напруги для будинку – захист газового котла, телевізора, холодильника

Будь-які перебої в роботі електромережі – причина встановити стабілізатор. Використання побутової техніки без такого обладнання може бути не лише неефективним, а й небезпечним. Найбільш поширені негативні наслідки:

 • Техніка не вмикається. Так, якщо напруга в електромережі низька, деякі прилади повністю відмовляються працювати: холодильник, пральна машина та інші.
 • Вихід з ладу (згорання) електротехніки. Різкий перепад напруги може спровокувати повний вихід з ладу того чи іншого обладнання.
 • Загоряння проводки. А це – прямий ризик пожежі в будинку. 

Тож купити стабілізатор напруги для котла чи інших електроприладів варто завчасно. Це буде запорукою вашого спокою та безпеки.

Зверніть увагу: навіть якщо після встановлення захисного обладнання проблеми з напругою не зникли, це може свідчити про наявні несправності в електромережі. Варто перевірити:

 • коректність роботи щитка;
 • якість ізоляції;
 • надійність контактів.

Зверніться за допомогою до майстра-електрика, та якомога швидке відремонтуйте усі виявлені несправності.

Як вибрати стабілізатор напруги?

Ключовий момент – це розуміння цілей та завдань, для яких вам необхідний такий пристрій. Найпоширеніша причина покупки – це перепади напруги в електромережі. Також стабілізатор може захищати від розряду блискавки (моделі з імпульсивним захистом).

Багато хто купує загальний стабілізатор напруги для приватного будинку, а не окремий для кожної одиниці техніки. Такий підхід, у багатьох випадках, є оптимальним. Що варто врахувати, обираючи обладнання:

 • сумарну потужність стабілізатора;
 • однофазний чи двофазний цей пристрій;
 • як розведена електрична проводка у вас вдома.

Однофазні стабілізатори напруги на будинок мають потужність 220 В, двофазні – 380 В. Додатково, пристрої обох видів обов'язково мають вбудований захист від перевантаження. 

Коли одним стабілізатором не обійтися? У випадку, якщо у вас вдома є обладнання з великою потужністю. Наприклад, сучасний двофункційний газовий котел.

Деякі моделі стабілізаторів можуть мати додаткові опції. Зокрема, захист від імпульсивного перевантаження, ручний байпас, переривач навантаження, вхідний роздільний трансформатор та інше. Має значення також бренд-виробник обладнання. Найкращі стабілізатори напруги у Львові та Україні пропонують: Luxeon, Sturm, Aruna, Logic Power.

Порада: щоб визначити оптимальну потужність стабілізатора, врахуйте потужність усіх електроприладів. які є у вас вдома. Врахуйте також факт, що в момент запуску деякі побутові прилади потребують вищої напруги, ніж їхня середня. 

Де встановити стабілізатор? Оптимальне місце – сухе, опалюване приміщення з температурою від +5 до +30 градусів Цельсія. Якщо ж ви не маєте можливості встановити обладнання вдома, то оберіть спеціальну модель, яка розрахована на нижчі температури. Зазвичай, такі стабілізатори витримують від -25 градусів та підвищену вологість повітря (понад 80%).

Обирайте стабілізатори напруги в каталозі інтернет-магазину “Трудовик”

Якісна робота електромережі – те, без чого неможливо уявити комфорт в наших домівках. Адже кожен з нас використовує величезну кількість електричних пристроїв щоденно: щоб обігріти оселю, зберегти свіжість продуктів та для багатьох інших потреб. Знаючи це, ми пропонуємо широкий вибір стабілізаторів напруги різної потужності та з різними характеристиками. В каталозі trudovik.com.ua ви маєте можливість підібрати оптимальну модель пристрою від надійного бренду. Працюємо з найкращими українськими та європейськими виробниками. Ціни стартують від 616 гривень.

Гарантуємо клієнтам:

 • Високу якість та надійність кожного стабілізатора з каталогу. 
 • Гарантію до 24 місяців.
 • 100% оригінальність продукції.
 • Швидку доставку по Львову, Києву та інших містах України.
 • Зручні способи оплати. У тому числі – післяплата.

Наші менеджери-консультанти чудово розуміються на електроніці. Тож з радістю допоможуть вам підібрати стабілізатор відповідно до особливостей електромережі у вашому домі. Попередня консультація безкоштовна. Бажаємо вдалих покупок в інтернет-магазині “Трудовик”!

Читать далее