Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Вібраційні шліфувальні машини
Фильтры
Всього 19
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Шліфмашина вібраційна Makita BO3710
Код товара 30643
5 отзывов
3 270 грн.
Новинка
Шліфмашина вібраційна Metabo FSR 200 Intec (600066500)
Код товара 56803
1 775 грн.
Новинка
Шліфмашина вібраційна Sturm OS8035
Код товара 78534
3 отзывов
1 869 грн.
Новинка
Шліфмашина вібраційна Bosch GSS 23 A (0601070400)
Код товара 29862
Ціну уточнюйте
Новинка
Вібраційна шлифмашина Makita 9046
Код товара 30635
Ціну уточнюйте
Новинка
Вібраційна шлифмашина Makita BO3711
Код товара 54679
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Вібраційна шлифмашина Makita BO4555
Код товара 47749
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Вібраційна шлифмашина Makita BO4557
Код товара 72565
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина вібраційна Metabo SR 180 Intec (601022500)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина вібраційна Metabo SRE 4350 Turbotec (611350700)
Код товара 43852
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Шліфмашина вібраційна  Procraft PV450
Код товара 71470
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Вібраційні шліфувальні машини: корисні агрегати для якісної обробки різних поверхонь

Якщо ви плануєте роботи, пов’язані з обробкою деревини, металу, штукатурки, шпаклівки тощо, то вам обов’язково знадобиться вібраційна шліфувальна машина. Її ще називають плоскошліфувальною, оскільки робоча поверхня представлена у вигляді прямокутної платформи (підошви). Подібний нехитрий прилад затребуваний в наступних сферах:

  • деревообробка;
  • виготовлення та ремонт меблів;
  • ремонт приміщень;
  • кузовні роботи під час налагодження автомобілів.

Цей агрегат за короткий проміжок часу допоможе здійснити суху шліфовку виробу чи поверхні, надавши їм закінченого вигляду. Для цього потрібно лише підібрати абразивний лист потрібної зернистості, прикріпивши його на спеціалізовану платформу. Однак де сьогодні купити одночасно недорогу і якісну вібраційну шліфмашину? Відповідь однозначна. Зробити це можна в інтернет-магазині «Трудовик». Чому саме тут? Та тому що ми здійснюємо продаж товарів, які комплектуються офіційною гарантією від виробника, а тому турбуватися про їхню якість вам не доведеться. Крім того, продукція, представлена у нас, вирізняється доступними цінами, які приємно вас здивують. Однак перш ніж придбати віброшліфувальну машину, варто розібратися, на що звернути увагу в процесі вибору.

Вібраційна шліфувальна машина: особливості вибору

Оскільки якість шліфовки напряму залежить від технічних показників плоскошліфувального агрегату, то в процесі його вибору в першу чергу слід зробити акцент на його технічних характеристиках, основними з яких є наступні:

  • потужність: на сучасному ринку можна зустріти віброшліфувальні машини, споживана потужність яких варіюється від 0,2 до 0,6 кВт. Однак варто зауважити, що найбільш популярними моделями агрегатів є ті, потужність яких складає 0,35 кВт;
  • амплітуда рухів підошви: це один із найважливіших показників вібраційних шліфмашин. Чим він більший, тим швидше відбувається процес шліфування. Але в цьому випадку розраховувати на гарну обробку не варто. Саме тому, якщо вам потрібна ідеально гладка поверхня виробу, то зверніть увагу на агрегат з амплітудою коливань від 1,5 до 3 мм. Тоді як для грубої обробки підійде прилад, амплітуда якого складає 3-4,5 мм;
  • коливання шліфувальної платформи за проміжок часу (за 1 хвилину): як правило, віброшліфувальні машини оснащуються датчиками регулювання числа коливань на холостому ходу. Даний показник може коливатися в межах 10-25 тис. об/хв. Подібна функція дозволяє не лише обрати необхідний режим роботи, але й розширює можливості інструменту.

Крім того, обираючи для себе плоскошліфувальний апарат, не забудьте звернути увагу на додаткові функції. Особливо корисною буде присутність в пристрої системи плавного набору обертів. Завдяки цьому значно підвищиться якість обробки поверхні. А наявність фіксатора на вимикачі гарантує додаткову безпеку в момент експлуатації інструменту.

І насамкінець, оскільки пил, що утворюється під час шліфування, не лише несе загрозу для здоров’я робітника, але й може самозайнятися в момент виходу інструменту з ладу, тому ще однією не менш важливою функцією вібраційної шліфмашини вважається система відводу пилу. Вона складається із зовнішнього пиловідсмоктувача та спеціального мішка. Перша складова використовується для відсмоктування пилу з робочого місця після експлуатації інструмента. А друга служить для відводу мікрочастинок пилу через отвір у підошві та шліфувальному листі під час робочого процесу. А купити вібраційну шліфувальну машину, оснащену пристроєм для накопичення пилу чи без нього, вирішувати вам. І ті і інші моделі плоскошліфувальних агрегатів ви неодмінно знайдете на сайті trudovik.com.ua.

Читать далее