Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Зварювальне обладнання

Зварювальне обладнання: особливості використання та різноманіття вибору

Вироби з металу міцно увійшли в наше життя, вони оточують нас всюди, починаючи від дрібних елементів і закінчуючи великими металевими конструкціями. Однак, щоб отримати з заготовки необхідну деталь, потрібно використати відповідне обладнання. Металорізальні верстати дозволяють виготовити деталь будь-якої складності і ступеня точності, але не завжди ці елементи можуть бути з'єднані за допомогою механічного збирання. Іноді технологічний процес вимагає застосування зварювального устаткування. У виробничих умовах є спеціальні цехи, обладнані відповідним чином. Але якщо зварювання є вашим постійним видом діяльності, тоді вам необхідно купити власне зварювальне обладнання.

Зварювальне обладнання для професіоналів і не тільки

Зварювальне обладнання – це та техніка, яка популярна не тільки на виробництві, але й стане в пригоді у домашньому господарстві. Потрібно прикріпити навіси до залізної брами, не вдаючись до допомоги майстрів? Легко! Хочете поєднати деталі металевого паркану? Без проблем! А вже якщо ви професійно займаєтеся будівельними та зварювальними роботами, то без спеціалізованого обладнання ніяк не обійтися. Розберімося з головними особливостями цього інвентаря і дізнаємося, де його можна купити за хорошою ціною.

Зараз в Україні є дуже багато магазинів, в яких можна відносно недорого купити зварювальне обладнання. Хочеться відзначити, що особливою популярністю користується газове зварювання. Воно поширене в таких сферах, як машинобудування, будівництво та сільське господарство. Без нього ці галузі просто не зможуть існувати, і альтернативи цьому виду збірки поки ще не існує. Тому газозварювальне обладнання було і залишається дуже актуальним і популярним. Воно застосовується на багатьох промислових підприємствах, попри те, що ціна такого оснащення аж ніяк не низька. В Україні купити газозварювальний апарат можна не тільки в таких містах як Київ, Харків чи Дніпро. Завдяки розвиненій системі онлайн-продажів, таке обладнання доступне для найвіддаленіших куточків нашої країни.

Особливості газозварювального обладнання

Що належить до газозварювального обладнання, і яке воно буває? Як і багато іншого обладнання, воно ділиться на стаціонарне, яке в основному застосовується на підприємствах, і ручне, більш універсальне, яке можна використовувати як в побутових, так і у виробничих цілях.

При газозварювальних роботах використовують такі інструменти:

 • різаки;
 • паяльні лампи;
 • газові горілки;
 • балони і генератори;
 • манометри;
 • газові редуктори;
 • шланги або рукави для газу.

Устаткування для газового зварювання може служити як для зварювання, так і для різання металу. Основною відмінністю при цьому є те, що в першому випадку використовуються газові пальники, а в другому – різаки. При роботі з різаками найчастіше використовують пропан, а для пальників найбільш підходящим газом є – ацетилен. Ці інструменти дуже прості в застосуванні, зручні і легкі в транспортуванні. Саме це і пояснює їх широке використання в таких мегаполісах, як Київ, Дніпро і Харків. Адже у великих містах України, крім розвиненої промисловості, ведеться безліч будівельних робіт, де без зварювального обладнання просто не обійтися.

Природно, таке зварювальне обладнання не може обійтися без застосування газових балонів, ціна яких буде залежати від їхніх розмірів. В Україні можна купити різні газові балони, вони відрізняються за обсягом, вагою і тиском. Залежно від масштабності виконуваних робіт в нашому інтернет-магазині можна підібрати як маленький, так і великий балон.

Ще в комплект зварювального апарата повинні входити газові редуктори, за допомогою яких можна контролювати подачу газу. Також під час зварювання не обійтися без спеціальних шлангів (рукавів), за допомогою яких газ подається з балона до пальника. Для забезпечення гнучкості і мобільності зварювального обладнання, його виготовляють з гуми. Залежно від проведеного газу, можна купити рукава червоного (для ацетилену) або синього (для кисню) кольору. Їхня довжина має бути достатньою для того, щоб проводити віддалені роботи, адже не завжди буде можливість піднести балон безпосередньо до об’єкта для виконання робіт. Крім того, вони повинні бути досить міцними, щоб витримати натиск газу.

Крім газового зварювання, існують і інші методи з'єднання металевих вузлів:

 • аргонний: використовується при роботі з виробами з алюмінію і нержавіючої сталі;
 • електричний дуговий: застосовується при виготовленні парканів, навісів, ґратів на вікна, хвірток та інших конструкцій;
 • напівавтоматична: застосовується в автомобілебудуванні, а також при виготовленні тонкостінних деталей, типу баків для паливних засобів та іншого.

Застосування того чи іншого способу зварювальних технологій залежить від виду виробів, матеріалу, з якого вони виготовлені, а також від умов їхнього використання.

Види і особливості зварювального устаткування

Всі зварювальні апарати можна розділити на 3 типи:

 1. Трансформатори (перетворять параметри електричної енергії мережі до потрібного показника). Вони компактні, але при цьому генерують струм в 300 А і вище. Трансформатори бувають одно- і трифазними.
 2. Інвертори (є джерелом стабільного струму). Вони підтримують дугу при ручному зварюванні і покриті електродами. Завдяки вбудованій електроніці майстер може плавно міняти режими роботи навіть при перепадах напруги. Інвертори мобільні і легкі, проте їх вартість, в порівнянні з іншими типами зварювального обладнання, є вищою.
 3. Напівавтомати (примітні тим, що для зварювання з ними потрібен обміднений дріт). Він подається через пальник одночасно з вуглекислим газом, аргоном або різними сумішами. Зварювальна техніка такого типу дозволяє отримувати дуже акуратні шви і домагатися високої продуктивності.

Крім основного інвентарю, варто подбати про наявність захисних матеріалів. Так, приступати до роботи без маски або рукавичок небезпечно. Пам'ятайте, що ці недорогі дрібниці здатні врятувати здоров'я і навіть життя.

Продаж зварювального обладнання – вигідний напрям в бізнесі

Зварювання деталей є не тільки економічним, але ще і найефективнішим способом з'єднання металів. Можна навіть сказати, що це єдиний спосіб дозволяє з'єднати два металевих вироби в єдину конструкцію, при чому вони стануть одним цілим. В основі зварювання лежить принцип використання електричної дуги.

Існує багато способів зварювання. Деякі супроводжуються безліччю блискучих іскор, а іншим не потрібна навіть висока температура. Зварювальні роботи можуть проводитися усередині приміщення, зовні, під водою, і навіть в космічних умовах невагомості. Без них не обходиться жоден виробничий процес.

Якщо задуматися, наскільки затребуване і актуальне зварювання, ви зрозумієте, що воно використовується практично скрізь. Саме тому продаж зварювального обладнання в Україні досить прибутковий і перспективний вид діяльності. Магазини, в яких можна купити все для зварювання, дуже рентабельні.

Вас цікавить зварювальне обладнання за прийнятною ціною? Тоді відвідайте інтернет-магазин Trudovik. У нашому каталозі ви знайде не тільки зварювальне обладнання, а й всі необхідні пристрої і матеріали, як для електричного дугового зварювання, так і для газового. У нашому магазині можна замовити товар з доставкою в будь-який населений пункт. Особи, що проживають в Києві, зможуть отримати зварювальне обладнання безпосередньо в пункті видачі, попередньо погодивши з менеджером магазину час і дату отримання.

Поспішайте замовити зварювальне обладнання в магазині «Трудовик»!

Шукаєте надійне зварювальне обладнання для дому або професійної діяльності? Тоді ви в правильному місці! Інтернет-магазин «Трудовик» в єдиному каталозі зібрав все необхідне для майстрів. Крім перерахованого вище, тут ви знайдете розхідні матеріали тощо.

Ми не займаємося продажем дешевого і неякісного обладнання! Всі запропоновані товари мають необхідні сертифікати і гарантійні талони. Замовити доставку можна в будь-який куточок країни: в Київ, Вінницю, Одесу, Дніпро, Ужгород, Харків та інші регіони України.

Читать далее