Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 46
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Мотокоса Oleo-Mac 753Т (61119004E1D)
Код товара 65841
5 отзывов
25 998 грн.
Новинка
Мотокоса Oleo-Mac Sparta 25 (61039109E1)
Код товара 63639
3 отзывов
8 994 грн.
Новинка
Мотокоса Tekhmann BCG-2215 S (842483)
Код товара 71683
5 700 грн.
Новинка
Мотокоса Grunhelm GR-45 Power Line
Код товара 57596
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Мотокоса Husqvarna 128R (9527157-52)
Код товара 8348
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Мотокоса Husqvarna 135R (9666048-01)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Мотокоса Husqvarna 153R (9651477-04)
Код товара 64787
Ціну уточнюйте
Новинка
Мотокоса Husqvarna 545FX (9660156-01)
Код товара 41451
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Мотокоса Makita DBC260U
Код товара
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Мотокоса Makita DBC340
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Мотокоса Makita DBC4010
Код товара
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Мотокоса Makita DBC4510KIT
Код товара
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4

Бензокоса: як обрати найкращого помічника?

Бензокоса - не просто корисний, але з деяких пір - незамінний інструмент у господарстві. Для того, щоб обрати якісну бензинову косу, необхідно враховувати тип рослинності, з якою ви переважно плануєте працювати. А вже в залежності від цього можна підібрати потрібну потужність мотокоси. Магазин “Трудовик” пропонує широкий асортимент товарів, завдяки чому користується помітною популярністю серед жителів Львова, Луцька, Тернополя, Рівного, Житомира тощо.

Купівля бензокосилки в інтернет-магазині: на що звернути увагу під час вибору мотокоси?

Основна перевага мотокоси як пристрою полягає у високому рівні мобільності. Такий інструмент потребує лише своєчасної заміни палива та мастильних матеріалів, а також періодичної перевірки справності. З іншого боку, бензокоса значно полегшує роботу косаря на відміну від електричної чи тієї ж самої звичайної коси. Відповідно, ціна на бензинову косу також зазвичай складає більшу суму. Однак перед тим як купити мотокосу, варто враховувати наступне:

  1. Визначте потрібну для вас потужність бензокоси. У даному випадку більше - не означає краще, особливо, якщо мова йде про обробку незначних за обсягом ділянок. Якщо площа, на якій ви плануєте працювати, не перевищує 10 соток, то бажана потужність бензокоси складає 1 кВт. Але якщо ви плануєте використовувати такий агрегат для періодичного скошування більших ділянок, то показник потужності має бути значно вищим. Також враховуйте той факт, що велика потужність необхідна для винищення кущових рослин.
  2. Змінні деталі бензокоси також потрібно обирати в залежності від типу рослинності. Ідеальний варіант для побутових потреб - ліска, оскільки за її допомогою можна косити високу тонку траву. З іншого боку, така комплектація підійде для тих покупців, які хочуть купити мотокосу дешево. Бензокосилка з диском необхідна у тому випадку, якщо вам треба буде часто скошувати не лише безпосередньо траву, а й кущисте стебло. Бензокоси з дисками вважаються професійними інструментами та мають багато спільних рис із бензопилою, адже їх потужність дозволяє скошувати навіть невеликі дерева.
  3. Обов’язково зверніть увагу на форму ручки бензокоси. Якщо ви купуєте агрегат для постійної роботи, то зупиняйтесь на ручці в формі букви “D”. Її зовнішній вигляд нагадує кермо від звичайного велосипеда. Якщо ж ви купуєте бензокосу для дому, то більш раціонально - придбати варіант з ручкою у формі букви “U”. Мається на увазі, що однією рукою працівник буде триматися за певну область в районі двигуна, а іншою - за штангу.
  4. Тип двигуна бензокоси - один з основних критеріїв. Двухтактний мотор передбачає меншу потужність та необхідність створення спеціальної паливної суміші. З іншого боку, двухтактный двигун характеризується більшою мобільністю та його можна купити більш дешево. Чотиритактний агрегат більш простий у користуванні, але відрізняється доволі високою ціною. В цілому, для того щоб купити бензокосу в Львові на найбільш вигідних для вас умовах, важливо звертатися до перевіреного продавця - магазину “Трудовик”.

Під час вибору бензокосилки професіонали рекомендують також враховувати кількість обертів її двигуна. Пам’ятайте: що більша ця цифра, то менше пошкоджується стеблина і, відповідно, рослина виростає швидше. Крім того, кількість обертів має бути грамотно поєднаною з потужністю самого мотору. Якщо ви купуєте мотокосу в Тернополі або будь-якому іншому місті України, зверніться за допомогою в виборі до спеціалістів магазину “Трудовик”.

Купити бензокосу в Україні від перевірених виробників

Якщо ви шукаєте мотокосу в місті Рівне, ми готові запропонувати вам варіанти від найбільш перевірених виробників. Кожна модель бензокоси відрізняється певними технічними характеристиками, оскільки передбачена для різних цілей. Відповідно, кожен покупець має можливість купити потрібну йому бензокосилку. Сьогодні найбільшою популярністю користуються наступні виробники:

  • Oleo-Mac. Серед лінійок цього виробника можна знайти велику кількість бензокіс, вигідних з позиції співвідношення ціни та якості. В основному працівники Oleo-Mac займаються розробкою бензокосилок для побутових потреб та в цілому - невеликих приватних господарств. Бренд також відомий тим, що випускає бензокоси з невеликою вагою. Окремі моделі типу Oleo-Mac 741 орієнтовані на великі та одночасно тривалі навантаження. Відповідно, виробник надає їм більшу потужність;
  • Makita. Власники бренду роблять все для того, щоб виготовити справді економічний продукт, тому в каталозі в основному представлені бензокоси з чотиритактними двигунами. Ще одна перевага товарів цього бренду - продумана спинка анатомічної форми, яка справді здатна забезпечити належний рівень комфорту. Крім того, такі бензокоси відрізняються низьким рівнем шуму під час роботи. Що стосується професійної продукції, то вона часто використовується на будівельних та лісових об’єктах. Деякі моделі бензокоси типу Makita DBC4510KIT відрізняються потужністю, яка перевищує 2,3 кВт;
  • Husqvarna. Мова йде про бензокоси зі світовим іменем. Але якщо говорити про справжні переваги цієї продукції, то можна виділити доволі великий строк гарантійних зобов’язань, який в середньому складає 24 місяці. При цьому в каталозі Husqvarna можна знайти варіанти різноманітної потужності. Ті бензокоси, які відрізняються невеликою вагою, характеризуються ще й високим рівнем маневреності. Бензокоси комплектуються всіма необхідними змінними частинами та ременями заради максимально комфортної експлуатації.

Ціни на мотокоси відрізняються в залежності від різноманітних факторів, починаючи від типу двигуна, і закінчуючи авторитетом виробника. Для того, щоб обрати правильну модель бензинової коси, необхідно врахувати максимум критеріїв. Якщо ви плануєте придбати мотокоси у Луцьку або іншому куточку України, завітайте на сайт надійного інтернет-магазину “Трудовик”. Тут вам запропонують справді корисну консультацію стосовно вибору бензинової коси.

Читать далее