Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 7
Ціна
Від до
Діапазон розмірів
Фильтры
Сортировка
Новинка
Плашкотримач Spitce 38 мм (49-615)
Код товара 63126
Ціну уточнюйте
Новинка
Плашкотримач ЛИЗ М22-36
Код товара 17071
Ціну уточнюйте
Новинка
Плашкотримач ЛИЗ М42-52
Код товара 141349
Ціну уточнюйте
Новинка
Плашкотримач СІБРТЕХ 20 мм (77420)
Код товара 39631
Ціну уточнюйте
Новинка
Плашкотримач СІБРТЕХ 25 мм (77425)
Код товара 39632
Ціну уточнюйте
Новинка
Плашкотримач СІБРТЕХ 38 мм (77438)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Плашкотримач СІБРТЕХ 45 мм (77450)
Код товара 39634
Ціну уточнюйте

Плашкотримачі: конструкційні особливості

Часто сантехнічні або роботи іншого виду вимагають виготовлення зовнішньої різьби, що дозволяє надійно з'єднати різні елементи, які є складовими частинами системи (наприклад, водопровідної). Виконання даного завдання неможливо без застосування відповідних інструментів. Плашки дозволяють якісно створити і відкалібрувати різьблення в короткий термін. Однак застосування пристроїв вимагає наявності спеціальних фіксаторів. Ефективними в плані кріплення виробів є плашкотримачі виробника "Сібртех". Існують різноманітні варіанти цієї продукції, і, завдяки інтернет-магазину «Трудовик», найбільш популярні з них в Україні купити не складе особливих труднощів. Плашкотримачі пропонуються дешево в асортименті. Зручний каталог дозволить вам вибрати і недорого замовити вироби, розраховані на кріплення пристроїв таких розмірів:

  • M3-M6.
  • M8.
  • M12-M14.
  • M16-M20.

Дніпропетровськ, Харків, Київ, Одеса - доставка плашкотримачів здійснюється в максимально короткі терміни в будь-яку з точок України. Вартість послуги більш ніж доступна. У цьому ви можете переконатися, ознайомившись з тарифами наших партнерів - компаній-перевізників.

Плашкотримачі: особливості конструкцій

Універсальне пристосування для фіксації різьбонарізного інструменту - це дві рукоятки з розташованим посередині кільцем, в якому є отвори з різьбленням і гвинтиками, а також упорний обід. Ця не надто складна, але високонадійна цілісна система утримує пристрій, не дозволяючи йому зрушити з місця навіть при натисканні із зусиллям. Плашкоутримувачі грають величезну роль при виконанні різьби на трубах або стрижнях, так як, фіксуючи інструмент і не дозволяючи йому прослизнути при навантаженнях, направляють рух деталей, не допускаючи перекосу.

Вироби мають наступні характеристики:

  • простота і ефективність застосування;
  • стійкість до корозії завдяки спеціальному покриттю, збереження функції, а також початкового зовнішнього вигляду протягом тривалого часу;
  • сталеві ручки з накатом запобігають зісковзування руки під час роботи і ін.

Плашкотримачі пропонуються інтернет-магазином «Трудовик» за зручною для користувачів ціною. Крім того, продукція Сібртех володіє і іншими істотними перевагами. Металеві деталі плашкотримача для затиску інструменту виготовлені з високоміцної інструментальної сталі і загартовані. Це забезпечує надійність продукції і тривалий термін її служби.

Читать далее