Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 79
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Акумуляторний пилосос Makita CL121DZ (без АКБ)
Код товара 134905
4 отзывов
4 999 грн.
Новинка
Миючий пилосос Karcher Puzzi 10/1 (1.100-131.0)
Код товара 77445
3 отзывов
31 999 грн.
Новинка
Миючий пилосос Karcher SE 6.100 (1.081-220.0)
Код товара 76402
5 отзывов
15 699 грн.
Новинка
Паропилосос Karcher SV 7 Premium (1.439-420.0)
Код товара 137506
32 999 грн.
Новинка
Установка для відсмоктування стружки Metabo SPA 1200 (601205000)
Код товара 67183
5 отзывов
10 272 грн.
Новинка
Зольний пилосос Karcher AD 3.200 (1.629-662.0)
Код товара 74138
Ціну уточнюйте
Новинка
Миючий пилосос Karcher Puzzi 8/1 C (1.100-225.0)
Код товара 14226
Ціну уточнюйте
Новинка
Миючий пилосос Karcher SE 4.001 (1.081-130.0)
Код товара 53914
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7

Будівельний пилосос: секрети вибору оптимального пристрою

Під час роботи на підприємствах надзвичайно гостро стоїть питання щодо прибирання пилу, стружки та іншого сміття. Звичайні побутові пристрої не можуть забезпечити цей процес повною мірою. На допомогу приходить будівельний пилосос, який створений саме для таких потреб.

У нашій статті ми розкажемо вам, як вибрати й купити будівельний пилосос, які види таких пристроїв є і де можна придбати найкращу модель для якісного прибирання за оптимальною ціною. Сподіваємося, наша інформація допоможе вам під час покупки найкращого промислового пилососа!

Особливості конструкції будівельних пилососів

Різниця між промисловими та побутовими пилососами стане для вас очевидною, як тільки ви почнете процес прибирання з допомогою даного приладу. Навіть найпримітивніший будівельний пилосос може повноцінно поглинати:

 • залізну стружку;
 • шерсть тварин;
 • тирсу;
 • бите скло;
 • каміння;
 • крихти цементу.

Більшість моделей таких пристроїв чудово справляються з поглинанням брудної води. Також можна підібрати будівельний пилосос, конструкція якого дозволяє підключити через спеціальний перехідник найрізноманітніші інструменти (рубанки, стрічкові шліфувальні машини). Завдяки цьому оператор може одночасно виконувати роботу і відразу прибирати сміття, яке під час неї утворюється.

Головною відмінністю промислових пилососів від побутових є значне навантаження, яке вони з легкістю витримують. Якщо ви почнете використовувати в подібних умовах «домашній» прилад, то він фактично відразу вийде з ладу. До того ж побутові моделі ніколи не зможуть забезпечити необхідний рівень чистоти на виробництві, на відміну від будівельних пилососів.

Найрозповсюдженіші види будівельних пилососів

Щоби вибрати оптимальну модель промислового пилососа, насамперед слід визначитися, які саме завдання він буде виконувати. На виробництвах утворюються найрізноманітніші види пилу за своїм складом. У цехах, де виробляється продукція з дерева, пил має органічну або змішану будову. На підприємствах, які займаються виробленням металічних конструкцій, утворюється неорганічний пил. З огляду на склад пилу і вибирають той чи інший вид будівельного пилососа.

Можна виділити кілька класів таких промислових приладів відповідно до типу пилу, який вони здатні прибрати:

 • клас L. Безпечний вид забруднень, що утворюються під час будівельних робіт. Для їхнього усунення підходять будівельні пилососи, що мають мінімальні виробничі характеристики. З допомогою таких приладів можна легко прибрати залишки гіпсу, лаку, фарби тощо;
 • клас М. В такому пилі можуть міститися небезпечні частинки, такі, як марганець, алюміній, нікель. У таких будівельних пилососах передбачена наявність кількох фільтрів і системи вимірювання потоку повітря;
 • клас Н. Будівельні пилососи такого класу працюють із високонебезпечним пилом, що містить у собі цвіль, свинець і навіть віруси. Система фільтрації в таких приладах найскладніша. Також у них завжди присутній автоматичний контроль повітряного потоку.

Також є будівельні пилососи, що збирають вибухонебезпечний пил. Вони відрізняються підвищеним класом захисту і відсутністю графітових щіток. Останній нюанс є просто необхідним, щоби під час тертя не виникало загорання.

Типи фільтрації будівельних пилососів

Кожний промисловий прилад подібного типу відрізняється своєю системою фільтрації. Його робота полягає в надходженні забрудненого повітряного потоку в спеціальний резервуар, у якому відбувається очищення. Можна виділити три вида будівельних пилососів, ціна яких відрізняється відповідно до складності їхньої будови:

 • мішкові. Функцію фільтра виконує спеціальний мішок, який може бути з паперу або цупкої тканини. Паперові мішки підходять лише для сміття з негострими частинками, а з тканини — для часточок невеликих розмірів;
 • циклонні. Очищення нагадує аналогічний процес у побутовому пилососі. Найкраще підходить для вологого сміття;
 • водяні. Мають два рівні очищення, що полягають у відсіюванні великого й малого сміття. Це – універсальний будівельний пилосос.

Слід не забувати постійно очищати або змінювати фільтри таких промислових приладів від забруднення. Інакше якість їхньої роботи буде мінімальною, і з часом вони просто вийдуть із ладу.

Вибираємо найкращий будівельний пилосос

У процесі вибору оптимального варіанту такого приладу обов’язково слід звертати увагу на такі його характеристики, як:

 • бренд виробника;
 • обсяг фільтру;
 • об’єм сміттєзбірника;
 • потужність.

Найпопулярнішими брендами, які займаються виготовленням будівельних пилососів, є компанії Karcher, Metabo, Hitachi, BOSCH. У їхній якості вже переконалися тисячі задоволених покупців. Тому ми радимо зупинити свій вибір на одній із моделей будівельних пилососів цих торгових марок.

Обсяги фільтру можуть бути від 2,8 літрів до 7,5 літрів. Чим більші розміри вашого виробництва, тим об’ємнішим має бути фільтр. На цей нюанс слід зважати й під час вибору об’ємів сміттєзбірника будівельного пилососа. Даний аксесуар може бути від 0,2 літра до 65 літрів. Найпримітивніші будівельні пилососи мають потужність 0,6 кВт. Професійні прилади можуть досягати 1500 Вт у процесі своєї роботи.

Купити будівельний пилосос у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові та інших містах України за найдоступнішою ціною ви зможете в інтернет-магазині trudovik.com.ua! Заходьте, обирайте, економте разом з нами!

Читать далее