Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 169
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Диск пильний Sturm для дерева 125x22.2x3 мм 3 зуби (9020-125-22-3T)
Код товара 80504
4 отзывов
363 грн.
Новинка
Пильний диск A.T.T. 230x22,2 мм 36 зубів (3610004)
Код товара 77224
215 грн.
Новинка
Пильний диск Інтекс 180x65 мм, 36 зуба (ІН.01.180.65.36)
Код товара 41039
4 отзывов
225 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Пильні диски для циркулярки — характеристики, види

На будівництві, під час виконання ремонтних робіт, виготовлення меблів, на дачі, у присадибному господарстві завжди знайдеться справа для пилки. Продуктивність праці значно зростає, якщо використовувати моторизований інструмент. Якщо у вашому арсеналі майстра є пилка, вам обов’язково будуть потрібні пильні диски для циркулярки. Швидкість та якість обробки деталей, величина втрат на брак та відходи напряму залежать від того, наскільки грамотно був підібраний цей елемент техніки. Не варто забувати і про ризик травматизму, оскільки з невідповідним «кругом» він зростає.

Пильні диски для циркулярки — основні характеристики

Виділяють два типи пильних дисків для циркулярки:

  • монолітні — доволі швидко тупляться, тому їхні зубчики потрібно періодично точити й розводити. Але такий диск доволі легко заточити. Подібні полотна мають велику кількість зубів. Зазвичай це пильні диски по дереву;
  • твердосплавні — кінчики зубів твердосплавних дисків виготовлені з таких матеріалів, як кобальт, карбід, вольфрам. Диски такого типу коштують дорожче. Однак строк служби їхньої до переточування значно довший, якщо порівнювати з монолітними. Пам’ятайте — така пила для циркулярки заточується на спеціальному верстаті. Та саме цей тип дисків користується найбільшим попитом серед майстрів-початківців та професіоналів із великим досвідом роботи.

На сайті інтернет-магазину «Трудовик» представлені пильні диски для циркулярки, випущені відомими брендами Spitce, Matrix, Sparta, “Інтекс Плюс”, Metabo, Intertool та ін.

У нас ви зможете придбати інструменти з різною кількістю зубів — від 12 до 120 — та з різним діаметром отвору — від 16 до 65 мм. Пильні диски для циркулярки, зубці яких виготовлені з твердосплавних матеріалів, користуються попитом, тому що встигають виправдати затрати на їхнє придбання, навіть якщо їх не переточувати, а у разі потреби замінювати новими. Ще одна вагома перевага інструментів такого типу — відмінна якість розпилювання матеріалу. Пильні диски для циркулярки з твердосплавними напайками широко застосовуються під час розпилювання ламінату та заготовок із металу.

Розміри диску вказані на самому виробі. Водночас треба зауважити, що зовнішній діаметр аж ніяк не впливає на якість та швидкість роботи, але від цих показників напряму залежить глибина різу. При виборі диску слід пам’ятати, що розмір полотна має бути пропорційним потужності приводу.

Пильні диски для циркулярки — особливості вибору

Купуючи пильні диски для циркулярки враховуйте не лише вид оброблюваного матеріалу, а й особливості робочого процесу, яким чином буде відбуватися розпилювання заготовок. Неправильно підібраний інструмент не забезпечить належну якість праці та може призвести до виникнення небезпечних ситуацій, а ще може стати причиною поломки двигуна циркулярки внаслідок перевантаження. Пам’ятайте — при розпилюванні матеріалу слід уникати перегріву диска. Полотна мають здатність «горіти» через сильне тертя об стінки пропилу. Вберегти пильні диски для циркулярки від перегріву і, як наслідок, деформації, під час роботи допомагають температурні компенсатори — прорізи на полотнах, ширина яких становить 1–2 мм, а довжина — 15–20 мм. Компенсатори розташовані радіально від міжзубної западини, мають круглі отвори на кінці.

Інтернет-магазин «Трудовик» пропонує недорого купити пилу до циркулярки високої якості, яка відрізняється довгим терміном служби. У каталозі представлені диски різного діаметру та з різною кількістю зубів. Асортимент товарів цього типу включає орієнтовно 90 варіантів міцних та надійних полотен. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно обрати пильні диски для циркулярки, звертайтеся за порадою до наших представників.

Читать далее