Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 10
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Полотно для ножівки по металу SPARTA 300 мм (777715)
Код товара 40595
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для ножівки по металу Tolsen 150 мм (30060)
Код товара 82095
Ціну уточнюйте

Полотно по металу: терпіння і труд - усе перетруть!

Полотно по металу - та частина ножівки, яку часто прагнуть купити майстра, оскільки вона швидко приходить в непридатність і потребує частої заміни. Але, знаючи деякі особливості вибору таких виробів, час їх зміни можна відтягнути. Взагалі ножовочне полотно важко сплутати з якимось іншим. Виконано воно в вигляді тонкої стрічки із зубами.
Параметри пиляльного полотна по металу

Якість цих виробів визначають за такими параметрами:

  1. Довжина. Її підбирають з урахуванням розміру оброблюваної деталі. Найчастіше використовують вироби від 300 до 700 мм.
  2. Крок зубів. Він визначається товщиною і твердістю матеріалів.

Інструмент повинен мати ідеальну поверхню. Будь-які вади (навіть дрібні) відіб'ються на якості роботи. Відповідно, ніяких тріщин, подряпин, шорсткостей і іржі бути не повинно. Хороша пила відразу ж вирівнюється після вигину. Чим більше у неї зубів на 1 дюйм, тим швидше відбувається розпилювання. Так, для побутового користування можна купити полотно для ножівки з 18 і 24 зубами. Для спеціальних робіт підходять варіанти з 32 зубами..

Хитрощі і прийоми: види полотна для ножівки по металу

Ножівкове полотно чорного кольору хоч і має невисоку вартість, але воно недовговічне. Всього пару підходів, і його зуби псуються. Розжарені вироби коштують не так дешево і не є гнучкими, але працювати з ними набагато зручніше. Їх відрізняє характерний окрас: нікельована смуга має зуби на кілька тонів темніше. Саме це свідчить про загартування. Біметалічні вироби, як правило, фарбують в яскраві кольори. Їх вартість вище, якщо порівнювати з аналогами, але прослужить таке полотно для ручної ножівки максимально довго. Однак, перш ніж замовити той чи інший варіант, переконайтеся у відповідності його довжини розмірами самого інструменту.

Будьте розумні - замовляйте недорого полотна по металу з доставкою!

В інтернет-магазині «Трудовик» представлені полотна для ножівки різних торгових марок по відмінним цінами. Тут знайдуться варіанти для інструментів Sparta, Stanley, TECHNICS. Якщо хочете організувати покупку, яка обійдеться недорого, замовте відразу кілька полотен. Так ви заощадите гроші на доставці. До слова, здійснюється вона поштою і іншими транспортними службами по всій Україні (в Київ, Житомир, Одесу, Вінницю, Львів, Дніпро, Ужгород, Харків та інші міста).

Читать далее