Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 29
Ціна
Від до
Розташування двигуна
Фильтры
Сортировка
Новинка
Електропила Makita UC3541A
Код товара 62008
4 отзывов
5 999 грн.
Новинка
Електропила Makita UC4041A
Код товара 61061
11 отзывов
7 991 грн.
Новинка
Електропила Makita UC4051A
Код товара 60599
14 отзывов
11 577 грн.
Новинка
Електропила ланцюгова Зеніт ЦПЛ 406/2800 профі
Код товара 67284
4 отзывов
3 745 грн.
Новинка
Електропила BOSCH AKE 30 S (0600834400)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Електропила BOSCH AKE 35 (0600834001)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Електропила BOSCH AKE 35 S (0600834500)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Електропила Flexo Trim KSE 2535 (78495)
Код товара 59750
Ціну уточнюйте
Новинка
Електропила Makita UC3041A
Код товара 62007
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Електропила Makita UC3530A
Код товара
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Електропила Makita UC3551A
Код товара 60600
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Електропила Makita UC4020A
Код товара
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Електропила: базові рекомендації вибору

Сьогодні складно знайти господаря, в арсеналі інструментів якого б не було електропили. Мова йде про достатньо економічний інструмент, оскільки використання електроенергії є значно вигіднішим за паливо у вигляді бензину. Одним з мінусів є достатньо низький рівень мобільності, оскільки повноцінні роботи можуть проводитися лише там, де є безпосередній доступ до електромережі. З іншого боку, ланцюгова електропила не потребує такої ретельної турботи, як бензинова.

Що потрібно знати про ланцюгову електропилу під час купівлі?

Такий пристрій точно підійде тим, хто знаходиться в пошуку екологічної ланцюгової електропили. Це пояснюється тим, що під час роботи такого пристрою не відбувається викид шкідливих речовин в атмосферу. Ще однією безперечною перевагою є низький рівень шуму. Тим не менш, до того як купити електропилу, варто орієнтуватись у специфіці її побудови та функціонування:

  1. Потужність електричної пилки помітно менша за потужність бензинової. Саме тому перший варіант не використовується для професійної обробки матеріалу. Але якщо у ваших планах - лише розпил дерева на території невеликої присадибної ділянки, обирайте саме електропилу. При цьому важливо визначити тип дерева, який буде використовуватись, оскільки це необхідно для оптимального вибору потужності;
  2. За допомогою електричної пилки все ж можливо розпилювати габаритні дерева. Задля цього потрібно лише обрати правильну довжину шини. Для того щоб працювати з матеріалом високої міцності, необхідно обирати довжину шини не менше, ніж 400 мм. Як правило, середній варіант має довжину лише 300 мм;
  3. Ланцюгова електропила може використовуватись тільки за наявністю ручного тормоза ланцюга. Це необхідно для попередження нещасних випадків під час виконання розпилювальних робіт. Крім того, це дозволяє захистити сам мотор від перегріву. Не забувайте дотримуватись всіх правил безпеки під час експлуатації електричної пилки.
  4. Середня потужність електропили - приблизно 2500 Вт. Її цілком достатньо для виконання сезонних робіт. Відповідно, для реалізації завдань, що потребуватимуть більшої інтенсивності, знадобиться більш потужна електрична пилка. Для того щоб купити електропилу, виходячи з усіх необхідних параметрів, бажано проконсультуватись з професіоналами інтернет-магазину “Трудовик”.

Після того, як ви зважили всі вищевказані параметри, необхідно звернути увагу на вагу електропили. Вага пилки прямо пропорційна її потужності. Саме тому професіонали не рекомендують початківцям обирати занадто потужні моделі. Варто зазначити, що середня вага електропили знаходиться в межах 6-7 кілограмів.

Купити електро пилу для дому: базові рекомендації

Якість обробки дерева залежить від такого параметру, як крок ланцюга. Тут мається на увазі поділена на два відстань між трьома сусідніми запонками. Що більшою є ця цифра, то більш якісно певна пилка може виконувати розпил дерева. Якщо ви знаходитесь у пошуку ланцюгової пили для дому, орієнтуйтесь на наступні параметри:

  • зручність у користуванні. Визначте тип кріплення двигуна на ланцюговій електропилі, яку ви плануєте купити. Відповідно, він може бути поперечним або ж довгуватим. У першому випадку мотор може розташовуватись з лівої або правої сторони. Ланцюгові електропили з поперечним розташуванням двигуна стануть справді корисним придбанням, якщо ви плануєте розпил великих колод;
  • актуальна потужність. Від потужності залежать такі параметри, як глибина розрізу, а також швидкість його виконання. Саме тому важливо чітко визначити не лише площу ділянки, з якою вам доведеться працювати, а й товщину стовбурів дерев. Якщо мова йде про дерева типу акації, осики або кущі, то вам буде цілком достатньо ланцюгової електропили з потужністю 1,5-2 кВт. Якщо ж ви плануєте розпилювати більш габаритні дерева типу волоських горіхів чи довговічних яблунь, бажано зупинятись на моделях з показниками потужності від 3 кВт;
  • співвідношення потужності двигуна та довжини шини. Якщо ви плануєте купити електро прилад для дому або дачі, необхідно зупинятись на довжині шини виключно від 25 до 40 сантиметрів. Використання у, може призвести до серйозних перебоїв у роботі пилки;шини, що перевищує вказану довжин
  • спосіб натягування ланцюга. Натягування може відбуватися за допомогою спеціального інструмента у вигляді гайкового ключа або ж без нього. Якщо ви знаходитесь у пошуку довговічної електро пили, варто зупинятися на першому варіанті, оскільки таким чином ви зможете контролювати положення ланцюга самостійно. З іншого боку, натягування без ключа передбачає простоту у використанні. Проте ключовий фактор, який впливає на можливий строк експлуатації - це авторитет фірми-виробника. Для того щоб придбати будь-яку електропилу за оптимальною ціною, звертайтеся до співробітників інтернет-магазину “Трудовик”.

Ми готові доставити електропили до Львова чи іншого міста України в рекордно короткий проміжок часу. Майже всі моделі, що представлені на вітрині, постійно знаходяться в наявності, чим і пояснюється така висока швидкість доставки. На кожну ланцюгову електропилу обов’язково надається гарантія на випадок виникнення неточностей у роботі. З іншого боку, співробітники інтернет-магазину “Трудовик” ретельно перевіряють кожну одиницю товару, яка надходить у продаж. Саме це і дозволяє нам задовольнити потреби всіх покупців.

Читать далее