Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 1
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Мережевий подовжувач-котушка 3*2.5 мм 50 м
Код товара 63530
Ціну уточнюйте

Мережеві подовжувачі: додаткові можливості для використання обладнання

Болгарка, перфоратор, електропила - потрібне в господарстві обладнання. Його використання часто не обмежене застосуванням виключно в стінах будинку. Зробити мобільним пристрій, який працює від електрики, дозволять мережеві подовжувачі. Пристосування, представлені в продажу в інтернет-магазині «Трудовик», мають переліком переваг. Скористайтеся унікальною торговою пропозицією перевіреного постачальника, щоб дешево замовити мережеві подовжувачі за зниженою ціною. Крім того, ми беремо на себе всі турботи по доставці товару по Україні. Поштою або за допомогою інших перевізників відправимо продукцію в Одесу, Харків, Київ, Дніпропетровськ або інше місто. Вартість послуги більш ніж доступна.

Мережеві подовжувачі від надійного постачальника

Існує безліч пристосувань і інструментів для побутових потреб або професійної діяльності, що полегшити працю людини і роблять можливим виконання того чи іншого завдання. Мережевий подовжувач дозволяє використовувати стаціонарне обладнання в деякій віддаленості від основного джерела живлення. В інтернет-магазині «Трудовик» товар такого типу представлений найбільш затребуваними варіантами, які відрізняються наявністю безлічі позитивних якостей і властивостей:

  • велика довжина кабелю - 50 м;
  • висока якість виконання;
  • 3-жильний мідний ПВС-кабель захищений міцною ізоляцією;
  • подовжувачі виготовлені в Європі на виробничих майданчиках славетної фірми;
  • кабель намотується на котушку, яка оснащена надійною підставкою, а також ручкою для зручності при транспортуванні;
  • розетки захищені від попадання вологи і пилу.

Мережевий подовжувач від інтернет-магазину «Трудовик» володіє ще одною позитивно. якістю. Це приваблива ціна. Кожен бажаючий має можливість недорого купити універсальне пристосування, причому навіть не відволікаючись від основної роботи. Замовляйте товар безпосередньо на нашому сайті!

Читать далее