Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Мембрани для насосів і насосних станцій (гідроакумулятора)
Фильтры
Всього 10
Ціна
Від до
Об'єм мембрани
Фильтры
Сортировка
Новинка
Мембрана для гідроакумулятора BUTM 100L
Код товара 18492
4 отзывов
815 грн.
Новинка
Мембрана для гідроакумулятора BUTM 24L
Код товара 18478
3 отзывов
168 грн.
Новинка
Мембрана для гідроакумулятора BUTM 50L
Код товара 18446
10 отзывов
691 грн.
Новинка
Мембрана для гідроакумулятора EDPM 24L
Код товара 18470
8 отзывов
130 грн.
Новинка
Мембрана для гідроакумулятора EDPM 50L
Код товара 18459
4 отзывов
305 грн.
Новинка
Мембрана для гідроакумулятора EDPM 80-100L
Код товара 18467
5 отзывов
633 грн.
Новинка
Мембрана для гідроакумулятора біла NR 24L
Код товара 64296
5 отзывов
122 грн.
Новинка
Мембрана для гідроакумулятора EDPM 5L
Код товара 18485
Ціну уточнюйте
Новинка
Мембрана для гідроаккумулятора VAO 19 Sprut
Код товара 54019
Ціну уточнюйте

Мембрани для насосів і насосних станцій (гідроакумулятора): правила заміни

Будь-який житловий будинок, котедж чи навіть господарська будівля потребують налагодженого водопостачання. Тут стають в нагоді насосні станції. Це – конструкція, яка складається с двох частин (насоса та гідроакумулятора). Насос відповідає безпосередньо за накачування води, а гідроакумулятор – акумулює воду та підтримує оптимальний рівень тиску в усій системі. 

Ключові деталі насосних станцій – це спеціальні мембрани для гідроакумулятора. На них покладено абсолютно усі основні функції:

 • Поділ гідроакумулятора на дві частини (повітряний та водний резервуари).
 • Забезпечення безперебійного функціонування усієї насосної системи. 
 • Згладжування гідроударів під час роботи насосної станції. 

Розташовуються гумові мембрани не лише в гідроакумуляторі, а й в розширювальному баці. У першому випадку, рідина (вода) проходить через мембрану та розтягує її. Повітря, яке знаходиться між стінками гідроакумулятора та мембраною, створює перепону для розширення. У другому випадку, коли розширювальний бак пустий, мембрана притискається високим тиском повітря до стінки. Вода, яка надходить до баку, відсуває гумову мембрану до іншої стінки баку та стискає повітря в камері. 

За особливостями та функціоналом, існують мембрани для гідроакумуляторів двох видів:

 1. Груша (мембрана грушоподібної форми). Вона розташовується біля дна бака та закріплюється спеціальним тримачем. Завдяки особливостям конструкції, рідина завжди знаходиться всередині мембрани та не доторкається до внутрішньої поверхні насосного обладнання (гідроакумулятора). Мембрана типу “груша” дуже легко піддається заміні, а також зручна у використанні.
 2. Діафрагма. Під час розриву такої мембрани виходить з ладу весь бак. Цей елемент, на відміну від мембрани-груші є незамінним. 

З огляду на те, що мембрани-діафрагми неможливо замінити, у продажі доступні лише мембрани для гідроакумулятора типу “груша”. 

Як вибрати мембрани для гідроакумулятора правильно

“Груша” для насосної станції повинна відповідати цілому ряду вимог. Саме тому, обов'язково врахуйте робочий об'єм гідроакумулятора, перш ніж здійснювати покупку. Він може бути 24 л, 50 л, 120 л та навіть більше. Також важливий момент вибору мембрани для гідроакумулятора – це матеріал, з якого вона виготовлена. Існує 3 основних типи матеріалів:

 • EPDM – гнучкий синтетичний матеріал, який чудово проявляє себе під час експлуатації. Не вступає в реакцію з водою, тому є повністю безпечним для використання. 
 • SBR – оптимальний варіант для мембран, які використовуються в розширювальних бачках систем опалення.
 • Butyl – бутилова штучна гума. Матеріал є безпечним, відповідає санітарним нормам. Саме того, його можна використовувати в системах з питною водою.

Дуже рідко, “груші” для насосної станції виготовляються з каучуку (натуральної гуми). Такий матеріал не є оптимальним, адже дуже швидко зношується в умовах щоденної експлуатації. Найбільш оптимальним та поширеним матеріалом залишається EPDM. 

Вибираючи мембрану для насоса, важливо звернути увагу й на такий параметр, як робоча температура. Оптимальне максимальне значення – це +90 градусів за Цельсієм. Обравши таку “грушу”, ви зможете бути впевненими у тому, що вона не зіпсується під дією високих температур.

Порада: щоб не помилитися з розмірами мембрани, обов'язково зверніть увагу на її розмірні характеристики. В нашому інтернет-магазині в описі кожної моделі вказаний зовнішній та внутрішній діаметр. Перевірте, чи співпадають вони з параметрами вашого насосного обладнання.

Потрібна мембрана для гідроакумулятора? Вибір від інтернет-магазину trudovik.com.ua

В нашому інтернет-магазині ви знайдете гумові мембрани для насосних станцій з будь-яким об'ємом: 5 л, 19 л. 50 л чи навіть 100 л. Кожна модель виготовлена із якісного матеріалу, який є абсолютно безпечним та не вступає в реакцію з водою. Наші мембрани чудово підходять для насосів виробництва “Насос+”, “Mega”, “Sprut”. Тому купити їх – це завжди гарна ідея.

Гарантуємо:

 • 100% якість кожної гумової мембрани. Ми співпрацюємо лише з надійними виробниками та ретельно перевіряємо продукцію, перш ніж виставити її на продаж.
 • Оптимальну ціну, регулярні знижки та акції на різні моделі з нашого каталогу. Ніколи не завищуємо вартість.
 • Швидку доставку по всій Україні: в Київ, Львів, Вінницю та будь-які інші міста. Ви можете обрати зручний поштовий сервіс з нашого переліку в розділі “Доставка”. Спосіб оплати теж вибираєте ви. 

Звертайтесь: проконсультуємо, допоможемо вибрати, надамо професійну консультацію. trudovik.com.ua – ваш експерт в техніці!

Читать далее