Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Відбійні молотки
Фильтры
Всього 11
Ціна
Від до
Тип патрона
Фильтры
Сортировка
Новинка
Бетонолом Sturm RH2521PM (2521)
Код товара 32596
5 отзывов
11 991 грн.
Новинка
Відбійний молоток Tekhmann TDH-2260 (846732)
Код товара 134371
6 отзывов
9 900 грн.
Новинка
Бетонолом "профі" Энергомаш 1900 Вт ПЕ-25190П (25190)
Код товара 57453
Ціну уточнюйте
Новинка
Відбійний молоток Bosch GSH 11 E Professional (0611316708)
Код товара
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Відбійний молоток BOSCH GSH 5 CE (0611321000)
Код товара 46159
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Відбійний молоток Makita HM0870C
Код товара 58613
6 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Відбійний молоток Makita HM1111C
Код товара
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Відбійний молоток Makita HM1203C
Код товара 68294
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Відбійний молоток Makita HM1214C
Код товара
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Відбійний молоток Stromo SHI2800
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Відбійний молоток Зеніт ЗМ 1500
Код товара
Ціну уточнюйте

Відбійний молоток та особливості його використання

Відбійний молоток – це ударний інструмент, що застосовується для розколювання твердих матеріалів, наприклад каменю, цегли, бетону тощо. Зазвичай його не купують для домашнього використання, оскільки прилад важкий та громіздкий, має високу потужність та ціну. Застосовують такий молоток під час будівництва, регулярних ремонтних робіт тощо.

Відбійний молоток: конструкція та різновиди

Прилад складається із ударної частини, корпуса. Піка здійснює розколювання твердих матеріалів, вона виступає над корпусом та створює ударні коливання, а не оберти (як у дрилі чи перфораторі). В корпусі розташований двигун, що з’єднаний за допомогою шатуна із поршнем. Під час роботи створюється імпульс, що передає ударну дію на піку. Відбійний молоток зазвичай має частоту удару близько тридцяти разів за секунду. 

Стосовно особливостей функціонування виділяють наступні моделі відбійного приладу: електричний молоток, пневматичний та бензиновий. В каталозі нашого магазину представлені електричні моделі різних виробників (“Бош”, “Макіта” тощо). 

Електричні моделі найбільш популярні, оскільки мають безліч переваг:

  1. В них недороге обслуговування, продумана конструкція. При невеликій вазі показують гарну потужність та руйнівну дію. 
  2. Електричний відбійний молоток має низький рівень вібрації ручки, його зручно тримати та працювати тривалий час.

Серед недоліків таких конструкцій виділяють схильність до псування під впливом вологості. На приладі з’являється конденсат, що може стати причиною короткого замикання. Також серед мінусів: відбійний молоток має залежність від мережі. Довжина шнура не завжди дозволяє виконувати всі необхідні дії. Але це недолік всіх дротових електричних приладів. 

За формою корпуса відбійний молоток може бути:

  1. Горизонтальним. Такий прилад має невелику вагу, призначений для проведення робіт в горизонтальній площині. Такий відбійний молоток підійде для ремонту в квартирі чи приватному будинку тощо. За допомогою інструмента руйнують стіни тощо. Візуально відбійний молоток такого типу дуже нагадує дриль. 
  2. Вертикальним. Такі прилади застосовуються для руйнування поверхні, на якій стоїть майстер (асфальту, плитки тощо). Вони призначені для будівництва дороги, мають велику вагу (до тридцяти кілограмів). 

Купити дані товари можна в нашому магазині в місті Львів за привабливими цінами. 

Відбійний молоток: критерії вибору

Щоб обрати найоптимальніший для вас відбійний молоток потрібно спиратися на основні критерії:

  1. Потужність. Зазвичай відбійний молоток має потужність в межах від п’ятисот і до двох тисяч ватів. Моделі із показниками до 1200 Вт не відрізняються особливими можливостями та мають слабку ударну силу. Для ремонту приміщень, регулярного активного застосування краще обирати моделі з показниками від 1200 до 1600 Вт. Вони зможуть руйнувати бетонні перекриття, цеглу, камінь. 
  2. Вага. Стосовно ваги відбійний молоток може бути легким, середнім та важким. Перші мають вагу до шести кілограмів. Вони призначені для проведення робіт на висоті (в промисловому альпінізмі, на будівництві), пристрої мають високу потужність та ефективність. Середні важать до 10 кілограмів. Вони горизонтальні, застосовуються для стін, створення отворів тощо. Важкий відбійний молоток може важити до 30 кілограмів. Він має вертикальну конструкцію і призначений для роботи із дорогами. 
  3. Сила удару. Це важливий показник, який варто брати до уваги, обираючи відбійний молоток. Він відповідає за кількість відколотого матеріалу під час удару. Зазвичай продаються моделі від 2.8 до 60 Дж. 
  4. Частота. Від неї залежить ефективність пристрою. Чим сильніше б’є відбійний молоток, тим меншою буде частота ударів. 
  5. Тип патрона. Залежно від особливостей патрона відбійний молоток може бути швидкозажимним чи звичайним. Для розкручування можуть використовуватися ключі. Також існують моделі із шестигранним патроном. Він міцніше затискає піку та вважається більш надійним. 

Купити відбійний молоток можна в нашому магазині. В каталозі представлені сучасні моделі за різними цінами, що мають високу якість, ту чи іншу сферу застосування.

Читать далее