Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 35
Бренди
Ціна
Від до
Модель перфоратора
Фильтры
Сортировка
Новинка
Вимикач Mega DH 26 (6-51-082)
Код товара 66285
230 грн.
Новинка
Бойок Mega DH 26 (6-51-044)
Код товара 66271
76 грн.
Новинка
Стовбур з кулькою Mega DH 28t (6-50-012,13)
Код товара 66244
227 грн.
Новинка
Палець Mega DH 26 (6-51-048)
Код товара 66273
Ціну уточнюйте
Новинка
Шестерня Mega DH 26 (6-51-064)
Код товара 66279
Ціну уточнюйте
Новинка
Щіткотримач Mega DH 26 (6-51-078)
Код товара 66284
Ціну уточнюйте
Новинка
Діафрагма Mega DH 26 (6-51-071)
Код товара 66280
Ціну уточнюйте
Новинка
Діафрагма Mega DH 28t (6-50-080)
Код товара 66253
Ціну уточнюйте
Новинка
Циліндр Mega DH 26 (6-51-046)
Код товара 66272
Ціну уточнюйте
Новинка
Кільце Mega DH 26 (6-51-049)
Код товара 66274
Ціну уточнюйте
Новинка
Кільце Mega DH 26 (6-51-050)
Код товара 66275
Ціну уточнюйте
Новинка
Кільце Mega DH 28t (6-50-058)
Код товара 66251
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Запчастини для перфоратора продовжать життя електроінструменту

Навіть якщо ви є власником першокласного електроінструменту, вам все одно не уникнути проблем при роботі обладнання. Звичайно, якщо відбулася глобальна поломка, то можливо доведеться з ним розлучитися і зайнятися пошуками нового. Але найчастіше проблема вирішується шляхом заміни запчастин. На сьогоднішній день підібрати необхідні запчастини для перфоратора не так проблематично, як було раніше. Купити запчастини для перфоратора можна як в звичайному магазині, так і за допомогою інтернет-ресурсів.

Запчастини для перфоратора: великий вибір комплектуючих

Такий інструмент, як перфоратор, є практично у всіх, хто коли-небудь займався ремонтом. І неважливо, затіяли ви грандіозний ремонт, або просто виконуєте дрібні домашні справи, цей інструмент завжди повинен бути під рукою. А будь-який прилад, навіть найкращий, не застрахований від поломок. Але не завжди є можливість замість старого, придбати новий інструмент. Купити дорогий перфоратор завжди накладно для сімейного бюджету, а придбати дешеву підробку, часто означає викинути гроші на вітер. Тому, якщо у вас перфоратор хорошої марки, то однозначно набагато простіше замінити деталі, які вийшли з ладу.

Знайти запчастини для перфоратора в наш час неважко. Набагато проблематичніше купити якісні деталі. Щоб не помилитися з вибором, такі речі краще купувати у зарекомендували себе продавців. Інтернет-магазин «TRUDOVIK» заслуговує довіри і ціни на товар тут цілком доступні. Якщо ви зіткнулися з проблемою поломки перфоратора, у нас є достатній асортимент запчастин, які найчастіше виходять з ладу:

 • ствол;
 • корпус редуктора;
 • частина стовбура;
 • перемикач;
 • шестерня;
 • корпус двигуна;
 • вимикач;
 • статор;
 • бойок;
 • муфта;
 • якір;
 • підшипник з втулкою;
 • гойдающий підшипник.

І багато інших дрібних комплектуючих, таких необхідних, в разі виникнення поломок різного ступеня тяжкості.

Запчастини для перфоратора: купіть необхідно деталі завчасно

Без сервісного обслуговування не обходиться жоден електроінструмент. Якщо ви користуєтеся перфоратором чисто для вирішення побутових проблем, тоді його поломка не буде настільки критична. Ви без особливого поспіху, зможете купити необхідні запчастини і відремонтувати прилад. А ось якщо перфоратор використовується у виробництві, або він є вашим основним робочим інструментом, тоді самі ходові запчастини завжди повинні бути під рукою. При використанні будь-якого обладнання завжди знайдуться деталі які зношуються швидше інших. Тому, щоб уникнути проблем з перебоями в роботі електроінструменту варто завчасно придбати запчастини для перфораторів і мати їх у своєму резерві.

Запчастини для перфоратора: купуємо тільки якісне

Природно купувати запчастини слід там, де дають гарантію якості цієї продукції. Якщо ви хочете, щоб ваш інструмент після ремонту працював так само як новий, постарайтеся купити оригінальні запчастини для перфоратора. Коштують вони трохи дорожче, але як правило, відповідають всім технічним вимогам і стандартам якості.

Чи не намагайтеся купувати дешеві запчастини. Часом, заощадивши на дрібницях, можна ще більше нашкодити, і ваш інструмент остаточно прийде в непридатність. Якщо на таку марку електроінструменту, як Bosch або Makita, ви поставите дешеву китайську запчастину, не варто дивуватися тому, що дорогий і якісний інструмент почне часто виходити з ладу. Є чинники, якими нехтувати не можна, і якість запчастин одне з них, особливо це стосується фірмового обладнання.

Купити запчастини для перфоратора, значить продовжити його термін експлуатації

Робота перфоратора пов'язана з дуже важкими умовами. Його використовують при виконанні найбільш трудомістких робіт. Постійне навантаження на патрон, підвищена запиленість, постійне перемикання режимів, все це негативно позначається на роботі електроінструменту і призводить до частих поломок. Тому важливо пам'ятати, що продовжити термін служби будь-якого інструменту можна тільки при дотриманні певних правил експлуатації, а також необхідно стежити за його своєчасною профілактикою.

Правила безпечної експлуатації перфоратора

Щоб мінімізувати необхідність покупки запчастин для перфоратора, потрібно дотримуватися правил експлуатації, які допоможуть продовжити термін служби електроінструменту.

 • Візьміть в звичку регулярне змазування інструменту. Якщо бур не матиме достатню кількість мастила, то це призведе до зносу ущільнюючих кілець, після чого в непридатність прийдуть і самі ударники.
 • Перед тим, як встановлювати бур в затиск, необхідно нанести невелику кількість мастила. Найкраще використовувати ту змазуючу речовину, яку було рекомендовано фірмою-виробником перфоратора, але підійде також і універсальний литол. Не змішуйте змащувальні компоненти - використовуйте речовину тільки одного виду.
 • Якщо на перфоратори з'являються сліди мастила - це перший дзвіночок про те, що електроінструменту потрібно сервісне обслуговування, а саме - заміна сальників.
 • Причиною поломки перфоратора може стати перегрів, пил або підвищена вологість.
 • Надійним захистом електроінструменту від пилу є манжета перфоратора.
 • Щоб перфоратор не перегріватися, необхідно чітко дотримуватися режиму експлуатації та відпочинку електроінструменту. Після 15 хвилин роботи необхідно забезпечити перфоратору не менше 15 хвилин відпочинку.
 • Після довгої інтенсивної експлуатації перфоратора, бажано звернутися за профілактичним обслуговуванням в сервісний центр - такий підхід допоможе уникнути дорогого ремонту і продовжити термін служби інструменту.
 • Після закінчення робіт необхідно кожен раз ретельно очищати інструмент від забруднень - це допоможе перфоратору добре працювати надалі.

Запчастини на перфоратор: усунення неполадок в роботі інструменту

Перфоратор - складний і потужний інструмент, який дозволяє працювати з різного роду матеріалами. В процесі експлуатації поломки і неполадки в роботі виникають неминуче. У нас ви маєте можливість купити запчастини для перфоратора, щоб усунути несправності і відновити працездатність електроінструменту.

Звичайно, не маючи досвіду, впоратися з серйозними поломками вам не вдасться - необхідно буде звертатися в сервісний центр або майстерню, однак при виникненні незначних дефектів, навіть новачок зможе визначити причину втрати працездатності і відновити її.

Якщо ваш інструмент не включається, огляньте для початку пускову кнопку пристрою. У разі, коли проблему визначити не вдалося, необхідно зняти захисний кожух, дістатися до контактів і за допомогою мультиметра продзвонити весь ланцюг на предмет наявності обривів.

Якщо за результатами прозвона проблем з контактами не вдалося виявити, то висока ймовірність того, що причина несправності криється в моторі. В такому випадку обмотки і запаху гару - втрата працездатності криється в короткому замиканні. В іншому випадку, слід перевірити щітки двигуна - вони могли стертися в процесі роботи. При стирання щіток, вони починають тиснути на колектор з меншою силою, що погіршує контакт і призводить до некоректної роботи двигуна. Після того, як ці запчастини перфоратора будуть замінені, пристрій знову почне працювати нормально.

Деякі виробники наносять на вугільні щітки спеціальні мітки, які допомагають визначити ступінь зносу і необхідність заміни. Купити запчастини до перфоратора необхідно відповідно до марки мотора.

Якщо в процесі роботи перфоратор почав видавати незвичні або гучні звуки, а також вібрувати, необхідно шукати причину поломки в редукторі. Через розбалансування деталей міг утворитися люфт. Такі запчастини на перфораторі, як підшипники і шестерні, можуть допомогти повернути електроінструмент в робочий стан. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити запчастини до перфоратора швидко і вигідно для вашого бюджету.

Запах гару символізує, що з ладу вийшов якір перфоратора. Його покупка обійдеться вам не дешево. Але краще витратитися на покупку запчастин до перфоратора, ніж купити новий електроінструмент.

Іноді при надмірних навантаженнях з ладу виходить бойок стовбура. Ця поломка є однією з найбільш простих - подібний ремонт під силу виконати навіть новачкам. Досить просто купити запчастини для перфоратора і замінити їх. Ще однією вразливою деталлю, на яку припадає серйозне навантаження, є патрон. Замінити цю деталь також не складе труднощів.

На нашому сайті в наявності є ці та багато інших запчастини до перфораторів різних моделей, які можна замовити з доставкою в будь-який зручний для вас час.

Всі деталі виготовлені з якісних матеріалів і нічим не поступаються оригінальним запчастинам для перфоратор по терміну служби і надійності.

Запчастини для перфоратора заощадять ваші кошти

Ми вже визначилися з тим як важливо, щоб ваш інструмент був завжди готовий до роботи. У разі виникнення будь-яких поломок, досить зробити заміну зношеної деталі або вузла, і ваш надійний помічник повернеться «в стрій». На сайті магазина ви завжди зможете купити необхідну деталь, і ціни на весь асортимент продукції у нас найдемократичніші. З нашою допомогою виконати самостійний ремонт інструменту стане набагато доступніше і це економічно більш ніж виправдано. Пам'ятайте, що купуючи запчастини для перфоратора оптом, ви істотно заощадите свої кошти.

Читать далее