Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 47
Ціна
Від до
Тип губок
Фильтры
Сортировка
Новинка
Ключ самозатискний Ingco Industrial 250 мм (HPW1410)
Код товара 147376
582 грн.
Новинка
Ключ трубний важільний 45°, 2" Ingco (HPW04023)
Код товара 144522
943 грн.
Новинка
Ключ трубний важільний 90°, 2" Ingco (HPW04021)
Код товара 144523
992 грн.
Новинка
Ключ трубний важільний Ingco 45° 1" (HPW04013)
Код товара 143778
501 грн.
Новинка
Ключ трубний важільний Ingco 90° 1" (HPW04011
Код товара 143779
417 грн.
Новинка
Ключ трубний важільний Ingco 90° 1-1/2" (HPW04153)
Код товара 143777
546 грн.
Новинка
Ключ трубний важільний Tolsen 45 °, 1 '' (10256)
Код товара 82086
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4

Трубний ключ – перевірений помічник домашнього майстра

Трубний ключ – універсальний інструмент. Він може використовуватися для вирішення широкого спектру завдань. Його застосовують для виконання монтажних, профілактичних та будівельних робіт, а також для ремонту сантехніки. Спробуємо розібратись докладніше з особливостями цього інструмента.

Різновиди трубних ключів

Якщо всі ключі для роботи з муфтами, трубами та іншими запчастинами, що не мають спеціальних граней, віднести до трубних, то можна нарахувати чотири види інструментів. Використовуючи такі трубні ключі, можна виконувати широкий спектр сантехнічних робіт та інших робіт по дому.

 • Прямий газовий ключ. Цей інструмент зручно використовувати під час ремонтних робіт у домі, для сантехнічних робіт, ремонту техніки та іншого. Завдяки спеціальній конструкції ключа, він здатен переносити великі навантаження, а також допомагає робити захват деталей, які знаходяться дуже близько до стін.
 • Ланцюговий та ремінцевий ключі. Такий інструмент використовується в домашніх умовах не дуже часто, оскільки з їхньою допомогою виконуються роботи із великими трубами, що мають велетенський діаметр. У побуті труби такого діаметру не використовуються, але на підприємствах та в комунальних службах потреби в таких ключах виникають дуже часто. Цей різновид ключів обладнаний ланцюгом чи ременем, за допомогою якого виконується захват труби.
 • Важільний ключ. Цей інструмент є одним із найбільш розповсюджених серед трубних ключів. Його використовують для домашніх та побутових робіт, під час будівництва та ремонту приміщень. Важільний ключ є універсальним рішенням, за допомогою якого можна виконувати монтаж та демонтаж з’єднань деталей та труб.
 • Розвідний ключ. Складається із штампованої сталевої корпусної рукоятки, одна із частин якої складає нерухому губку, а також із рухомої губки. В поверхні корпусу вирізане прямокутне вікно і встановлена вісь, на яку надіто черв’як. Завдяки конструкції, за допомогою однієї руки можна утримувати і регулювати розкриття губок.

Залежно від розмірів, всі трубні ключі маркуються номерами від 1 до 5. За допомогою цих номерів можна виявити, з деталями якого розміру може працювати конкретний ключ, а також яка його довжина.

Переваги та недоліки розвідних ключів

Розвідні ключі є якісним та перевіреним часом інструментом, який широко використовується не лише професіоналами, але й домашніми господарями. Великий перелік переваг робить газові ключі універсальним рішенням при роботі із сантехнікою, трубами та різноманітними з'єднаннями.

 • Завдяки наявності на поверхні губок спеціальних зубців, трубними ключами можна легко захвачувати навіть гладку поверхню труби, що суттєво спрощує процес роботи та фіксацію деталей.
 • Газовий ключ допомагає утримувати трубу та зафіксувати різьбу без необхідності робити спеціальні грані на поверхні виробу.
 • Правильно підібраний розмір газового ключа допоможе міцно зафіксувати трубу без великих фізичних зусиль.
 • За допомогою трубного ключа можна легко вести роботи в важкодоступних та незручних місцях.
 • Використовуючи розвідні ключі від перевірених виробників, можна бути впевненим в довгому терміні експлуатації та високій надійності інструменту.

Серед недоліків газових ключів, можна відмітити ризик поломки чи зім’яття труби під час використання інструментів. Тому необхідно із обережністю виконувати монтажні та демонтажні роботи, не затягувати занадто сильно регулювальну гайку, а також використовувати трубні ключі підходящого розміру.

Корисні поради щодо роботи із газовими ключами

Дуже часто, працюючи із газовими ключами, майстри використовують додатковий важіль для демонтажу деталей. Такий метод використовувати не рекомендовано, оскільки розвідний ключ від надмірного навантаження може зламатися.

Серед інших порад по роботі із трубними ключами можна виділити такі:

 • Навіть якщо труба чи інша деталь не має спеціальних граней, ключ має обхвачувати її не менше, аніж на половину діаметру. Тому важливо правильно підбирати розміри важільних трубних ключів.
 • Якщо в трубного ключа пошкоджено губки чи зубці, використовувати його не варто, оскільки він може зіпсувати деталь в процесі захвату.
 • Якщо газовий ключ використовується для роботи з деталями, кріпленнями чи трубами, що мають хромоване чи декоративне покриття, рекомендовано підкладати під губки інструмента картон чи м’яку тканину.
 • Для кращої фіксації деталей та зменшення ризику їхнього пошкодження, рекомендовано використовувати розвідні ключі з S-подібними губками. Вони фіксують деталь не в двох, а в трьох точках.

В інтернет-магазині Trudovik можна купити розвідний ключ за привабливою ціною. В каталозі представлено широкий різновид трубних ключів від перевірених виробників. Доставка замовлень відбувається по всій території України.

Читать далее