Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 9
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Рівень лазерний INTERTOOL MT-3011
Код товара 67375
5 отзывов
2 159 грн.
Новинка
Рівень лазерний Matrix Master 400 мм (35029)
Код товара 42495
5 отзывов
1 303 грн.
Новинка
Рівень лазерний 400 мм Matrix (35027)
Код товара 66830
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Рівень лазерний Kapro 862G
Код товара 130689
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Рівень лазерний Kapro 875KR
Код товара 130691
2 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Рівень лазерний Kapro Bambino 842G
Код товара 136813
Ціну уточнюйте
Новинка
Рівень лазерний Matrix Master 100 мм (35031)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Рівень лазерний Matrix Master 150 мм (35033)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Рівень лазерний STANLEY STHT1-77148
Код товара 73786
6 отзывов
Ціну уточнюйте

Лазерний рівень: обираємо найкращий прилад для себе

Точне вимірювання величин — запорука відмінного виконання будівельних і ремонтних робіт. Цей процес неможливо забезпечити без використання відповідних пристроїв. Лазерний рівень допомагає отримати прямі рівні лінії або горизонтальні поверхні.

Використання подібних аксесуарів для вимірювання має суттєві переваги, серед яких слід виділити:

 • можливість роботи самостійно без допомоги напарника;
 • високу точність ліній;
 • миттєве відображення ліній високої точності;
 • можливість використання на вулиці і в приміщенні.

Отже, будівельний лазерний рівень суттєво полегшує роботу оператора й підвищує її якість. Водночас, відбувається економія часу, який витрачається на відповідні діяння. Про те, як вибрати найкращий лазерний рівень для регулярного використання, де його купити і взагалі, які типи таких приладів бувають, ми розкажемо далі в нашій статті.

Найпопулярніші типи лазерних рівнів

Найчастіше дані прилади належать до трьох найрозповсюдженіших видів:

 • призматичних;
 • ротаційних;
 • точкових.

Лазерні рівні першого типу мають у своїй конструкції дві скляні призми. Випромінювання в них розпадається на два променя, що утворюють хрест у точках свого перетину. З допомогою спеціальної кнопки можна відключити «зайвий» промінь і у такий спосіб економити енергію.

Призматичні лазерні рівні найкраще підходять для побутового застосування. У них не досить великий спектр діяльності (до тридцяти метрів). Такі прилади не призначені для використання на вулиці.

Лазерні рівні ротаційного типу належать до класу професіональних. Них можна застосовувати й на вулиці, і в приміщенні. Промінь утворюється з допомогою світлодіода, що постійно обертається.

Для таких лазерних рівнів не проблема створювати промені, що будуть видимі на досить значній відстані. Цікаво, що під час своєї роботи в приміщенні такий прилад утворює лінії відразу на всіх чотирьох стінах його кімнати.

Точковий лазерний рівень використовують лише для нанесення відміток. Він не утворює суцільних ліній, відповідно не підходить для різноманітних оздоблювальних робіт. Найкраще такий прилад застосовувати на вулиці і під час денного освітлення. Лазерну «точку» можна помітити здаля. До того ж, ціна лазерного рівня точкового типу надзвичайно доступна для більшості покупців.

Лазерний рівень: основні критерії точності

У професійних приладах питання точності стає на перше місце. Побутові лазерні рівні можуть допускати певні несуттєві похибки. Здебільшого на їхнє вимірювання впливає спосіб регулювання.

Найчастіше трапляються лазерні рівні, що регулюються:

 • вручну;
 • маятниковим способом;
 • електронно.

Регулювання першого типу лазерних рівнів базується на ручному контролі бульбашкового приладу, який монтується в них і установленні спеціальних гвинтів. Ціна таких пристроїв найнижча, а сам процес регулювання займає досить тривалий час.

Маятниковий лазерний рівень максимально швидко можна настроїти і ввести у відповідне положення. Такі прилади демонструють надзвичайну точну лінію горизонту й паралельні ним.

Найточніша система регулювання точності представлена в електронних лазерних рівнів. Вона забезпечується з допомогою спеціальних механізмів, що в них вмонтовані. Дані отримуються від електронних датчиків положення.

Точність вимірювання впливає на ціну лазерного рівня. Чим вона вища, тим краще прилад здійснює свої функції. Досягається це завдяки використання певних механізмів у структурі приладу. Професійні лазерні рівні не можуть коштувати дешево.

Секрети вибори найкращого лазерного рівня

Як ми вже показували раніше, даний прилад значно полегшує життя кожному майстру. Щоби купити лазерний рівень максимально вигідно, слід звернути увагу на певні критерії під час його вибору. Серед них слід виділити:

 • кількість можливих для створення площин;
 • відключення або підключення ліній;
 • можливий тип вирівнювання;
 • наявність функції попередження збою;
 • самовідключення;
 • рівень точності побудови ліній;
 • клас лазера;
 • спектр дії;
 • бренд виробника.

Якщо вам необхідний лазерний рівень для побутових потреб, то вам стане в пригоді прилад, який займається побудовою двох перпендикулярних ліній. Професійні нівеліри створюють значно більше варіантів площин.

У якісних пристроях завжди наявна функція відключення зайвих ліній. З її допомогою економиться заряд батареї приладу, усувається непотрібна лінія і зменшується вірогідність ураження ока лазером.

Про типи вирівнювання лазерних рівнів ми вже розповідали вище. А ось сигналізація про збій, що стався — це нова функція, що дозволяє поліпшити рівень точності застосування приладу. Якщо виникає будь-яке порушення діяльності пристрою, то відразу лунає відповідний звуковий сигнал.

Окремо слід виділити функцію самовідключення. Якщо лазерний рівень не використовується, то дійсно якісна модель із часом просто вимикається, економлячи у такий спосіб свою батарею. Краще обирати прилади, у які вмонтований другий клас лазера. Такі пристрої найбільш безпечні для зору.

Найпопулярнішими брендами, які створюють лазерні рівні, вважають Matrix, Stanley, Kapro, Tekhmann. Їхня продукція відрізняється високою якістю й надійністю. Придбати лазерні рівні таких брендів за найдоступнішою ціною ви зможете в інтернет-магазині trudovik.com.ua.

Читать далее