Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 43
Ціна
Від до
Тип довгогубців
Довжина довгогубців
Фильтры
Сортировка
Новинка
Довгогубці Ingco Master 160 мм (HLNP08168)
Код товара 143752
139 грн.
Новинка
Довгогубці прямі Ingco Super Select 160 мм (HLNP12160)
Код товара 147788
131 грн.
Новинка
Довгогубці Сталь 180 мм (41055)
Код товара 146556
170 грн.
Новинка
Довгогубці Сталь 160 мм (41116)
Код товара 146553
156 грн.
Новинка
Довгогубці вигнуті Ingco 160 мм (HBNP08168)
Код товара 143754
144 грн.
Новинка
Довгогубці вигнуті Nickel Matrix 180 мм (174229)
Код товара 74799
156 грн.
Новинка
Длінногубци вигнуті Econom Matrix 180 мм (17495)
Код товара 39436
137 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4

Довгогубці- інструмент для тонких робіт

Довгогубці знайомі, напевно, кожному чоловікові. Це незамінний інструмент, за допомогою якого можна з легкістю утримати різні дрібні деталі, дріт, цвяхи, проводки і інше. Не впізнати їх можна, оскільки дане знаряддя праці має характерні подовжені звужуються губки з рифленою поверхнею. Саме ця властивість дає можливість працювати в важкодоступних місцях, в які звичайними плоскогубцями просто не дістатися. Довгогубці застосовують в будівельних роботах, при ремонті електроніки, побутової техніки, авто- і мототранспорту та інші роботи.

Довгогубці: особливості застосування

Довгогубці ідеально підходять для виконання численних специфічних мініатюрних робіт, де інший інструмент є дуже громіздким. По суті, довгогубці представляють собою доопрацьовану модель плоскогубців, які мають довгі, вузькі, іноді загнуті кінчики.

Цей інструмент має безліч варіантів використання. Дуже часто вони застосовуються електромонтерами та ювелірами. Довгогубці, які використовуються в електромонтажній справі, повинні мати ізольоване покриття рукояток, цей діелектричний шар захищає людину від ураження електричним струмом. Крім захисту від електрики, діелектричні рукоятки довгогубців також виконують антиковзаючу функцію, які допомагають спростити утримування в руках і самого інструменту, і заготовок, які зафіксовані в ньому.

Звичайно, при проведенні робіт з електрикою, джерела живлення необхідно відключати, але цим правилом дуже часто нехтують, тому ізоляція на тонкогубці повинна бути обов'язково. Також на губах такого інструменту повинні бути насічки, які допомагають краще захоплювати дроти. Вони можуть застосовуватися для скручування проводів в кільце при фіксації кріпильних гвинтом, для закручування розпатланих багатожильних проводів.

Ювелірні довгогубці ізоляції не мають. Зазвичай цей інструмент виготовляють в невеликому розмірі, без насічок на губах, щоб не пошкодити частини прикрас.

У ремонтних і будівельних роботах довгогубці також можуть бути використані для забивання невеликих цвяхів - з їх допомогою можна зробити процес максимально безпечним, а також захистити пальці.

Купити довгогубці варто при виконанні паяльних операцій, коли необхідно утримати дрібну припаювальну деталь для електричної схеми. Тут довгогубці виступають в ролі вдосконаленого і надійного пінцета, який утримує будь-який елемент без великих зусиль.

Довгогубці допоможуть виконати дрібні монтажні операції, коли елемент кріплення необхідно помістити в вузький паз, де у звичайних плоскогубців не вистачає довжини і компактності. З їх допомогою ви зможете зігнути пружинку, закрутити шматочок дроту в колечко і зробити ще нескінченно багато завдань.

Види довгогубців і особливості вибору

Дані інструменти можна класифікувати за формою:

  • прямі. У них рукоятка і губки мають пряму форму. Вони вважаються класичними варіантами. Такий інструмент зручно використовувати для важкодоступних місць, де з огляду на обмежений простір складно утримувати кріплення і деталі.
  • вигнуті. У таких інструментах носик губок зігнутий. Ними зручно користуватися в місцях, в які не добратися класичним знаряддям.

Що стосується розмірів, то існують довгогубці 200 мм, 160 мм, 130 мм, 100 мм і т. Д. Чим менше інструмент, тим точніші і акуратні роботи можна їм виконати. Найбільш популярними є довгогубці з розмірами 130-160 мм. Більші різновиди інструменту застосовуються в слюсарній справі, дрібні тонкогубці - для ремонту побутової техніки, електроніки, в тому числі планшетів і мобільних телефонів.

При підборі довгогубців, важливо враховувати не тільки довжину всього інструменту, але і робочої поверхні губок, які використовуються для затискання деталей. Зазвичай виробники не вказують параметри цієї частини інструменту, але в різних по довжині моделях розмір рукояток залишається практично незмінним, тому чим більше довжина всієї конструкції довгогубців, тим більшою буде її робоча частина.

При вибору довгогубців варто звертати увагу на:

  • матеріал виготовлення губок. Найдешевша модель та, яку зробили з інструментальної сталі. Вона цілком згодиться для домашніх потреб. Для професійної діяльності краще брати довгогубці, зроблені з хромомолібденової або хромованадіевой сталі з антикорозійним покриттям. Назвати їх відверто дешевими, звичайно, не можна. Однак такий інструмент практично вічний. Довгогубці також можуть бути виготовлені комбінованим методом, коли для самих губок застосовується хромованадіевой і хромомолібденовая сталь, а ручки виготовляються з більш дешевою інструментальної сталі. На місці кусачок може бути використаний титановий склад;
  • покриття рукоятей. Варіанти з металевими ручками мають найнижчу вартість. За моделі з прогумованими ручками доведеться заплатити трохи більше;
  • виробник. Вибирати інструмент слід, з огляду на фірму-виробника. Надійні та перевірені виробники займаються випуском якісного, міцного інструменту, який прослужить вам довгі роки. Не слід економити і вибирати китайські довгогубці від невідомих компаній, ціна на які здається привабливою.

Особливо зручними є довгогубці, рукоятки яких мають поворотний механізм. У простих тонкогубців до шарніру потрібно докласти додаткових зусиль, щоб губки розтиснулися. Якщо ж на нього буде встановлена додаткова пружина, то інструмент буде самостійно повертатися у вихідне положення для швидкого захоплення нової деталі.

До речі, практично всі довгогубці сьогодні оснащуються кусачками або різцем. Вони допоможуть, коли потрібно буде перекусити тонкий провід або дріт.

Для того, щоб не втрачати довгогубці в процесі роботи, вибирайте інструмент з рукоятками яскравих кольорів. Насичені контрастні ручки завжди будуть кидатися в очі, тому ви не зможете не звернути на них увагу після завершення робіт.

Хочете недорого купити довгогубці? «Трудовик» допоможе!

В інтернет-магазині «Трудовик» ви можете замовити довгогубці і інші інструменти, які стануть в нагоді не тільки для домашніх потреб, а й для професійної діяльності. Ціна на товари тут набагато нижче, ніж в роздрібних точках торгівлі. А все тому що компанія співпрацює безпосередньо з виробниками. У «трудовиків» створені найкращі умови для покупців: професійні консультації, доставка додому по всій Україні (в Дніпропетровськ, Харків, Рівне, Київ, Одесу), неймовірний асортимент товарів, акції, знижки ... Все, що вам потрібно зробити, - оформити заявку на сайті і здійснити оплату будь-яким зручним способом. Про все інше подбають співробітники компанії. Так чому б прямо зараз не купити все необхідне в одному місці?

Читать далее