Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Насоси для перекачування палива
Фильтры
Всього 22
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Насос для дизельного палива Насоси + DB 12V mini
Код товара 64291
7 отзывов
732 грн.
Новинка
Польова заправна станція Sprut RSd-36
Код товара 18832
26 отзывов
7 724 грн.
Новинка
Насос для дизельного палива Adam Pumps ДТ PA1 (AP_PA7000)
Код товара 138802
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос для дизельного палива ECOKIT 12В
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос для дизельного палива KIT BATTERIA 12В
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос для дизельного палива PA1
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос для дизельного топлива БЕНЗА 12Вт (BZ_DC1240)
Код товара 133656
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос для дизельного палива Насоси + BEM 30
Код товара 18823
11 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Обираємо найкращий насос для перекачування палива, відштовхуючись від його особливостей!

Серед величезної кількості насосівє такий вид, який не втрачає своєї популярності, попри пору року. Мова йде про насос для перекачування палива. Подібні прилади використовують для заправляння сільськогосподарської техніки, такої, як комбайни і трактори, у літню пору. Зимою за допомогою ручного насоса для перекачування палива обслуговують певне опалювальне обладнання. Якщо ви є власником автопарку, то ручний насос стане для вас просто незамінною річчю, що дозволяє суттєво зменшити витрати на бензин. З його допомогою дуже просто забезпечити будь-який транспортний засіб дизельним паливом або бензином.

Також такі насоси для перекачування застосовуються таким чином:

 • в нафтохімічній, фармацевтичній, лакофарбовій промисловості для перекачування неагресивних рідин;
 • у верстатних господарствах;
 • на складах ПММ;
 • на СТО;
 • з метою заправки яхт, генераторів дизельного типу, авто;
 • в теплопостачальних мережах.

Сучасний ринок насосів для перекачування палива надзвичайно різноманітний. Їх використовують не лише для транспортування бензину й дизеля, але й нафти, мазута та інших в’язких речовин. Щоби вибрати найоптимальніший насос для перекачки дизельного топлива або бензину, слід більш детально ознайомитися з особливостями кожного з його видів.

Типи насосів для перекачування палива

Є кілька видів даних приладів, які найчастіше використовуються в господарствах. Найрозповсюдженішими серед них є:

 • роторні;
 • центробіжні;
 • відцентрові;
 • електричні.

Помпи для перекачування палива роторного типу відрізняються інтенсивним і впевненим прокачуванням в’язких і густих речовин. Завдяки особливостям їхньої будови, можна точно встановити кількість речовини, яку необхідно перекачати. Вони мають невелику вагу й компактний розмір. Наприклад, такий насос для перекачування палива 12 В. Його принцип дії чимось нагадує поршневі насоси.

Центробіжні насоси для перекачування палива належать до погружних приладів. Рідина в них транспортується за допомогою спеціального турбулентного потоку. Вони характеризуються легкістю монтажу й надзвичайно доступною ціною.

Кожний такий погружний насос для перекачування не потребує особливого догляду чи створення певних умов для його експлуатації. Головними перевагами насосів для перекачування погружного типу вважають:

 • низький рівень шуму під час експлуатації;
 • відсутність реакції на перепади напруги;
 • легкий монтаж і демонтаж;
 • наявність захисту від сухого ходу;
 • невеликі розміри;
 • зручна форма;
 • економічність;
 • відсутність перегріву, навіть під час достатньо інтенсивної роботи.

Встановлюючи погружний насос для перекачування рідини слід зважати на одне-єдине обмеження. Його збірний отвір має розташовуватися подалі від місця збору. Інакше він може просто вийти з ладу.

Відцентрові насоси для перекачування палива, а також нафтопродуктів і води широкого застосовуються в сучасних господарствах. Вони можуть бути одноступеневими й багатоступеневими, мати горизонтальне або вертикальне розташування валу в робочому колесі. З їхньою допомогою створюється низький, середній і високий напір постачання рідини. Відцентрові насоси для перекачування палива можуть працювати швидкохідно або тихохідно.

Такі насоси для перекачування мають схожі переваги з погружними моделями. Вони надійні в експлуатації й надзвичайно прості у використанні. Єдиним їхнім недоліком можна вважати малий коефіцієнт корисної дії за умови невеликих об’ємів рідини для перекачування. Також варто слідкувати, аби робоча камера насоса була повністю заповнена рідиною. Якщо ж проігнорувати ей момент, то помпа може просто зламатися.

Електронасоси – прилади для перекачування палива з певною швидкістю й потужністю. Вони мають багато переваг, у порівнянні зі своїми ручними відповідниками. Найчастіше тиск у них від двох до чотирьох Бар. Такі насоси для перекачування палива дуже просто використовувати. Однак вони потребують дотримання певних правил безпеки. Наприклад, не запускати їх без попереднього заповнення.

Головні переваги електричного насоса для перекачування дизельного топлива:

 • можливість прослідкувати кількість рідини, що через нього проходить за допомогою спеціального датчика;
 • наявність пістолета, що роздає дизельне паливо;
 • всмоктуючий і подаючий шланги.

За допомогою такого насоса для перекачування можна суттєво зекономити час, який витрачається на даний процес, і людські ресурси.

Вибираємо надійний насос для перекачування палива

Не слід використовувати ручний насос для перекачування бензину для маніпуляцій із дизелем. Між даними продуктами є кілька суттєвих відмінностей. Через це навіть потужний насос для перекачування дизельного палива 12В не підійде для застосування з іншими речовинами.

Обов’язково зверніть увагу на швидкість роботи та економічність даного приладу. Чим швидший насос для перекачування палива вам потрібен, тим потужнішим він має бути. Крім цього, потрібно орієнтуватися на продуктивність роботи приладу, його вагу й можливий бюджет покупки. Наприклад, ручний насос для перекачування палива 12В за ціною надзвичайно вигідний, навіть якщо ви маєте обмежені фінансові ресурси.

Купити насос для перекачування палива на сьогодні стало ще простіше завдяки нашому інтернет-магазину! Пропонуємо вашій увазі найкращі моделі даних приладів!

Читать далее