Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Акумуляторні тримери
Фильтры
Всього 14
Бренди
Ціна
Від до
Вага
Габаритні розміри
Напруга акумулятора
Ємність акумулятора
Фильтры
Сортировка
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR181Z (без АКБ)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR182LRF
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR182LZ
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR182LZ
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR189LZ
Код товара 143519
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR361UZ
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR364LPM2
Код товара
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR364LRM2
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR364LZ
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумуляторний тріммер Makita DUR365UZ
Код товара
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Акумулятор триммер Makita DUR365URM2
Код товара
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Акумуляторний триммер: вибираємо оптимальну модель для косіння трави

Напевно, однією з глобальних проблем кожного господаря приватного будинку або дачі є потреба в регулярному косінні трави, якою швидко заростає присадибна ділянка. Постійно користуватися косою чи газонокосаркою не зовсім зручно й економічно. У важкодоступних місцях такі прилади вам не зарадять. Є більш результативний інструмент під назвою акумуляторний тример.

Такий прилад не боїться неідеальної площі й легко викошує навіть досить непролазні зарості чагарників і кущів. Акумуляторний тример складається зі штанги, на одному кінці якої розташовується ріжучий елемент, а на іншому — мотор. Працювати з акумуляторним тріммером для трави зовсім не складно й під силу навіть новачкам. Даний прилад відрізняється легкістю, практичністю й досить добре протистоїть звичайному фізичному зносу.

Однак щоби підібрати якісний і надійний акумуляторний тример, треба більш детально дізнатися про особливості його будови, усі види подібних приладів та найпопулярніші бренди виробників. У нашій статті ми спробуємо допомогти вам підібрати кращий акумуляторний тример для косіння трави, що буде служити вам протягом тривалого часу.

Найрозповсюдженіші види тримерів для трави

Кожний із типів такого інструменту для косіння має свої характерні особливості. Якщо ви правильно підберете триммер, то можете насолоджуватися швидкою якісною роботою, суттєво економлячи свій час і сили. Є кілька найрозповсюдженіших видів тріммерів:

  • електричні;
  • бензинові;
  • акумуляторні.

Електричний тример для трави працює безпосередньо від джерела струму. Він відрізняється екологічністю, легкістю, надійністю. Проте такий прилад має суттєвий недолік перед акумуляторним триммером. Електричний інструмент зовсім не мобільний і обмежується довжиною кабелю та наявністю джерела струму. Це суттєво погіршує комфорт роботи з ним.

Бензиновий тример вибирають частіше не для побутового, а для комунального використання. Він має значну вагу, виділяє багато вихлопних газів, проте більш мобільний і продуктивний. Ним можна працювати досить довгий час не тільки з травою, але й кущами та чагарниками. Ще одним недоліком такого приладу перед акумуляторним триммером є значний рівень шуму, який виділяється під час його роботи.

Два попередні види тримерів ми проілюстрували скоріше для ознайомлення. На нашу думку, найкращим приладом для косіння трави є акумуляторний тример. Він має багато суттєвих переваг. По-перше, акумуляторний тример не виділяє шкідливих речовин у навколишнє середовище. Тому є максимально безпечним для експлуатації. По-друге, акумуляторний тример для трави набагато більш маневровий і зручніший у процесі роботи, ніж інші підвиди цього інструменту.

Єдиним суттєвим недоліком такого приладу є обмежений час дії, що залежить від заряду акумулятора. Проте багато виробників акумуляторних тріммерів для трави легко вирішили дану проблему. Вони почали випускати додаткові змінні акумулятори. Тому, якщо для вас тривалість роботи є принциповою, проконсультуйтесь щодо змінної батареї в магазині, де ви плануєте купити садовий акумуляторний тример.

Вибираємо найкращий акумуляторний тример

Перед тим як купити прилад, який вам сподобався, слід більш детально зрозуміти, де саме ви збираєтеся його застосовувати. Для цього слід уважно оглянути ділянку, на якій найчастіше будуть проводитися косіння трави акумуляторним тримером. Чим вона більша, тим потужнішим має бути акумуляторний тример і тим більшою має бути ємність його акумулятора.

Оцініть бюджет вашої майбутньої покупки. Чим дорожчим є акумуляторний тример, тим більше опцій у ньому є та надійніше він зроблений. Краще звернути увагу на прилади провідних брендів у даному сегменті техніки. Такі виробники відповідають за якість реалізованого товару та дуже прискіпливо слідкують за кожним процесом його виробництва.

Щоби повноцінно оцінити акумуляторний тример, за можливості візьміть його до рук і спробуйте увімкнути. Чи зручно вам його тримати? Яка вага акумуляторного тримера? Чи не обтяжливою вам буде робота з ним протягом кількох годин? Відповіді на ці запитання допоможуть вам зробити правильний вибір.

Особливості аккумуляторного тріммера Makita

Серед кращих виробників акумуляторних тримерів за ціною досить лояльною й доступною, можна сміливо виділити бренд «Макіта». Його продукція відрізняється довговічністю, стійкістю до стандартного фізичного зносу і зручністю застосування. Обираючи акумуляторні тримери Makita, ви можете не побоюватися, що такий інструмент вийде з ладу чи буде неякісно виконувати свою роботу.

Конструктори даного бренду дуже прискіпливо ставляться до технічного устаткування наявних та нових моделей акумуляторних триммерів. Кожний тример для трави проходить перевірку ще на етапі складання. Саме тому інструменти «Макіта» користуються такою популярністю.

Купити акумуляторний тример Makita максимально швидко та вигідно ви зможете в інтернет-магазині TRUDOVIK.com.ua. Станьте нашим клієнтом і відчуйте всі переваги співпраці з нами!

Читать далее