Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Аксесуари для болгарок (ушм)

Високоякісні аксесуари для болгарок

Якісні аксесуари для болгарок - речі не менш важливі, ніж сама КШМ. Звичайно, головний расходник - це шліфувальний диск. Він відноситься до категорії необхідних, адже працювати без нього в принципі неможливо. Решта оснащення швидше покликана полегшити діяльність майстра. Як би там не було, давайте розбиратися, які аксесуари вам знадобляться і як їх вибрати.

Основні аксесуари і витратні матеріали для КШМ

Серед основних аксесуарів для болгарок варто виділити:

  • Алмазні диски. Бувають універсальними і спеціалізованими (для різання бетону, залізобетону, граніту і т. д.). Різняться по товщині і інтенсивності алмазного напилення.
  • Абразивні диски. Найбільш затребуваний і недорогий расходник. Його призначення - груба обробка металу, каменю, плитки. Підходять для очищення поверхонь від фарби, забруднень, незначною іржі і т. д.
  • Торцеві алмазні фрези. Назвати такий аксесуар дешевим не вийде, зате його вартість сповна окупається функціями. Фреза використовується для полірування і шліфування твердих матеріалів на зразок мармуру і граніту. Крім того, вона справляється з грубої обдиранням бетону.
  • Пелюсткові диски. Вони розділені на сегменти, які надають диску для болгарки гнучкості. «Пелюстки» виготовляються на основі брезенту або з стекловолоконной тканини і покриваються крихтою цирконової електрокорунду.
  • Зачисні щітки для кутових шліфувальних машин. Призначені для очищення металевих поверхонь від корозії. За формою щітки бувають кільцевими, чашковими і конусними.
  • Стійки. Ці аксесуари для болгарок не належать до розряду обов'язкових, але здатні спростити роботу майстра. Стійки фіксують інструменти, дозволяють домогтися більш рівного різу, розвантажують руки і т. д.
  • Матеріали для болгарок включають в себе також притискні гайки, шайби, редуктори і т. п.

Купити якісні витратні матеріали для болгарок в пару кліків реально!

Замовити аксесуари для болгарок можна в інтернет-магазині «Трудовик». Ми пропонуємо якісні вироби за приємною ціною. У нас ви знайдете запчастини для болгарок від «Сібртех», Bosch, Matrix, Sparta, Intertool, Distar, KWB та інших. Будь-расходник, представлений в каталозі, ми відправимо поштою або національної кур'єрською службою в будь-яку точку України (в Одесу, Дніпро, Луцьк, Харків, Житомир, Львів). Доставка аксесуарів до пункту видачі (м.Київ) здійснюється безкоштовно.

Читать далее