Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Абразивний інструмент

Абразивний інструмент для ідеально гладких поверхонь

Абразивний інструмент призначений для ручної обробки різних матеріалів. Він складається з безлічі хаотично розташованих частинок таких абразивних матеріалів, як кремінь, алмаз, корунд і наждак, склеєних між собою. Перед приклеюванням їх сортують, подрібнюють, подрібнюють і очищають від можливих добавок. Абразиви підбирають з урахуванням умов роботи і фізико-механічних показників оброблюваних матеріалів. Під час експлуатації частки затупляются і сточуються, відкриваючи нові шари гострих зерен. Дана властивість називають самозаточуваністю. Чим сильніше руйнується початковий шар, тим краще. Якщо самозагострювання неповне, інструмент потрібно поправити, видаляючи верхній абразивний пласт. Під час редагування також виправляється його форма.

Вибір за вами: який абразивний інструмент купити для побутового використання

В інтернет магазині "Trudovik" ви можете купити абразивний інструмент декількох типів. Так, в побуті в більшості випадків використовують шліфувальні листи. Абразивні частинки в цьому випадку приклеюються на картон, тонкий метал, тканина або поєднання тканини і картону. Шліфувальні листи розрізняють за величиною зерна (це кристали, їх зростки або склоку в співвідношенні найбільшого розміру до найменшого не більше трьох частин до однієї):

  • №40 - самий дрібнозернистий
  • ; № 240 - з найбільшим зерном;
  • № 600 - максимально зернистий, для «мокрого» шліфування.

Листи із закритою структурою використовують для обточування металевої поверхні. Для обробки пластикових, дерев'яних та інших матеріалів підходять інструменти з відкритою структурою.

Абразивний інструмент у вигляді шліфувальних губок - для делікатної обробки

Абразивний інструмент даного типу вважається самим щадним. Шліфувальні губки виконуються з м'якої пористої основи і абразиву (найчастіше, карбіду кремнію). Абразивний шар наноситься на одну, дві або чотири сторони. Як основу застосовують спінений поліуретан різної щільності або поролон в поєднанні з еластомером.

На ринку України присутні «фальшиві» шліфувальні бруски без еластомеру. В ході роботи вони тріскаються. В отвори забиваються відходи шліфування, що в підсумку призводить до псування губок. Виявити підробку дуже легко - достатньо зігнути робочу поверхню губки. Якщо є тріщини - перед вами фальшивка. Однак в каталозі інтернет-магазину "Trudovik" таких низькоякісних абразивних інструментів немає.

Еластична основа шліфувальних губок дозволяє якісно обробляти рельєфні конструкції, що вельми проблематично для варіантів з твердою основою. Шліфувальні губки не залишають подряпин. Втім, вони передбачають роботу в захисних рукавичках. Шліфувальні губки виробляються в різних формах:

  • з гострими кутами;
  • округлі;
  • скошені.

Деякі з варіантів застосовують в сухому і вологому стані. Шліфувальні губки розрізняють по:

  • хімічним складом;
  • жорсткості (максимально і середньо тверді, м'які);
  • за величиною шліфувального зерна (масивні і великі, середні, тонкі, надтонкі). Його розмір визначається після просіювання крізь сито. Зерно розділяється по фракціях: стандартна, дрібна, велика, максимальна і комплексна.

Крім іншого, вибір абразивного інструменту залежить від етапу роботи над поверхнею (чорнове здирання, основна обробка і полірування). Так, його застосовують для дерева, грунтовки, фарби, лаку, пластмаси, металу. Твердість абразивного інструменту повинна бути вищою за твердість оброблюваного елементу. Це правило не поширюється тільки на алмази. Вони сточуються тільки одна об одну.

Читать далее