Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Столярний інструмент

Столярний інструмент: тут є все для вашої творчості та максимального заробітку!

Фігурні вироби, правильна та декоративна обробка дерева — у нашому каталозі ви знайде такий столярний інструмент, який потрібен для вирішення саме ваших професійних завдань. У нас є все! Продукція перевірених та популярних брендів поставляється у всі куточки країни.

Столярний інструмент: види та призначення

Понад 12 категорій — не вичерпний перелік пропозицій магазину.У нас ви знайдете наступні знаряддя для ручної праці з деревом.

 1. Киянки. Спеціальні столярні молотки, що виготовляються з твердих порід дерева, металів, резини. Використовуються під час ударної обробки дерева, каменю.
 2. Степлери. Інструменти для швидкого ручного з’єднання двох деталей шляхом забивання скобів. Дозволяють регулювати силу удару, міцність кріплення.
 3. Скоби та цвяхи для степлера. Закріплюючий матеріал, що забивається степлером у деревяні поверхності.
 4. Струбцини. Допоміжні інструменти столяра, що дозволяють фіксувати, затискати деталі під час роботи.
 5. Склорізи. Ще один різновид столярної оснастки, яку можна вигідно купити в нас. Алмазний ріжучий інструмент, що використовується для вирізання фігур зі скла.
 6. Ручні лобзики. Інструмент, що використовує силу робітника задля розпилу різних дерев’яних матеріалів поступальним шляхом.
 7. Ножівки по дереву. У реальності — різновид ручної пилки для розпилювання масивних полотен матеріалів.
 8. Ручні рубанки. Столярний ручний інструмент для створення на поверхності дерева жолобків, сторогання.
 9. Стамески, набори стамесок. Ріжучі інструменти, які в нас можно купити як поштучно, так і наборами різної ємності.
 10. Стусла, полотна для стусел. Лотки для профілювання дошок, а також змінні полотна до них.

Столярний інструмент, що ми пропонуємо купити, поставляється такими відомими компаніями, як Sparta, Stanley, Matrix, FIT, TECHNICS, INTERTOOL, Rapid, NOVUS. На кожен товар дається довгострокова гарантія, є сертифікати якості.

Ручний столярний інструмент: переваги й особливості вибору

Та оснастка, яку ми постачаємо для столярів, має широкий спектр використання за помірною ціною. Можливо, ручний столярний інструмент не завжди настільки ефективний, як електричний чи акумуляторний. Та в столярній справі більша частина завдань виконується вручну, а якщо мова не йде про промислове застосування — усі без винятку завдання можна вирішувати з використанням столярного ручного інструменту, і він буде в достатній мірі ефективним. Окрім доступності та широкого спектру використання інструментарію для столяра, можна також виділити і простоту у використанні та обслуговуванні, великий термін експлуатації, можливість використання в будь-яких умовах, у тому числі й за умови відсутності джерела електроенергії. Ті ручні столярні інструменти, що ми пропонуємо, знаходять використання не лише в столярній справі. Малярні, будівельні, ремонтні та навіть металообробні завдання — корисними будуть подібні знаряддя й там.

Предмети професійного використання, що ми пропонуємо своїм клієнтам, виготовляються виключно з якісних матеріалів. Єдине, що може завадити вам у довгостроковому використанні ручного столярного інструменту, — неправильний підбір. Саме тому варто притримуватися наступного алгоритму дій, переглядаючи наш каталог:

 1. Під час вибору ножівки необхідно враховувати розмір та крок зубців, довжину ріжучого полотна та матеріал виготовлення ручки. Чим більший розмір зубців, тим більший розпил буде забезпечувати ножівка. Чим більший крок зубців, тим твердіші породи можна обробляти.
 2. Стусло орієнтоване на виконання завдань високої точності. Вам воно необхідно в тому випадку, якщо є потреба у виготовленні декількох деталей ідентичної форми. Тому одразу не буде зайвою купівля фіксатора-струбцини.
 3. Під час вибору рубанка зважайте на довжину корпусу та ширину ножа, конструкцію, матеріал виготовлення та кількість ножів. Чим більше ваш рубанок за всіма показникам, тим більшу площу ви зможете обробляти за один прохід.
 4. Зі стамескою все простіше: важливо звертати увагу на ширину леза та матеріал виготовлення ручки. Максимально комфортними у використанні будуть стамески з резиновими вставками на рукоятці.

Ну а щодо ширини леза — то чим воно тоньше, тим більш делікатне різьблення може здійснювати стамеска. Зважайте на вищевикладене, обирайте ручні столярні інструменти правильно, працюйте із задоволенням!

Читать далее