Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Контролери тиску
Фильтры
Всього 14
Бренди
Ціна
Від до
Автоматичний перезапуск
Робочий струм
Максимальна потужність насоса
Фильтры
Сортировка
Новинка
Контролер тиску EPS-16SP с кабелем і розеткою Насосы+
Код товара 82452
3 отзывов
1 147 грн.
Новинка
Контролер тиску EPS-II-12SP с кабелем и розеткою Насосы+
Код товара 82453
2 отзывов
1 147 грн.
Новинка
Контролер тиску електронний DPS-II-12-A
Код товара 57881
5 отзывов
1 970 грн.
Новинка
Контролер тиску електронний EPS-15
Код товара 18390
4 отзывов
1 040 грн.
Новинка
Контролер тиску електронний EPS-16
Код товара 18391
11 отзывов
1 118 грн.
Новинка
Контролер тиску електронний EPS-II-12
Код товара 18392
22 отзывов
1 028 грн.
Новинка
Контролер тиску електронний EPS-II-22A
Код товара 18394
2 отзывов
1 711 грн.
Новинка
Контролер тиску електронний EPS-II-22A-SP
Код товара 85273
2 отзывов
1 861 грн.
Новинка
Контролер тиску електронний EPS-15A
Код товара 18395
16 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Контроллер тиску EPS-16 Rudes
Код товара 71121
2 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Контролер тиску електронний DPS-II-22-A
Код товара 57882
18 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Контролер тиску електронний EPS-15MA
Код товара
11 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Контролери тиску для насосних систем

Реле тиску призначене для управління насосом та підтримання сталих показників у системі на певному рівні. Цей елемент важливий для облаштування насосної станції, тому встановлювати його повинен майстер. Хоча здається, що все просто та й сам пристрій нескладний — є штуцер для з’єднання з трубою та клемна група для підключення електричних кабелів, проте ризикувати із самостійним встановленням контролеру не варто. Те ж стосується й налаштування крайніх показників тиску. Їхня реєстрація здійснюється пружинами за допомогою різьбових регуляторів. Коли пружини стискаються, вони створюють зусилля, яке й формує тиск для спрацювання реле. Тобто у разі стискання пружин його значення підвищується. Втім, більшість реле тиску для використання в побуті мають стандартні налаштування, які підходять для найбільш розповсюджених моделей насосів та гідроакумуляторів. Проте за певних чинників усе ж виникає необхідність регулювання тиску.

Конструкція та особливості підключення реле тиску до наносної системи

Тиск води в системі реєструється за допомогою рухомої пружинної групи. Коли показник досягає мінімального рівня, контакт замикається, і вмикається насосна станція. Якщо тиск досягає максимального рівня, контакт розмикається, а насос вимикається. Реле тиску має регулювальні механізми, які дозволяють налаштувати потрібні значення. Воно додатково комплектується кнопкою «сухого» примусового пуску, системою плавного запуску насосу, роз’ємами замість клемних груп підключення, індикатором роботи.

Електронний контролер тиску води варто встановлювати безпосередньо біля відводу на гідроакумулятор, де нівелюються стрибки та турбулентність у момент запуску насосу. Варто зазначити, що деякі моделі реле мають певні обмеження щодо температури (не нижче 4 градусів) та вологості (не вище 70 %) навколо. Такі пристрої повинні встановлюватись у приміщеннях, які опалюються. Перед реле тиску насосу в системі можуть бути присутні:

  1. Фільтри для очищення води (грубої та повної).
  2. Вхідний вентиль.
  3. Зворотний клапан.
  4. Каналізаційний злив.

Деякі сучасні моделі насосів уже під час виробництва обладнуються штуцерами для під’єднання електронного реле тиску, вбудованими фільтрами та зворотним клапаном. Тому певні версії контролерів можна монтувати безпосередньо на блоці з насосом. Якщо ж реле має захист від вологи, то його можна встановлювати навіть безпосередньо в колодязі. Специфіка монтажу залежить від обраної моделі та рекомендацій виробника щодо температури та вологості.

Важливі показники для обрання електронного контролера

Радимо купити реле тиску води вже після обрання насосної станції та гідроакумулятору, а також після визначення робочих показників у системі:

  1. Максимального тиску, за якого насос буде вимикатися.
  2. Мінімального тиску, за якого насос вмикається.
  3. Тиску в повітряній камері гідроакумулятора.

Зверніть увагу, що мінімальний тиск у системі повинен бути більшим на 0,2 атмосфери, ніж той, що у є повітряній камері гідроакумулятора. Інакше підвищується ризик швидкого зношення еластичної мембрани. Для реле, яке планується використовувати в побуті, максимальний показник системи складає 4 атмосфера. Аби забезпечити надійний захист насосній системі радимо додатково облаштувати манометр. Обов’язково перевірте, на яку потужність ввімкнення призначене реле тиску. Визначте чи співвідноситься це значення з обраною насосною станцією.

Схема під’єднання електронного реле тиску

Якщо ви впевнені у своїх знаннях, можете самостійно підключити реле тиску води. Проте ми не радимо економити на ціні послуг відповідних майстрів. Спершу у визначеному місці на трубі встановлюється трійник, до нього кріпиться штуцер реле тиску. Оскільки підключення проходить на різьбі, необхідно герметизувати з’єднання. Під’єднання до електричної мережі виконується кабелем із відповідним перерізом. Клемні групи зазвичай мають написи щодо цього, якщо ж їх немає, такі дані можна знайти в документації реле тиску. Якщо передбачена клема заземлення, то встановлення потрібного кабелю обов’язкове. Усе достатньо просто, проте цей процес краще довірити майстрам.

Читать далее