Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Ексцентрикові шліфмашини
Фильтры
Всього 13
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Шліфмашина вібраційна Sturm OS8148R
Код товара 83464
2 098 грн.
Новинка
Шліфмашина ексцентрикова BOSCH GEX 125-1AE (0601387500)
Код товара 46967
4 отзывов
3 249 грн.
Новинка
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO5041
Код товара 71833
4 отзывов
6 857 грн.
Новинка
Шліфмашина ексцентрикова BOSCH GEX 125-150 AVE (060137B101)
Код товара
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина ексцентрикова Makita BO5030
Код товара 30640
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина ексцентрикова Makita BO5031
Код товара 30642
7 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина ексцентрикова Metabo FSX 200 Intec (609225500)
Код товара 30888
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина ексцентрикова Metabo SXE 425 TURBO TEC (600131000)
Код товара
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина ексцентрикова Sturm OS8120R
Код товара 40254
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина ексцентрикова Зенит ЗШО-400 (844119)
Код товара 77734
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина ексцентрикова Енергомаш ПШМ-8155Р
Код товара 78794
Ціну уточнюйте
Новинка
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO6030
Код товара 30633
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Ексцентрикові шліфмашини — потужність, спеціалізація то особливості пристрою

Ексцентрикова шліфмашина призначена одночасно для грубого та фінішного шліфування, а також для полірування. Кількість обертів та кількість коливань у більшості моделей регулюється, що дозволяє обробляти безліч різних матеріалів. Ексцентрикова шліфувальна машина — це відносно новий інструмент, що з'явився на полицях не дуже давно. Цей пристрій — щось середнє між стрічковою та віброшліфувальною машиною. Ексцентрикова шліфувальна машина, крім здійснення кругових рухів, робить і коливальні, та з не дуже великою амплітудою (від 2 до 7 міліметрів). Такий вид шліфувальної машини працює трохи агресивніше, ніж віброшліфувальна, але, в той же час, менш агресивно, ніж стрічкова шліфмашина. Ексцентрикова шліфмашина вважається золотою серединою, її застосовують для обробки дерева, металу і матеріалів з лакофарбовим покриттям і навіть для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень.

Ексцентрикова шліфувальна машина — це ідеальний варіант для домашнього використання, здатний вирішити більшість побутових будівельних та ремонтних завдань.

Ексцентрикова шліфмашина — особливості пристрою

Практично всі сучасні моделі ексцентрикових шліфувальних машин оснащені пилозбірником. Доповнено його спеціальною турбіною, яка заганяє сміття та пил у належні для них місця. Там у диску є отвори, завдяки яким і виходить настільки ефективно відокремлювати відпрацьований матеріал.

Під час вибору потрібно уважно дивитися опис шліфувальної машинки конкретної моделі, тому що деякі оснащені пристроями, що обмежують швидкість обертів, а деякі — ні. Якщо є можливість, краще купити останній варіант, не дивлячись на ціну, тому що така шліфувальна машина точно не зіпсує заготовку, навіть якщо у майстра недостатньо досвіду.

А ще в деяких шліфувальних машинках для професійного використання встановлена ​​опція примусового обертання у випадку сильного натискання. Особливо вона корисна під час грубої обробки твердих поверхонь.

Ексцентрикова шліфувальна машина — потужність і електронна система управління

Ексцентрикова шліфувальна машина споживає від 200 до 500 Вт — частково від потужності залежить і ціна. Але тут важливо розуміти одну хитрість, яка, втім, досвідченому майстрові може здатися абсолютною банальністю. Продуктивність такого пристрою буде залежати перш за все не від потужності ексцентрикової шліфувальної машини, а від розміру диска. Він, у свою чергу, варіюється від 115 міліметра до 15 см. Відповідно, чим більше діаметр, тим більше площа охоплення і продуктивність ексцентрикових шліфувальних машин. Всі професійні моделі оснащені дисками з максимальним діаметром.

Система управління більшості моделей допускає можливість зміни числа обертів. Робиться це вручну або автоматично (залежно від моделі). Саме тому ексцентрикова шліфувальна машина може запросто грубо працювати з твердими поверхнями і, при застосуванні спеціальних полировальників або хутряних насадок, обробляти пластик і лаковані поверхні.

Ексцентрикова, стрічкова або віброшліфувальна машина — робимо правильний вибір

Не можна сказати про те, яка краще: ексцентрикова, стрічкова або вібраційна машина для шліфування. Справа в тому, що це різні апарати, призначені для абсолютно різних завдань. Ексцентрикова шліфувальна машина — вона вважається найбільш універсальною з цієї трійці. Вона здатна працювати як з абразивом, так і з полірувальними насадками.

Стрічкова шліфувальна машина дуже добре справляється з видаленням товстого шару зайвого матеріалу, вона бере швидше кількістю, з неї слабенький "ювелір". Віброшліфувальна машина призначена винятково для полірування, але справляється вона і з деревом, і залізом, і навіть пластиком. І причому справляється дуже добре.

Що ж, який робимо висновок? Якщо вам потрібно купити інструмент для домашнього, побутового використання, дрібних ремонтів та іншої роботи по садибі, то краще за ексцентрикову шліфувальну машинку бути не може. Якщо ж вам потрібен потужний будівельний інструмент, то увагу краще звернути на стрічкову або на віброшліфувальну машину. У будь-якому випадку, кожен з цих варіантів за дуже приємною ціною Ви можете знайти в інтернет-магазині “Трудовик”.

“Трудовик” — цінуйте ваші гроші та час, обирайте кращих!

Читать далее