Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 35
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Набір для пайки Sparta 5 предм. (913245)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Набір для пайки Sparta 7 предм. (913225)
Код товара 67064
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Паяльник контактний 80Вт, 230В, 750°С Prof INTERTOOL RT-2008
Код товара 68274
Ціну уточнюйте
Новинка
Паяльник контактний 100Вт, 230В, 750°С Prof INTERTOOL RT-2010
Код товара 68275
Ціну уточнюйте
Новинка
Паяльник контактний Works W30760 60 Вт 220 В (31041)
Код товара 80768
Ціну уточнюйте
Новинка
Паяльник електричний ЕПСН-25/220 В
Код товара 56285
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Паяльник ЕПСН-250/220 В
Код товара 70471
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Електричні паяльники для різних видів робіт

Електричний паяльник — універсальний пристрій для скріплення різноманітних деталей за допомогою м’якого припою. Паяльники мають невеликі розміри та масу. Вибір потужності та інших характеристик паяльника залежить від цілей, для яких планується використовувати цей пристрій, та габаритів, що будуть у деталей.

В інтернет-магазині Trudovik представлені різноманітні моделі електричних паяльників для різних робіт за вигідними цінами.

Як правильно обрати електричний паяльник?

Перед тим як купити електричний паяльник, треба вирішити, які задачі планується вирішувати з його допомогою. Адже залежно від цього, обирається потужність, розміри жала та інші параметри. Вони напряму відповідають за функціональне призначення паяльника.

 • Потужність та розміри. Більшість людей думає, що чим більші габарити та потужність у пристрою, тим краще. Але це зовсім не так. Для пайки мікросхем та дрібних запчастин необхідно обирати паяльники з низькою потужністю, для пайки труб — великі потужні прилади. Сьогодні на полицях можна знайти моделі із потужністю від 10 до 500 Ватт.
 • Робоча напруга. У найбільш розповсюджених інструментів робоча напруга складає 6, 12, 36 або 220 В. Найкраще обирати паяльник, який живиться від електричної мережі з напругою 220 В. Але якщо дивитися з погляду безпеки, то моделі із робочою напругою 36 В являються найбільш прийнятними.
 • Вид нагрівального елемента. Сучасні електричні паяльники частіше за все мають вбудований спіралеподібний нагрівач, який має вигляд керамічної або слюдяної трубки, що вкрита зовні шаром дроту. Існують також моделі із нагрівачами з кераміки, але вони мають зависоку ціну й не дуже довгий строк роботи.
 • Форма жала. У нашому інтернет-магазині представлені паяльники із різними за формою та розмірами жалами. Найкраще всього обирати такі моделі, що мають можливість заміни жала. У такому випадку можна буде користуватися одним і тим же інструментом для виконання різнопланових завдань.
 • Зміна довжини жала. Добре, коли в паяльника є можливість контролювати довжину жала, адже за часом припій починає руйнувати жало — на ньому виникають зазубрини, довжина його стає меншою.

Електричний паяльник є оптимальним інструментом, який поєднує в собі всі необхідні функціональні можливості для з’єднання різноманітних металевих та пластмасових деталей.

Рекомендації з вибору електричного паяльника для дому

Купити електричний паяльник для побуту не буде дуже складно, адже особливих вимог до цього приладу не подають. Найважливіше, щоби прилад мав широку сферу застосування, був безпечним і надійним.

Найкращим варіантом для домашнього застосування будуть стержневі паяльники — вони практичні, довговічні та мають доступну ціну. Вибираючи апарат для дому, необхідно відштовхуватися від таких критеріїв:

 • оптимальна потужність — 25–40 Вт;
 • дерев’яна ручка — має малий коефіцієнт теплопровідності та легку вагу;
 • подвійна ізоляція електричного кабелю;
 • пряме жало, виготовлене із якісних матеріалів;
 • робоча напруга — 220 В;
 • розміри — невеликі, що робить інструмент зручним у використанні.

У комплект до паяльника необхідно купити каніфоль (у спиртовому розчині чи сухому вигляді), а також свинцево-олов’яний припій із товщиною 34 мм.

В інтернет-магазині Trudovik можна купити електричний паяльник за вигідною ціною. У нашому каталозі представлені моделі різного розміру із різними показниками потужності. Доставка замовлень відбувається у Львов та інші містах України.

Читать далее