Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 21
Ціна
Від до
Діаметр електроду
Фильтры
Сортировка
Новинка
Пристрій подачі SSVA-PU
Код товара 57563
10 881 грн.
Новинка
Зварювальний апарат Tekhmann TWI-305 MIG (846815)
Код товара 132572
9 980 грн.
Новинка
Зварювальний апарат-напівавтомат SSVA-MINI-Р «САМУРАЙ»
Код товара 59001
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Зварювальний апарат Kaiser MAG-195R
Код товара 69830
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Зварювальний інверторний напівавтомат Sturm AW97PA350P
Код товара 135419
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Зварювальний напівавтомат Awelco MIG ONE (11000)
Код товара
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Зварювальні напівавтомати та особливості їхнього вибору

Зварювальні напівавтомати – це відносно нове обладнання. Воно отримало розповсюдження нещодавно, але вже встигло позитивно зарекомендувати себе серед професійних майстрів. Дуже ціняться такі прилади в автомайстернях та сервісах з ремонту. Ця технологія базується на проведенні зварювання в середовищі захисних газів за допомогою спеціального дроту. Також продаються деякі зварювальні напівавтомати, що працюють без газу, відрізняються за тими чи іншими показниками.

Купити апарати для зварювання можна в нашому магазині у Львові чи інших містах України. В асортименті велика кількість сучасних моделей напівавтоматів з різними технічними показниками та кращими цінами. Ви можете підібрати кращий для вас.

Конструкція та види зварювальних напівавтоматів

Ці пристрої мають широку сферу застосування. Вони дають можливість робити дугове зварювання, працюють з алюмінієм, сталлю різних типів тощо.

Напівавтомат зварочний має конкретну конструкцію, він складається з блоку управління, зварочного паяльника, джерела струму, механізму, що подає дріт для зварки до пристрою. Залежно від виду металу продаються зварювальні напівавтомати із різними типами подачі дроту. Для роботи із алюмінієм потрібно купити варіант, в якому є тягнучий механізм, а от для точкової зварки краще застосовувати напівавтомати з подачею плавною та регульованою.

Якщо говорити при види, то виділяють такі зварювальні напівавтомати:

  1. Побутові. В цьому випадку пристрої налаштовані на нетривалу роботу, мають менший ресурс. Вони видають силу струму 200 А. Зазвичай подібні зварювальні апарати коштують недорого. Ці напівавтомати ідеальні для металів з невеликою товщиною.
  2. Напівпрофесійні. Такі інструменти видають силу струму до 300 А. коштують дорожче за попередні. Ці зварювальні напівавтомати можуть використовуватися в майстерні, при проведенні ремонту тощо.
  3. Професійні. Апарати для зварки такого типу найпотужніші. Вони коштують дорого, але показують гарні результати. Можуть працювати з товстими металами, застосовуватися хоч щодня, мають силу струму більше 300 А.

Стосовно особливостей роботи виділяють наступні моделі:

  1. Напівавтомати для зварювання в середовищі захисних газів. Вони дають високу якість зварювального шва, захищають зону зварювання, дають можливість автоматизувати процес. Після закінчення клапан перешкоджає вивільненню газу.
  2. Апарати для зварки порошковим дротом. Вони відрізняються високим рівнем практичності та продуктивності.
  3. Універсальні зварювальні напівавтомати. Ці пристрої підходять для різних типів зварювання, в тому числі і кругового. Вони мають високу швидкість, доступні по ціні та прості в використанні.

Як бачимо, є декілька різновидів зварочних напівавтоматів. Зокрема, на нашому сайті представлені моделі з різним діапазоном струму. Він коливається від 5-160 А до 60-180 А (40-280А, 50-200 А тощо). Діаметр електрода в напівавтоматах може варіюватися в межах від 1 до 6 міліметрів, а діаметр дроту – від 0.6 мм до 1.2 мм.

Рекомендації з вибору зварювальних напівавтоматів

Існує декілька критеріїв вибору якісних на доцільних напівавтоматів. Зупинимось на них детальніше:

  1. Час ввімкнення пристрою. Його часто позначають буквами ВП. В побутових моделях апаратів для зварки показними є близько 20%. Професійні ж напівавтомати видають до 60%.
  2. Рівень споживаної потужності. Зазвичай, перед тим, як купити напівавтомат, потрібно розібратися з показниками напруги в мережі, куди ви будете його вмикати. Потрібно бути впевненим, що мережа витримає напругу.
  3. Діапазон регулювання струму. Ця функція досить часто застосовується в напівавтоматах для зручності. Варто перевіряти її наявність перед купівлею, дивитися, які є ще додаткові важливі функції.
  4. Температурний режим напівавтомата. Зазвичай прилади працюють при температурі від -30 до +30 градусів. Але деякі можуть мати особливі характеристики, які треба з’ясувати завчасно.
  5. Захисні системи. Важливо пам’ятати, що напівавтомати зварювальні – це потужні прилади. Тому краще, аби ваш апарат мав систему захисту від перегрівання та короткого замикання в мережі.

Отже, щоб придбати зварювальний пристрій, потрібно завчасно розібратися в його видах, особливостях та параметрах. Напівавтомати, хоча візуально й подібні, насправді мають багато технічних відмінностей.

Купити зварочний напівавтомат можна в нашому магазині. Ми пропонуємо велику кількість моделей з різними характеристиками, з яких не складно буде підібрати собі оптимальну. Наші зварювальні напівавтомати прості в експлуатації, вони не потребують багато електроенергії, мають можливість працювати з металами різної товщини тощо. А ще ми пропонуємо приємні ціни, допоможемо вам підібрати кращу модель напівавтомата.

Читать далее